Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nom Celtic dzisiaj gra o życie, jak nie przejdą Legii, to stracą Forstera i Commonsa, a pewnie i Van Dijka. Wie ktoś dlaczego Rangersi grają jednak w lidze szkockiej? Myślałem, że będą chcieli cisnąć do BPL..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 00:42, Szlafroq napisał:

> Wydaję mi się że i tak pójdzie po sezonie do MLS.

Lampard został wypożyczony do Man City ze względu na późniejszy start rozgrywek MLS (marzec),
prawdopodobnie głównie w celu utrzymania formy i wniesienia odrobiny expa. Później wraca.


I tak to już nie ten sam Frank. Wszystkie gwiazdy ostatnio do MLS odchodzą, ale Drogba wrócił to czemu nie Lampard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wie ktoś dlaczego Rangersi grają jednak w lidze szkockiej? Myślałem,

Dnia 06.08.2014 o 13:04, Paoro napisał:

że będą chcieli cisnąć do BPL..

Jakim prawem mieliby grać w BPL i za kogo, bo nie rozumiem?
Rangersi grają obecnie w division one (drugiej lidze) po tym jak dwa lata temu zdegradowano ich do czwartej ligi. Za rok pewnie znów będą w ekstraklasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 17:19, mati285 napisał:

>Wie ktoś dlaczego Rangersi grają jednak w lidze szkockiej? Myślałem,
> że będą chcieli cisnąć do BPL..
Jakim prawem mieliby grać w BPL i za kogo, bo nie rozumiem?
Rangersi grają obecnie w division one (drugiej lidze) po tym jak dwa lata temu zdegradowano
ich do czwartej ligi. Za rok pewnie znów będą w ekstraklasie.

Otóż jak Rangersi bankrutowali, mówiło się, że wystartują w niższej lidze angielskiej tak by po latach zagrać w BPL, dlaczego mieli mieć do tego prawo? Tak jak kluby Walijskie, najlepsze grają w BPL. Także teoretycznie mogli by. Pierwszy lepszy link:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/rangers-fc-w-lidze-angielskiej-kwestia-pieciu-lat/vr04f
Wychodzi jednak na to, że jednak tam nie zagrają, tylko nie wiem dlaczego z tego zrezygnowali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 16:07, Tyler_D napisał:

Podobno dzisiejszy mecz nie będzie nigdzie transmitowany [ w necie też nie? ]. U was
też się tak ludzie burzą z tego powodu? xD



meczyki.pl ---> standardowo jak w przypadku innych meczy jest kilka transmisji, lepszych, gorszych ale grunt, że da się oglądać


1;0 dla Legii, raczej już pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 16:07, Tyler_D napisał:

Podobno dzisiejszy mecz nie będzie nigdzie transmitowany [ w necie też nie? ]. U was
też się tak ludzie burzą z tego powodu? xD


W sensie masz na myśli tych idiotów lżących państwo polskie, TVP i co ciekawe naród polski, że w tvp nie puszczono tego meczu? Ano, burzyli się. Acz co zrobić, że prymitywy i postępaki nie rozumieją na czym polega zawierania umów i że pewnych rzeczy przy braku woli jednej ze stron nie da się załatwić?

A Legii chyba już mogę w ciemno pogratulować awansu.
To co cieszy, to fakt, że nie grają tak bojaźliwie jak rok temu. Chyba faktycznie mają szanse na grupy LM, o ile rywal nie trafi się zbyt mocny. Bo chyba Celtic, aż tak słabą drużyną się nie stał, że nagle byłby średniakiem Ekstraklasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 22:05, vonArnold napisał:

Bo chyba Celtic, aż tak słabą drużyną się nie stał, że nagle byłby średniakiem Ekstraklasy?

Właśnie mam co do tego wątpliwości. Przed chwilą padł gol na 2:0, obrońcy Celticu stali tylko jak tyczki i patrzyli co się dzieje. Jeśli chodzi o ich defensywę (bazując na dwóch meczach) to naprawdę stwierdziłbym, że większość naszych drużyn posiada lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 22:08, Hoplita napisał:

Właśnie mam co do tego wątpliwości. Przed chwilą padł gol na 2:0, obrońcy Celticu stali
tylko jak tyczki i patrzyli co się dzieje. Jeśli chodzi o ich defensywę (bazując na dwóch
meczach) to naprawdę stwierdziłbym, że większość naszych drużyn posiada lepszą.


Cóz, nie oglądam tego meczu (ledwo wróciłem do domu), zresztą widzę na streamach że jakość nie powala, więc trudno mi o pogłębioną ocenę. Zbyt zrażony jestem by popadać w corocznych zachwyt nad obecnym polskim pretendem do fazy grupowej LM, a ponadto sam nie wiem, czy ocena typu: "że ten skład ma realne szanse na awans, o ile rywal w play-off będzie w zasiegu" jest pochodną tragizmu Celticu, czy bądź co bądź, lepszej niż rok temu Legii.

Chociaż faktycznie nie da się zaprzeczyć, że ów Celtic jest w ruinie. I stąd chyba niezwykle trudno o racjonalne stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwi rywale: Salzburg, Steaua, APOEL, BATE, Ludogorets. Nie wiem w jakiej są formie więc ciężko wnioskować na kogo najlepiej trafić, ale patrząc na ich wyniki w 3 rundzie nie wygląda na to, by ktokolwiek z nich był w jakimś wielkim gazie. O tych ostatnich swoją drogą pierwszy raz słysze (ale było nie było Partizan odprawili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 22:42, Hoplita napisał:

O tych ostatnich
swoją drogą pierwszy raz słysze (ale było nie było Partizan odprawili ;)

W zeszłym już sezonie dotarli do 1/8 Ligi Europy, tacy źli nie są. Tak czy siak możliwe że to łatwiejszy rywal, na Białorusi wcale łatwiej być nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 22:15, vonArnold napisał:

a ponadto sam nie wiem, czy
ocena typu: "że ten skład ma realne szanse na awans, o ile rywal w play-off będzie w
zasiegu" jest pochodną tragizmu Celticu, czy bądź co bądź, lepszej niż rok temu Legii.


Jakby nie patrzeć rok temu Legia wchodziła do IV rundy eliminacji po 1:1 i 0:0 z anonimowym Molde, gdzie najbardziej znany był trener. W tym roku Legia ogrywa 6:1 w dwumeczu Celtic. Jasne, słaby Celtic, ale nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 22:42, Hoplita napisał:

Możliwi rywale: Salzburg, Steaua, APOEL, BATE, Ludogorets. Nie wiem w jakiej są formie
więc ciężko wnioskować na kogo najlepiej trafić, ale patrząc na ich wyniki w 3 rundzie
nie wygląda na to, by ktokolwiek z nich był w jakimś wielkim gazie. O tych ostatnich
swoją drogą pierwszy raz słysze (ale było nie było Partizan odprawili ;)


Najlepiej by trafili na BATE, bliski rywal, fakt Białorusini to rutyniarze w porównaniu do Legii jeśli chodzi o udział w LM, ale ile możne jechać na takim Rodninovie czy Krivetsu, który w Lechu był po prostu przeciętny.. APOEL ze względu na wysokie temeratury na wyspie Afrodyty, to zawsze rywal ciężki dla polskich kopaczy. Ludogoretsa mistrza Bułgarii nigdy nie oglądałem, ale drużynę mają wycenianą na poziomie takiej Steauy. Wszystkie jednak te drużyny przed meczami z Celtikiem były od niego na papierze słabsze. Najtrudniejszy rywal IMO Salzburg, reszta po wyeliminowaniu takiego Celticu to nic trudnego, z drugiej strony czy Celtic jest na poziomie St. Patricks, bo przegrał w dwumeczu 6:1? Ważne by był wynik i awans po prawie 20 latach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za debile w Legii!!!! Nie zgłosili Bereszyńskiego, bo miał pauzować za czerwoną kartkę 3 mecze, Legia go nie zgłosiła, więc nie "odrabiał" kary, zgłosili go dopiero na mecze z Celticie, więc odrobił tylko jeden mecz, a wszedł w 87 minucie i za to będzie należał się walkower i niewykorzystane karne się mszczą!!! brawo frajerzy pracujący w tym klubie!!! normalnie kto u was ma głowę na karku, totalni idioci, nie znający przepisów!!! rozumiem jakbym to był ja, ale pracownik klubu odpowiedzialny za to, pobierający kasę nie może do takich rzeczy dopuścić!!! Pierwszy raz od lat polski klub miał szanse zagrać w LM, a oni takie coś wyprawiają!

A Rumak powinien być wywalony na zbity pysk, za to co robi z Lechem! Rutki jak macie tak rządzić to lepiej oddajcie Kolejorza komuś normalnemu.

Podsumowując - polską piłką zarządzają idioci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 20:51, Accid napisał:

Rumak do domu. Lech kompromituje. Legia przez walkower chyba odejdzie z LM. Czarny czwartek.


Niemożliwe, ale się Celtowie uśmieją jak Legia odpadnie, Lech odwala tak żałosny mecz... co za kompromitacja POLSKI. Brawa dla Ruchu, nikt na nich nie liczył a grają dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Rumaka nie zwolnią z Lecha to nie wiem czego właścicielom będzie jeszcze potrzeba do podjęcia takiej decyzji.

Co do Legii - jeśli to prawda, że Bereszyński nie był zgłoszony do 2 rundy to jest kpina i największe frajerstwo w piłce o jakim słyszałem od bardzo dawna i ktoś (albo nawet kilka osób) z miejsca powinnien stracić pracę.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/wegierski-klub-lagodnie-ukarany-przez-uefa/le7ys
Tutaj w sumie była podobna sytuacja więc zawsze można liczyć że walkowera nie będzie. W końcu przecież ta zmiana nie miała żadnego znaczenia, ale jednak Uefa to Uefa, nigdy nie wiadomo.

Jedyny pozytywny aspekt dzisiejszego dnia to mega fartowny awans Ruchu, ale oni są przecież tak koszmarnie słabi, że w następnej rundzie niczego poza laniem się nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 20:49, Paoro napisał:

Co za debile w Legii!!! (...)


Czytam to i myślę, że to chyba żart. Jednak nie, Wy piszecie serio. Lol.
Taki wałek i jeszcze wpuścić w końcówce, najwyraźniej zbędnego zawodnika, to wygląda tak, jakby ktoś w Legii łapówę wziął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można tylko wierzyć w cud ,że Legia zostanie upomniana grzywną . Tego co zrobił Lech nawet nie skomentuję . Jestem kibicem Legii od dawna ale i tak szkoda mi było ich kibiców. Chyba czas żeby Rumak porozglądał się za nową robotą . Co do ruchu jestem miło zaskoczony . Co prawda ich szanse na awans do LE praktycznie nie istnieją ale zawsze to jakaś pociecha po tragicznym Lechu i wpadce Legii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować