Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2006 o 21:15, Danio X napisał:

Bardzo wyrównana grupa. Mogło być lepiej szczególnie z 5 koszykiem z Nancy ( tu można było
trafić na słabiutki Eintracht Frankfurt)., ale mogło być gorzej np. Sevila, Lens, Totenham
i Dinamo B.



TotenHam nie awansowal do Uefa

Grupa nie za dobra jest Fenerwod i Nancy będzie trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 23:49, .Darnok napisał:

Szkoda, że nie trafilismy na Sparte Prage. Były fajny wyjazd... ale teraz trzeba zbierać kase
na 13 grudna na wyjazd do Rotterdamu :D

pojedziesz do roterdamu?pozdrów sparte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 23:53, DR.SIURAK napisał:

(...)
pojedziesz do roterdamu?pozdrów sparte


Zaczynam zbierać kase ;) Do 13 grudnia jeszcze sporo może się zdarzyć... ale takiego wyjazdu nie można przegapić ;)

Jeszcze na upartego mozna do Nancy jechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:16, asior34 napisał:

Grupa nie za dobra jest Fenerwod i Nancy będzie trudno!

Czemu, zostaje jeszcze trezcie miejsce . Mam nadzieję że Szwajcarzy liczyć się nie będą a Anglików objedzie się lepszym bilansem lub małymi puncikami za remisy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 08:04, spider88 napisał:

>
Mam nadzieję że Szwajcarzy liczyć się nie będą


oj żebyś się nie przejechał spider. Szwajcarzy są dobrzy i mogą ojechać nawet Nancy. 1 miejsce obstawiam dla Feyenodru ( to chyba nie trudno przewidzieć:) a 2 i 3 dla FC Basel i Nancy. Z całym szacunkiem dla Wisły i Polskiej piłki ale podniecacie sie panowie że można ograć FC Basel ( swoją drogą z inną szwajcarską drużyną już ktoś grał i o ile dobrze pamietam to dobrze sie to nie skończyło) O Nancy praktycznie nic nie wiem więc się nie wypowiadam ale to są Francuzi więc są na pewno dobrzy. Pozostaje Blackburn w które nikt nie wierzy. hmm sprawa trudna bo piłka angielska zawsze była na wysokim poziomie ale Blackburn nie prezentuje ostatnio jakiegos zniewalajacego poziomu wiec i moze ? Wisła zaczeła dobrze grać ale jest znacznie słabsza niż w poprzednich sezonach. pozatym powiedzmy prawde - gdyby nie ogromne szczęście to nie widzielibyśmy w tym gronie wisły. i nie mówie tego jako ktoś kto nie kibicuje polskiej piłce tylko jako realista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 08:39, dawidos160 napisał:

oj żebyś się nie przejechał spider.

Chodziło mi o to że grupa jest dość wyrównana ale tak na prawdę to każda drużyna ma szansę i w tym upatruję szansy a co do Szwajcarów to nie zachwycał bym siętak bardzo bo nie jest to aż tak mocna drużyna choć mają przebłyski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze grupa nie jest najgorsza i Wislacy maja szanse ugrac awans, wiadomo, ze nie z pierwszego miejsca, ale 3, a moze i drugie jest w ich zasiegu. Oczywiscie, nie mowie, ze sa tak mocni, ze musza awansowac, licze, ze jak sie postaraj to im sie uda :) Sczegolnie, ze z mocniejszymi zespolami graja lepiej, wiec po cichutku licze na 3/4 wygrane ;) A realnie mysle szanse na 3 miejsce sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mam ofertę z Wisły. Oni są na mnie zdecydowani. Jeszcze się waham, bo otrzymałem kilka innych propozycji. Między innymi z Rosji, ale tamten kierunek mnie nie interesuje. Chcę walczyć o najwyższe cele. Decyzji jeszcze nie podjąłem" - powiedział tajemniczo 30-letni napastnik."

Fragment wywiadu z Stanko Svitlicą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
- To musial byc chyba w takim razie jakis klub z dolow rosyjskiej pierwszej ligi, lub wogole jakas druga czy inna liga, bo inaczej nie zastanawialby sie nawet. A tak, ma dylemat - grac w slabej druzynie za dobre pieniadze, czy za slabe pieniadze w lepszej druzynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj czytałem o budzetach poszczegulnych klubów i tak blackburn i feyenord 40 mil.euro,basel 25 mil euro,nance 18 a wisła ma około 4-5 mil euro.tak na starcie mamy w plecy.ale wiara czyni cuda a ja jestem porombany na punkcie wisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:01, DR.SIURAK napisał:

dzisiaj czytałem o budzetach poszczegulnych klubów i tak blackburn i feyenord 40 mil.euro,basel
25 mil euro,nance 18 a wisła ma około 4-5 mil euro.tak na starcie mamy w plecy.ale wiara czyni
cuda a ja jestem porombany na punkcie wisły.

Wielokrotnie widziałem przypadki, gdzie nie pieniądze grały, ale małoznani piłkarze np.gdzieś ze wschodu Europy...Wystarczyłoby podać przykłady Rapidu i Steauy Bukareszt. Rumuńskie drużyny, bez gwiazd, bez milionów, ale z chęcią do gry i sukcesami w tamtym sezonie. Z resztą w tym sezonie kluby rumuńskie taż dobrze grają.Więc nie skazujmy Wisły na pożarcie z takiego powodu, że ich rywale mają wielkokrotności budżetu klubu z ul. Reymonta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:01, DR.SIURAK napisał:

dzisiaj czytałem o budzetach poszczegulnych klubów i tak blackburn i feyenord 40 mil.euro,basel
25 mil euro,nance 18 a wisła ma około 4-5 mil euro.tak na starcie mamy w plecy.(....)


Gdyby brać pod uwagę same budżety, to kluby z Arabii Saudyjskiej byłyby światową potęgą :P

A tak na powaznie, to od dawna wiadomo, że pod względem finansów jesteśmy daleko w tyle nie tylko za zachodnią Europą, ale także za Ukrainą czy Rosją. Dopóki to się nie zmieni, to przepaść będzie narastać.

Dał(a) nam przykład Artmedia Petrzałka, jak zwyciężać mamy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna sytuacja jest w naszej kadrze. Tylko 12 zawodników uczestniczyło na treningu! Reszta sobie... odpoczywała. Przepraszam bardzo, ale po czym? No qrde mundialem sie zmęczyli? Smieszył mnie biorący "urlopik" Szymkowiak, ale z tego co widze, to większość naszych gwiazd jest przemęczona... i to jest kadra zdyscyplinowana, z nową jakością? Kpina. Poza tym inna sprawa, to liczna plaga kontuzji. Mam pewne obawy co do atmosfery panującej w kadrze. Podejrzewam, że część graczy w innej sytuacji zostałaby na zgrupowaniu i z ryzykiem pogłębienia urazy spróbowała zagrać w meczu... marnie widzę najbliższe dwa mecze. Szczególnie bez Jelenia i Krzynówka.

Wisła jednak nie zlekceważyła Switu NDM i po pierwszej połowie prowadzą 4-0, a hattrickiem popisał się Radovanović. Przestraszył sie Svitlicy :P I tak w ramach ciekawostki, cytat z relacji internetowej, 10 minuta meczu:

"Zieńczuk wrzucił doskonałą piłkę w pole karne. Wystarczyło by Paweł Brożek przyłożył nogę i strzeliłby z dwóch metrów. Ale tak się nie stało." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:35, .Darnok napisał:

Wisła jednak nie zlekceważyła Switu NDM i po pierwszej połowie prowadzą 4-0, a hattrickiem
popisał się Radovanović. Przestraszył sie Svitlicy :P


Zobaczymy jak ze Stala Sanok bedziecie grac :)

Dnia 04.10.2006 o 19:35, .Darnok napisał:

I tak w ramach ciekawostki, cytat z relacji
internetowej, 10 minuta meczu:

"Zieńczuk wrzucił doskonałą piłkę w pole karne. Wystarczyło by Paweł Brożek przyłożył nogę
i strzeliłby z dwóch metrów. Ale tak się nie stało.
" :P


Wisla moglaby grac w dziesiatke i efekt bylby podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie 5:1, tyz piknie :)

http://sport.onet.pl/0,1248685,1413432,wiadomosc.html
- nie dowiemy sie jednak w tym roku czy ME2012 beda w Polsce czy nie, niby to dobrze, ze jest wiecej czasu na przygotowanie wszystkiego, ale chcialoby sie znac decyzje (najlepiej pozytywna dla nas :) juz teraz...

http://sport.onet.pl/0,1248711,1413419,wiadomosc.html
"Finał Ligi Mistrzów sezonu 2007/2008 zostanie rozegrany w Moskwie na stadionie Łużniki." - po tytule newsa spodziewalem sie, ze bedzie to blizsza nam Europa Wschodnia, Ukraina, Czechy, Rosja, to w zasadzie juz nawet nie Europa ;) Nie wie ktos moze, gdzie bedzie final tegorocznej edycji LM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kluby z rumunji to nie jest dobry przykład,zobacz co one maja na koszulkach jak nie gaz to ropa.predzej bym sie zgodził z darnokiem (petrzałka) ale wiecej nie pamietam.moze stiała bukareszt w latach 80tych ale tam grała reprezentacja rumunii.wiecej nie pamietam jakiejs niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować