Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2006 o 19:08, DR.SIURAK napisał:

przez ta burze to nie miałem sygnału.brozek to przegina 2 sety i nic.relacia moze byc na radiu
kraków

Nie wiem ile jeszcze szans dostanie od trenera ale ja bym go dawno posłał na "regenerację" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 19:19, asior34 napisał:

niewiem dlaczego niebraon pawełek ale dolha popisał się niezłą interwencją


Ostrzegałem.
-1

Uzasadnienie:
Rozumiem, że można podzielić się uwagami odnośnie toczącego się meczu, ale dzielenie się nimi co kilka minut to spamowanie. Skoro ostrzeżenia nie trafiają spróbujemy czegoś cięższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 19:21, walgierz napisał:

> niewiem dlaczego niebraon pawełek ale dolha popisał się niezłą interwencją

Ostrzegałem.
-1

Uzasadnienie:
Rozumiem, że można podzielić się uwagami odnośnie toczącego się meczu, ale dzielenie się nimi
co kilka minut to spamowanie. Skoro ostrzeżenia nie trafiają spróbujemy czegoś cięższego.


mowie że dobrze obronił i że niema pawełka a ty mi odrazó dajesz degrada za co no powiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 19:23, asior34 napisał:

mowie że dobrze obronił i że niema pawełka a ty mi odrazó dajesz degrada za co no powiedz!

Po co, przecież i tak nie przeczytasz?

Chcesz wiedzieć za co? Przeczytaj uzasadnienie.
Dodam tylko: 9 postów w 25 minut (w jednym temacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawełek był lekko kontuziowany a do tego zmarła mu mama.brozka bym przesunoł do rezerw do konca rundy moze tam by załapał strzelanie goli,niemówiac ze dał bym mu kare.dolha jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mecz kolejki nie rozczarował. Wprawdzie zarówno Legia jak i Wisła miały słabsze okresy gry, ale ogólnie trzeba powiedzieć, że obie drużyny dały z siebie wszystko.
Gdyby Brożek miał lepiej nastawiony celownik, to Wisła rozbiłaby Legię już w pierwszej połowie. Z drugiej strony krakowianie powinni szczerze podziękować Dolsze, bo bronił dziś wyśmienicie.
Podsumowując, ja jestem udelektowany :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Junhior mnie już mocno wkurzył jest jak piąte koło u wozu zapszepaszczył trzy ataki legii po których mógł paść gol on o tyle nie pomaga co przeszkadza
Mecz pełen niewykorzystanych akcji brożek powinien strzelic jescze ze 2 gole a legia miała 9 strzłów w światło bramki a skończyło się 1 :1 ale mecz był przynajmniej emocjonujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, a za dwa tygodnie do Szczecina. Bez Surmy, ale wróci Radovic (inna sprawa, że Radovic powinien grać i w tym meczu, bo jedną kartkę dostał z powietrza). A terz przerwa na naszą kochaną reprezentację :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 19:25, walgierz napisał:

> mowie że dobrze obronił i że niema pawełka a ty mi odrazó dajesz degrada za co no powiedz!

Po co, przecież i tak nie przeczytasz?

Chcesz wiedzieć za co? Przeczytaj uzasadnienie.
Dodam tylko: 9 postów w 25 minut (w jednym temacie).


Jeszcze zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 20:41, Bambusek napisał:

Cóż, a za dwa tygodnie do Szczecina. Bez Surmy, ale wróci Radovic (inna sprawa, że Radovic
powinien grać i w tym meczu, bo jedną kartkę dostał z powietrza). A terz przerwa na naszą kochaną
reprezentację :/


No właśnie, kiedy jest ten mecz z Portugalią ? Tylko błagam, nie mów, że w tą środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:02, asior34 napisał:

nieobrażaj mnie!

"Jeżeli uważasz, że zostałeś skrzywdzony bądź potraktowany przez moderatora lub pracownika CD Projekt niezgodnie z panującymi zasadami, masz prawo do wyjaśnień. Jednak forum to nie miejsce do załatwiania prywatnych spraw czy pogaduszek, aby uzyskać rzeczowe wyjaśnienie napisz bezpośrednio na adres: forum@gram.pl."

Za kolejne posty nie na temat dostniesz kolejne degrady.
Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:07, Vaxinar napisał:

No właśnie, kiedy jest ten mecz z Portugalią ? Tylko błagam, nie mów, że w tą środę.


Nie - najpierw 7 z Kazachstanem, później 11 z Portugalią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak się spiszą nasze orły w najbliższych meczach. Jestem bardzo ciekaw jak sie spisze Rasiak :D Czy pokaże coś czy będzie jak zawsze ( wielce prawdopodobne, ze akurat tak będzie). Myśle, że Portugalczycy złoją nam tyłkii, że nie będziemy wiedziec gdzie jesteśmy i co tutaj robimy. Chociąz kto wie, moze coś nasz Benhaker wymysli i zablokuje tego Ronaldo ( jak ja go nie lubie to chyba nikt nie wie ) oraz reszte druzyny. Powiem tak : bęzie cięzko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:33, Bambusek napisał:

Nie - najpierw 7 z Kazachstanem, później 11 z Portugalią.


Piszesz o traconych przez nas bramkach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 22:20, Hegemon napisał:

> Nie - najpierw 7 z Kazachstanem, później 11 z Portugalią.

Piszesz o traconych przez nas bramkach? :D

To było genialne, zdrowo się usmiałem.:D :D Sorki za Ot ale nie mogłem się powstrzymać. :P

Cóż po wycieczce do Kazachstanu to Polacy z Portugalczykami nie maja szans, ale za to mają wymówkę, niekorzystny terminarz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 19:00, Vaxinar napisał:

"Nad Warszawą rozpętała się wielka, ulewna burza."

No nieźle, szkoda, że mnie tam nie ma. :(


Aaaa, Ty sobie chyba kpisz! Stój sobie na takiej ulewie a potem zasuwaj jeszcze zmarznięty kilka godzin w pociagu!

I tak dobrze, że nie było tak jak na ostatnim jesiennym meczu z Legią, tyle, że u nas - pierwsza połowa opady deszczu, w połowie deszcz ze śniegiem a w drugiej połowie śnieg.

Brożka to ja chyba osobiście na taczkach wywiozę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować