Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 12:53, Vaxinar napisał:

> (...)
Myślę, że na górze pozostanie Zagłębie - Bełchatów - Korona, nie w takiej kolejności. I tutaj
sądzę, że Wisła z Legią jednak ten ŁKS przegonią i będzie to 3 i 4.

Wisła i Legia już mogą zapomnieć o pierwszej 3 w lidze te drużyny już mogą zapomnieć o pucharach grają beznadziejną piłkę i mają beznadziejne miejsce w ligowej tabeli ja myśle że walka o mistrzostwo między Koroną Zagłębiem i Bełchatowem będzie zacięta do samego końca i niech wygra najlepszy z tej trójki a inne drużyny nie mają już szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 12:57, Kromster napisał:

Wisła i Legia już mogą zapomnieć o pierwszej 3 w lidze te drużyny już mogą zapomnieć o pucharach
grają beznadziejną piłkę i mają beznadziejne miejsce w ligowej tabeli ja myśle że walka o mistrzostwo
między Koroną Zagłębiem i Bełchatowem będzie zacięta do samego końca i niech wygra najlepszy
z tej trójki a inne drużyny nie mają już szans


Zgadzam sie z tobą na Wisłe i Legie juz nie ma co liczyć te zespoły chyba już wyczerpały teraz na boiskach rządzą Korona Kielce Zagłebie i Bełchatów ale z tej trójki stawiam na Bełchatów mam nadzieje że w tym roku zdobędą 1 miejsce w lidze bo zasłużyli na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:53, Vaxinar napisał:

Myślę, że na górze pozostanie Zagłębie - Bełchatów - Korona, nie w takiej kolejności. I tutaj
sądzę, że Wisła z Legią jednak ten ŁKS przegonią i będzie to 3 i 4.

Ja już w tej chwili zastanawiam się nad letnim oknem transferowym . To może być pierwsze tak mocne okno w wykonaniu naszych drużyn .Bardzo ciekawie to się zapowiada , jedynie martwię się tylko właśnie o Bełchatów i ich zapowiedzi co do polityki transferowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 13:31, spider88 napisał:

jedynie martwię się tylko właśnie o Bełchatów i ich zapowiedzi co do polityki transferowej .


A jakie są te zapowiedzi?
Bo im gorsze, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Właśnie, bo dajmy na to że GKS i Zagłębie będą grać w Lidze Mistrzów, z GKS-u odchodzi Garguła i Nowak, a z Zagłębia Łobodziński i Piszczek . Tu chodzi o to, aby nie sprzedawać najlepszych graczy ( chodzi mi tutaj m.in o Matusiaka ) bo w końcu drużyna, która ma grać w Lidze Mistrzów musi mieć super zawodników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 13:59, jcl99 napisał:

Właśnie, bo dajmy na to że GKS i Zagłębie będą grać w Lidze Mistrzów, z GKS-u odchodzi Garguła
i Nowak, a z Zagłębia Łobodziński i Piszczek . Tu chodzi o to, aby nie sprzedawać najlepszych
graczy ( chodzi mi tutaj m.in o Matusiaka ) bo w końcu drużyna, która ma grać w Lidze Mistrzów
musi mieć super zawodników


ale to jest typowe u Polaków... dostaje sie drużyna na szczyt po czym zamiast się zbroić na Ligę Mistrzów czy Puchar UEFA to wyprzedaje się skład celem wyciągnięcia z nich możliwie największej kasy... chore. Takimi metodami nigdy nie zwojujemy nic w Champions Leauge...

Co do Wisły to będąc na meczu z Lechem uświadomiłam sobie jaka wielka niemoc siedzi w tej drużynie... to było widać, że nie będzie wiele dobrego... coś w nich siadło i nie mogą się podnieść z kryzysu... co do Legii to nie wiem w czym oni mają problem gdyż nie śledzę na bieżąco losów tej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 13:59, jcl99 napisał:

Właśnie, bo dajmy na to że GKS i Zagłębie będą grać w Lidze Mistrzów, z GKS-u odchodzi Garguła
i Nowak,

Nowak jak Nowak, ale odejście Garguły rozmontuje GKS zupełnie (IMO). Matusiak bez Garguły jakoś nie błyszczy w Palermo, a GKS bez Matusiaka owszem. To pokazuje kto jest prawdziwą siłą zespołu z Bełchatowa. Oczywiście nie można też niczego ujmować Lenczykowi, który świetnie poukładał zespół i z ligowych przeciętniaków zrobił jeden z najlepszych polskich teamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 13:49, Vaxinar napisał:

A jakie są te zapowiedzi?

Prowadzą klub aby promować młodzież i sprzedawać ich .Czyli wielkich nazwisk tam nie będzie .Nazwiska zawodnicy muszą wyrobić sobie sami a podobnie postępuje Odra .Oni też mieli niezły jeden sezon a później to już każdy wie.Niestety Bełchatów zapowiedział że jest nastawiony na sprzedaż zawodników a nie na kupowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja estem z belchatowa i uwaga - jezeli sproboja sprzedac gargule zorganizuje sprzeciw pod siedzibą zarządu. Jezeli sprzedadza Gargule automatycznie spadna do 2ligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:52, bezimienny15 napisał:

ja estem z belchatowa i uwaga - jezeli sproboja sprzedac gargule zorganizuje sprzeciw pod siedzibą
zarządu. Jezeli sprzedadza Gargule automatycznie spadna do 2ligi


Jeśli się nie mylę już wiele od nich nie zależy .W kontrakcie Matusiaka znalazł się odpowiedni zapis więc jeśli Garguła będzie tak dalej grał to już będzie to musztarda po obiedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:52, bezimienny15 napisał:

Jezeli sprzedadza Gargule automatycznie spadna do 2ligi

Nie sądzę, by sprzedaż tylko jednego zawodnika przyczyni sie do spadku z ligi. Na to - jeśli by tak się w ogóle stało - przyczyniłoby się znacznie więcej czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GKS ma powarznego sponsora - BOT, dlatego powinni zastanowic sie nad raczej duzym transferem. Tylko lepiej rzeby to GKS kupowal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:04, Madia napisał:

ale to jest typowe u Polaków... dostaje sie drużyna na szczyt po czym zamiast się zbroić na
Ligę Mistrzów czy Puchar UEFA to wyprzedaje się skład celem wyciągnięcia z nich możliwie największej
kasy... chore. Takimi metodami nigdy nie zwojujemy nic w Champions Leauge...


Polskie drużyny nawet z silnym, nierozsprzedanym składem nie potrafią sobie dać rady (np. ostatnio Legia Warszawa). O zbrojeniu się również nie ma mowy, wystarczy rzut oka na porównanie budżetów naszych klubów i klubów z zagranicy. Trzeba się pogodzić z rolą chłopca do bicia i kropka. Musi nam się naprawdę pofarcić, żebyśmy mogli oglądać CL z polskim klubem. Ja już straciłem nadzieję, że to mnie jeszcze spotka. Przynajmniej teraz, bo podobno mają zmienić się warunki awansów do CL.

Co do tegorocznego mistrza. Zero szans. Z Gargułą, z Łobodzińskim. Debiutanci po prostu pękną pod presją. Dlatego zawsze uważałem, że mistrz należy się temu, kto ma cień cieniów szansy na powalczenie o puchary. Ten sezon będzie pod tym względem moim skromnym zdaniem zmarnowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:10, lookazh napisał:

Polskie drużyny nawet z silnym, nierozsprzedanym składem nie potrafią sobie dać rady

Nie zgodzę się. Gdyby polskie drużyny nie sprzedawały zawodników za granicę to możnaby w Europie coś zdziałać. Np taki Boruc. Co kto się tu wyrobi to zaraz ucieka, już Fabiański planuje wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:24, Vaxinar napisał:

Nie zgodzę się. Gdyby polskie drużyny nie sprzedawały zawodników za granicę to możnaby w Europie
coś zdziałać. Np taki Boruc. Co kto się tu wyrobi to zaraz ucieka, już Fabiański planuje wyjechać.

Myślę że jeśli wypisał bym nazwiska wszystkich tych zdolnych piłkarzy to był by to rekordowy (pod względem długości ) post w tym temacie . Najlepszym przykładem na dzień dzisiejszy jest chyba Błaszczykowski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:24, Vaxinar napisał:

Nie zgodzę się. Gdyby polskie drużyny nie sprzedawały zawodników za granicę to możnaby w Europie
coś zdziałać. Np taki Boruc. Co kto się tu wyrobi to zaraz ucieka, już Fabiański planuje wyjechać.


Boruc to raczej kiepski przykład. Chyba, że uważasz, że to on ma kreować grę i strzelać bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:38, lookazh napisał:

Boruc to raczej kiepski przykład. Chyba, że uważasz, że to on ma kreować grę i strzelać bramki.


Ona bramkę, a w polu inni gracze zza granicy, których sprzedano bo byli lepsi.
Taka Wisła czy Legia o wiele więcej by zdziała za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Legia w zeszłym roku nikogo ważnego nie sprzedała, a nawet się wzmocniła :) Wisła, gdy grała z Panathinaikosem, po prostu spierdzieliła rewanż i nie widzę tutaj efektu rozsprzedania składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:31, lookazh napisał:

Wydaje mi się, że Legia w zeszłym roku nikogo ważnego nie sprzedała, a nawet się wzmocniła
:) Wisła, gdy grała z Panathinaikosem, po prostu spierdzieliła rewanż i nie widzę tutaj efektu
rozsprzedania składu.


Wiesz, tu nie chodzi tylko o Legię i tylko o ostatni rok. Ale np taki Żuraw, Bąk, Krzynówek, Smolarek, Żewłakow jakby grali w polskiej lidze to poziom byłby wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować