Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2014 o 23:32, Diverso napisał:

Ale zdarzają mu się i takie klopsy ;D


Panie, a komu się nie zdarzają.;p
Sam najbardziej lubię ten jeszcze z Schalke: http://youtu.be/eoUCbshmf0E Z tym że w sumie ciężko nazwać to klopsem, wyjście i wybicie piłki było świetne, a że futbolówka spadła wprost na dobrze ułożoną stopę Stankovicia to już co innego.xD

Dnia 26.07.2014 o 23:32, Diverso napisał:

Fakt, świetny bramkarz. Przypomina mi się Barthez z najlepszych lat :)


Barthez aż tak nie szalał.;p
Ogółem zastanawiam się, czy jak tak dalej będzie grał, to czy kiedyś zapoluje na niego Real Madryt. Patrząc na to jaki tam mają potencjał w ofensywie, to taki bramkarz-libero mógłby się bardzo przydać.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Neuera ma szczęście że gra w takim Bayernie, dwa nie udane wyjścia i już by tak nie podskakiwał gdzie indziej. W Bayernie ma pewność że nawet jak zawali bramkę to i tak wygrają tyle, że najwyżej 5:1 zamiast 5:0 ;P Poza tym, gdyby tak nie wychodził to by nie miał roboty w ogóle czasem.

Fajną bramkę strzelił Lewy w Bayernie. Oj z takimi asystentami jakich ma teraz korona króla strzelców pewnie znów będzie, tym lepiej że Lewy zdobył ją ostatnio nie grając w takim OP klubie jak teraz.

https://www.youtube.com/watch?v=_k7QHwCLzAM

Dobrze, że wylądował w takim Bayernie, gdzie całkowicie postawili na niego, pewnie w Realu byłby zmiennikiem Benzemy z zasady, że ten to gwiazda, a tak pogra dwa sezony w Bayernie i przejdzie za 100 mln do Realu, albo Barcy jako top gwiazda, której nawet nie wolno posadzić na ławce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 19:22, Accid napisał:

Lewy znowu, tym razem (na ten czas) dwie z Wolfsburgiem :P

Własnie wiem ze Bayern gra i cos nie umialem znalezc czy Lewy gra. A tu takie info :) Ładne brameczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 19:25, Ziggy napisał:

> Lewy znowu, tym razem (na ten czas) dwie z Wolfsburgiem :P
Własnie wiem ze Bayern gra i cos nie umialem znalezc czy Lewy gra. A tu takie info :)
Ładne brameczki?

Pierwsza główka, a drugą mierzona po długim słupku, mi się podobała :) Strzał z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już rozkupili. Lambert, Lallana i Lovren w Liverpoolu, Shaw w United, Chambers w Arsenalu, Schniderlin i Rodriguez prawdopodobnie dołączą do byłego menadżera w Tottenhamie. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Szkoda, bo z taką ekipą Southampton liczyłby się w walce o puchary, a tak Koeman będzie miał problemy z utrzymaniem ich w Premier League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedział jeden z naszych polityków skład Southampton istnieje tylko teoretycznie.
Dawać mi tu już Premier League bo czuję głód meczów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 18:58, mati285 napisał:

Już rozkupili. Lambert, Lallana i Lovren w Liverpoolu, Shaw w United, Chambers w Arsenalu,
Schniderlin i Rodriguez prawdopodobnie dołączą do byłego menadżera w Tottenhamie. Jeszcze
czegoś takiego nie widziałem. Szkoda, bo z taką ekipą Southampton liczyłby się w walce
o puchary, a tak Koeman będzie miał problemy z utrzymaniem ich w Premier League.


Ponoć tam jakieś problemy z właścicielem są i dlatego tak się zespół rozleciał. Smutne, bo fajna ekipa była, fajny trener, a teraz to nie zdziwię się jak zlecą z ligi, do której nie tak dawno przecież wrócili.:/

Całość fajnie obrazuje ten obrazek: https://twitter.com/Koeman1963/status/493689458458644480/photo/1
A najlepszy komentarz do obrazka to: ''Have Liverpool put a bid in for those cones yet?'' xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozmowa dotyczy Premier League, a do jej startu zostały już niecałe 3 tygodnie, to przy okazji informuję, że od jakiegoś czasu można już tworzyć swoje składy w Fantasy Premier League. Ja swój zrobiłem parę dni temu. Założyłem też ligę gramową, zapraszam :) Kod do dołączenia: 486512-136425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 23:17, ManweKallahan napisał:

Skoro rozmowa dotyczy Premier League, a do jej startu zostały już niecałe 3 tygodnie,
to przy okazji informuję, że od jakiegoś czasu można już tworzyć swoje składy w Fantasy
Premier League. Ja swój zrobiłem parę dni temu. Założyłem też ligę gramową, zapraszam
:) Kod do dołączenia: 486512-136425


Tutaj?

http://fantasy.premierleague.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 18:58, mati285 napisał:

Już rozkupili. Lambert, Lallana i Lovren w Liverpoolu, Shaw w United, Chambers w Arsenalu,
Schniderlin i Rodriguez prawdopodobnie dołączą do byłego menadżera w Tottenhamie. Jeszcze
czegoś takiego nie widziałem. Szkoda, bo z taką ekipą Southampton liczyłby się w walce
o puchary, a tak Koeman będzie miał problemy z utrzymaniem ich w Premier League.

Szkoda że Borubara nikt nie chce, mało tego Forstera chcą ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Legia ma szczęście jakiego żaden polski klub nie miał od 20 lat. Czerwona karta, 45 minut na strzelenie 2 bramek min. Jeśli skończy się 2:1 Legia odpadnie w drugim meczu będzie 2:0 dla Celticu i po awansie. Teraz jest ta szansa trzeba to wygrać 3:1, albo najlepiej 4:1. Pamiętam, że Wisła nie awansowała po 3:1 z Grekami u siebie. Trzeba ich rozwalić, albo będzie lipa w rewanżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 21:39, Paoro napisał:

No to Legia ma szczęście jakiego żaden polski klub nie miał od 20 lat.

Weź pod uwagę, że to dopiero 3 runda ;) Także nawet jak się uda przejść Celtic to Legię czeka jeszcze jeden poważny przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za CIOTY!!! hehehehe jak można nie strzelić karnego w takim momencie, koleś kosztował 1 mln euro i miał okazję przejść do historii tej naszej polskiej piłki nożnej i tu takie bubel, no nie wierzę co za kraj, najlepsze ze to nawet nie Polak, ale chyba przejął zwyczaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ta Legia odwala? Powinno byc 4:1, a ten karny...

Az tak pewni awansu są? Bo Celtic nie gra już nic, a Legia pajacuje. 2:1 to zaden pewniak do awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 22:03, vonArnold napisał:

Co ta Legia odwala? Powinno byc 4:1, a ten karny...

Az tak pewni awansu są? Bo Celtic nie gra już nic, a Legia pajacuje. 2:1 to zaden pewniak
do awansu.


Wiesz boją się blamażu w LM i dają Celticowi awansować. Co za frajerzy, powinno być już 4:1, a będzie 2:1 albo 2:2 i potem Celtic strzeli u siebie jedną lub dwie bramki i po awansie.. Brak słów, oglądam polskie drużyny od 15 lat w tych ich próbach do LM ale jeszcze nie widziałem takich cudów jakie tu wyprawiają legioniści. Jeśli nie awansują do 4 rundy to na własne życzenie, brawo!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować