Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 11:58, Vaxinar napisał:

> W kadrze nie gra
Jak to? Dlaczego?


Stwierdzil że go męczy i ma za duzo meczów do rozegrania. Żalosne i bez sensu.

Dnia 05.04.2007 o 11:58, Vaxinar napisał:

ME? Chyba coś sie pomyliło Tobie? :)


Czepiasz się szczególów jakbyś nie wiedzial o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 16:34, .Darnok napisał:

Nie ma co się zachwycać jedną akcją, bo cały mecz niepotrzebnie bawił się w dryblingi, którego
nie przynosiły absolutnie żadnych efektów - poza tym jeśli dobrze pamiętam Scholes dostał czerwoną
kartkę przy kontrze Romy, która wynikła z tego, że Ronaldo znowu się zaczął kiwać i stracił
piłkę.


Nie tylko jedna. Że wsponę jeszcze jeszcze tylko dwie sytuacje. Zaraz na poczatku meczu dogral ze skrzydla do Ronniego uprzedni zostawiając za sobą 2 Wlochów. A druga przy stanie 1:1 gdzie zawiązal 3 Wlochów i dogral Giggsowi na skrzydlo do pojedynku jeden na jeden. A że Giggs zwalil to inna sprawa. Jeszcze byl pocisk w drugiej polówce co bramkarz musial wykazać się wszystkim co ma.

Nie myślcie sobie że jestem jakimś wielkim fanem CR, bo mnie też wku.... czasami te jego kiwki, ale on wczoraj obok Van Der Saara byl najlepszym w drużynie MU.

Czerwień dla Scholesa nie byla po stracie CR tylko Wazzy który po stracie pogonil za Tottim ale mu odpuścil zamiast go wyciąć.

Dnia 05.04.2007 o 16:34, .Darnok napisał:

Gra Romy naprawdę mi się podobała (co jest o tyle ciekawe, że to przecież klub z Włoch), i
to jeszcze przed tym, jak zaczęli grać w przewadze. Wydaje mi się jednak, że nie do końca w
pełni wykorzystali szansę - mogli i powinni to spotkanie wygrać wyżej.


Grali lepiej. Ale wedlug mnie glówną tego przyczyną byl fakt że więcej ich na boisku bylo, przez prawie 60 minut.
A że szansy do końca niewykożystali to już ich klopot i duża szansa MU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 18:46, Vaxinar napisał:

Sens to to ma. Ma więcej czasu dla rodziny.


Dla mnie tlumaczenie tego typu w ustach zawodowego pilkarza który zarabia pienądze nieosiągalne dla większości śmiertelników są skończonym idiotyzmem. I nie mam na myśli jedynie Tottiego.
Kariera pilkarza z reguly trwa nie więcej niż 15 max 20 lat. A widomo że i tak po jej zakończeniu pozostaje mu jeszcze ze 30, to się nacieszy ta rodziną do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 18:46, Vaxinar napisał:

Sens to to ma. Ma więcej czasu dla rodziny.


Dla mnie tlumaczenie tego typu w ustach zawodowego pilkarza który zarabia pienądze nieosiągalne dla większości śmiertelników są skończonym idiotyzmem. I nie mam na myśli jedynie Tottiego.
Kariera pilkarza z reguly trwa nie więcej niż 15 max 20 lat. A widomo że i tak po jej zakończeniu pozostaje mu jeszcze ze 30, to się nacieszy ta rodziną do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 18:58, Quire napisał:

Dla mnie tlumaczenie tego typu w ustach zawodowego pilkarza który zarabia pienądze nieosiągalne
dla większości śmiertelników są skończonym idiotyzmem. I nie mam na myśli jedynie Tottiego.
Kariera pilkarza z reguly trwa nie więcej niż 15 max 20 lat. A widomo że i tak po jej zakończeniu
pozostaje mu jeszcze ze 30, to się nacieszy ta rodziną do bólu.


Tylko, że to Włoch. Co żona powie to wiesz... świętość. :P
A tak na poważnie, syn się urodził to może chce mu poświęcić trochę czasu, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:01, Vaxinar napisał:

Tylko, że to Włoch. Co żona powie to wiesz... świętość. :P


Że Wlosi to pantofle??? Raczej maminsynki:D

Dnia 05.04.2007 o 19:01, Vaxinar napisał:

A tak na poważnie, syn się urodził to może chce mu poświęcić trochę czasu, tak mi się wydaje.


Bzdura. We łbie mu się przewraca a karnych nie umie strzelać. Nielubie tego pyszalka jak diabli.
Kiedyś jakoś jeszcze nie stanowil dla mnie problemu ale tak od 4 lat jakoś nie jestm w stanie na niego patrzeć.

A tak apropo Polskiego podwórka.
http://sport.onet.pl/0,1248675,1515257,wiadomosc.html
Przyznam szczerze że nie do końca jestem pewien jak to uwzględnią w tabeli? Zwyciestwo porażka czy mecz odfajkowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weszłem na wp i już widze wiadomość żegks w pierwszej połowie ograł zagłębie 2:0 no cóż zawsze było wiadome że panowie z lublina są słabsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 21:12, buraczek18 napisał:

Weszłem na wp i już widze wiadomość żegks w pierwszej połowie ograł zagłębie 2:0 no cóż zawsze
było wiadome że panowie z lublina są słabsi.


1. to dopiero polowa meczu, wszystko moze sie zdarzyc, chociaz z drugiej strony gks powinien pokazac klase i nie dac sobie odebrac wygranej
2. Nie Lublin tylko Lubin :) http://pl.wikipedia.org/wiki/Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 21:12, buraczek18 napisał:

Wszłedłem na wp i już widze wiadomość że gks w pierwszej połowie ograł zagłębie 2:0 no cóż zawsze
było wiadome że panowie z lublina są słabsi.

Zagłębia atrybutami są dobry trener niezlęy łobodziński, Iwański i Chałubiński pozostali to mocno przeciętni gracze. Dlatego myslę, że mimo wszystko Gks spokojnie wygra, a Zagłębie chyba w przyszłości spadnie z 2 lokaty w tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 21:17, Rayic napisał:

Nie Lublin tylko Lubin :) http://pl.wikipedia.org/wiki/Lubin

Ja też zawsze czytałem Lublin. Swój błąd zobaczyłem dopiero przy podliczaniu punktów, ponieważ wszędzie było Lubin, a nie Lublin (czego to człowiek może się dowiedzieć na forum).

Ps. To pytanie jest skierowane do nielicznej (przejęzyczyłem się, miało być dość licznej) liczby osób, które typowały niedawno mecze 20 kolejki Orange Ekstraklasy: Dlaczego nie zastosowaliście się do mojej prośby i typowaliście mecze
Arki i Górnika? Przecież prosiłem. Z tego co mi wiadomo mecze te nie odbędą sie, więc jaki sens jest obstawiać ich wynik? Pomyślcie nad tym zanim znowu ktoś zacznie typować wyniki w/w spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja nie typowałem meczu arki ani łęcznej bo jestem na topie jak chodzio informacje o piłce nożnej.

Właśnie panowie z lubina świętowali gola gdy stracili następnego naprawdę żałosne.


A co do meczu Tottenham-sevilla tomam nadzieje że tottenham hotspur wygra są lepsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować