Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2006 o 13:53, Vaxinar napisał:

(...)
(BTW - Wy tak bardzo tej Legii nienawidzicie ? :P)


Osobiście mam wobec Legii bardziej neutralne nastawienie (choć niechęć z oczywistych względów być musi).
Pod względem prestiżu po stokroć ważniejsze od meczów z wojskowymi są Derby. Dla mnie i dla wielu kibiców nie ma ważniejszego meczu od możliwości skopania dupy w meczu pasiastym dupkom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów bramki Solskjaera - tym razem 2 w meczu z Newcastle. Co prawda przy drugiej piłka się odbiła od niego ale przy pierwszej ustawił się na dobitkę idealnie.

Swego pierwszego gola w lidze w tym sezonie strzelił po genialnym podaniu Guttiego Raul.

Cieszą mnie bramki takich zawodników. Do obydwu mam dużą sympatię, plus to że w ostatnich sezonach nie szło im najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 08:59, Chaszu napisał:

Cieszą mnie bramki takich zawodników. Do obydwu mam dużą sympatię, plus to że w ostatnich sezonach
nie szło im najlepiej.

Swoje najlepsze lata mają już za sobą , choć są symbolami swoich drużyn i tego im nikt już nie odbierze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 09:05, spider88 napisał:

> Cieszą mnie bramki takich zawodników. Do obydwu mam dużą sympatię, plus to że w ostatnich
sezonach
> nie szło im najlepiej.
Swoje najlepsze lata mają już za sobą , choć są symbolami swoich drużyn i tego im nikt już
nie odbierze ;D


Za to kibice kochaja zawodników.Takie przywiązanie do barw klubowych w dzisiejszych czasach to ewenement.

Solskjeara tym bardziej podziwiam za jego upór w powrocie na boisku. Pozatym jest to jeden z moich ulubionych zawodników.

Jak juz pisałem wcześciej. Strzeżcie się bramkarze, BabyFaceKiller powrócił i ma się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 11:44, Quire napisał:

Za to kibice kochaja zawodników.Takie przywiązanie do barw klubowych w dzisiejszych czasach
to ewenement.

To prawda , taki Szewczenko zawsze już będzie kojarzony z Milanem a nie z Chelsea ;D

Dnia 02.10.2006 o 11:44, Quire napisał:


Solskjeara tym bardziej podziwiam za jego upór w powrocie na boisku. Pozatym jest to jeden
z moich ulubionych zawodników.

He he ja mam podobnie , zwłaszcza od eliminacji przed mundialem w Korei .

Dnia 02.10.2006 o 11:44, Quire napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając wczoraj duże fragmenty mecz oraz patrząc na poprzednie występy Wisły z Dolchą w bramce, niestety muszę stwierdzić że Pawełek musi sobie kupic coś na odciski na tyłek, bo dłużej zagrzeje miejsca na ławce rezerwowych. O kadrze to może zapomnieć.
Dolcha to chyba póki co najlepszy transfer Petrescu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 12:06, spider88 napisał:

To prawda , taki Szewczenko zawsze już będzie kojarzony z Milanem a nie z Chelsea ;D


Tylko że będą mu wypominać że za kasą do Ruskiego poszedł.

Dnia 02.10.2006 o 12:06, spider88 napisał:

He he ja mam podobnie , zwłaszcza od eliminacji przed mundialem w Korei .


Ja jestem wielkim fanem MU i talentu Solskjeara od dawna. A jeszcze ta jego heroiczna walka o powrót do piłki to było coś wspaniałego.
Nie zmienia to faktu, że jak grał przeciw Polsce to mu nie kibicowałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 12:36, Quire napisał:

Tylko że będą mu wypominać że za kasą do Ruskiego poszedł.

To prawda ale chciałem pokazać jak piłkarz może się związać z klubem , mimo że odszedł tego już nie zmieni tak jest też z Raulem , Ronaldho i innymi .

Dnia 02.10.2006 o 12:36, Quire napisał:

Ja jestem wielkim fanem MU i talentu Solskjeara od dawna. A jeszcze ta jego heroiczna walka
o powrót do piłki to było coś wspaniałego.
Nie zmienia to faktu, że jak grał przeciw Polsce to mu nie kibicowałem:)

Też mu nie kibicowałem ale wtedy właśnie mi się spodobał , miał sposób gry jak u nas Frankowski (oczywiście lepiej gra) ale wtedy był u szczytu i niestety ta kontuzja ehh zmarnowała mu karierę ale to pozkazuje jak tam kluby dbają o zawodników .Choć takim szpitalem u nas jest Wisła , Dawidowski, Kuźba, Kaczorowski, Piekutowski, Paszulewicz ,Wróbel i jeszcze kilku by się znalazło . Niezła jedenastka by z nich powstała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 07:26, .Darnok napisał:

Aaaa, Ty sobie chyba kpisz! Stój sobie na takiej ulewie a potem zasuwaj jeszcze zmarznięty
kilka godzin w pociagu!

Było iść na krytą trybunę.
:P ;-)

Dnia 02.10.2006 o 07:26, .Darnok napisał:

Brożka to ja chyba osobiście na taczkach wywiozę!

LOL. Przedtem nie rozumiałem o co się tak wkurzasz, ale wczoraj oglądałem ten magazyn Orange Ekstraklasa - po raz pierwszy, ale warto, będę oglądał - i już wiem o co Ci chodzi.
Zresztą, nie trzeba było w TV skrótu oglądać, wystarczyło czytać relację on line, w 10 minut zdąrzył 2 razy spie.....

Dnia 02.10.2006 o 07:26, .Darnok napisał:

Osobiście mam wobec Legii bardziej neutralne nastawienie (choć niechęć z oczywistych względów być musi).
Pod względem prestiżu po stokroć ważniejsze od meczów z wojskowymi są Derby. Dla mnie i dla wielu kibiców > nie ma ważniejszego meczu od możliwości skopania dupy w meczu pasiastym dupkom :P

Jako tako Cię rozumiem. Ja też lubię mecze z Ruchem itp, mimo iż to nie to samo, a prawie to samo.
Jednakże jak tak samo się kochacie z pasami, jak mu tu z "niebieskimi" to Cię rozumiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pasmo niepowodzeń Legii spowodowało, że właściciel klubu Mariusz Walter zaczął tracić cierpliwość i rozgląda się za nowym trenerem. Życie Warszawy informuje, że wybór padł na Dana Petrescu. Rumuński szkoleniowiec został zwolniony przed dwoma tygodniami z krakowskiej Wisły. Szybko jednak znalazł pracę w Rumunii. Podpisał dwuletni kontrakt z pierwszoligowym zespołem Unirea Urziceni. "Mam zapis w kontrakcie, że w każdej chwili mogę odejść z klubu. Bardzo chciałbym zostać trenerem Legii, więc jestem gotowy rzucić pracę w Unirei.
Pieniądze też nie są istotne. Najważniejsze, żeby nie dopuścić, aby Wisła została mistrzem Polski. A ja wiem, jak to zrobić. Nie spocznę, dopóki nie ogram "Białej gwiazdy"" – mówi rumuński szkoleniowiec.

Według Życia Warszawy Petrescu zostałby szkoleniowcem Legii, as tanowisko dyrektora sportowego powierzyłby Grzegorzowi Mielcarskiemu, z którym współpracował w Wiśle.


Źródło - Legialive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Petrescu z pewnością by robił co tylko mógł, by pokazać Wiśle, że źle zrobiła zwalniając go z funcji trenera. Myślę, że gdyby legia faktycznie zmieniała trenera, to Rumun mógłby warszawiakom pomóc - o ile zaklimatyzowałby się w tym klubie. Dla Petrescu nie byłaby to po prostu kolejna posada, ale okazja do rewanżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:16, Vaxinar napisał:

Źródło - Legialive


Według mnie szukanie dziury w całym. Wdowczyk ma naprawdę mocna pozycję.

Petrescu? Wątpie żeby pozwolił sobie na takie stwierdzenie, jakie zostało przytoczone w ŻW.
Kibice Wisły by go zlinczowali przy najbliższej okazji.

Raczej jestem pewien że przed końcem sezonu Wdowczyka sie nie pozbędą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 16:19, Quire napisał:

Wdowczyk ma naprawdę mocna pozycję.

Mocną pozycję ? Ale jak to rozumieć ? Że nie zejdzie z posadki ?

Dnia 02.10.2006 o 16:19, Quire napisał:

Raczej jestem pewien że przed końcem sezonu Wdowczyka sie nie pozbędą.

No cóż, nie wiadomo, ale wg mnie Petrescu by zrobił dobrze dla Legii, takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 16:19, Quire napisał:

Według mnie szukanie dziury w całym. Wdowczyk ma naprawdę mocna pozycję.

Mam nadzieję że Wdowczyka nie zwolnią , chciałbym aby Legia była pierwszym normalnym klubem w naszym kraju razem z Koroną gdzie trenerzy mogą wierzyć w długo-falowe budowanie drużyny .Najlepszym przykładem jest Anglia gdzie trenerzy podobnie jak wybrani zawodnicy są praktycznie zrośnięci z klubami i jak widać te kluby są zazwyczaj w czołówce i to nie tylko ligi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem, jak to zrobić. Nie spocznę, dopóki nie ogram "Białej gwiazdy"" – mówi

Dnia 02.10.2006 o 15:16, Vaxinar napisał:

rumuński szkoleniowiec. tak on wie bo tak spieprzył wisłe jak sie da najgorzej.brozek zapomniał jak sie strzela bramki,zienczuk oddych skarpetkami,błaczykowski zapomniał jak sie drybluje,sobolewski boji sie wyjsc do przodu,cantoro robi 5 kółek zanim cos poda,o pladze kontuzji nie wspomne ale to nie tylko jego wina.piłkarzem był super jeszcze jak grał w chelsea(jestem fanem)z le soux,ale trenerem jest marnym.najgorszym wrogo takiego trenera nie zycze(cracovia i legia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:50, DR.SIURAK napisał:

tak on wie bo tak spieprzył wisłe jak sie da najgorzej.brozek
zapomniał jak sie strzela bramki,zienczuk oddych skarpetkami,błaczykowski zapomniał jak sie
drybluje,sobolewski boji sie wyjsc do przodu,cantoro robi 5 kółek zanim cos poda,o pladze kontuzji
nie wspomne ale to nie tylko jego wina.piłkarzem był super jeszcze jak grał w chelsea(jestem
fanem)z le soux,ale trenerem jest marnym.najgorszym wrogo takiego trenera nie zycze(cracovia
i legia).


No cóż z tego co wiem to Petrescu raczej u Was lubią. O_O

------> spider88
Przywiązanie ludzi do klubów też mi się podoba i to bardzo, ale jak powiedział komenetator na MŚ, takich piłkarzy coraz mniej, bo każdy na kase leci, że tak powiem. :( Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 18:08, Vaxinar napisał:

Przywiązanie ludzi do klubów też mi się podoba i to bardzo, ale jak powiedział komenetator
na MŚ, takich piłkarzy coraz mniej, bo każdy na kase leci, że tak powiem. :( Szkoda.

Większość piłkarzy tych klasowych zarabia tygodniowo tyle co my przez całe życie nie zarobimy, więc troszeczkę mnie to dziwi , pierdoły o wyzwaniach też do mnie nie przemawiają ale że nasi rodacy uciekają to akurat mnie nie dziwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 18:17, spider88 napisał:

Większość piłkarzy tych klasowych zarabia tygodniowo tyle co my przez całe życie nie zarobimy,
więc troszeczkę mnie to dziwi , pierdoły o wyzwaniach też do mnie nie przemawiają ale że nasi
rodacy uciekają to akurat mnie nie dziwi .


Że uciekają do klubów zagranicznych to mnie nawet nie dziwi, ale wiesz np przejście z jednego klubu Orangeekstraklasy do innego już tak, jeżeli w tamtym bylem wychowankiem. Np Będąc rodowitym Łodzaninem, od dziecka kibicując Widzewowi, następnie grając w tym klubie, w życiu nie przeszedłbym np do Wisły czy Legii.
Tak jak Figo po grze w Barcelonie przeszedł do Realu, po czym dostał flagą katalonii na meczu Realu z Barcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować