Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 22:13, Quire napisał:

Najs najs. Rano czytalem i milo się zapowiada. Podejżewam że jak dojdzie do skutku to zapewne
się pofatyguje.

Na razie to się pofatyguj na mecz ze Ślązaczkami. I macie wygrać, bo ja już bilet na Kmite Zbierzów kupiłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w pucharze UEFA niestety Tottenham przegrał na wyjeździe z Sevilla 1:2 ale w rewanżu wygra/ Ale aż miło było popatrzeć jak sędzia pomaga Hiszpanom. Ja nie wiem, że na taki mecz wysyłają sędziego z Luxemburga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:47, Vaxinar napisał:

Na razie to się pofatyguj na mecz ze Ślązaczkami. I macie wygrać, bo ja już bilet na Kmite
Zbierzów kupiłem. :D


Nie da rady. W GW zacząlem grać:P

A jak tego meczu z Kmita nie wygracie to ja już nic nie będe mówil tylko zaczne gryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:56, Quire napisał:

Nie da rady. W GW zacząlem grać:P

Nie no... to Darnok tatarów i kozaków w Medivalu kosi i chodzi na Wisłę, a Ty nie? :P Nooo, nie ładnie. :P

Dnia 05.04.2007 o 22:56, Quire napisał:

A jak tego meczu z Kmita nie wygracie to ja już nic nie będe mówil tylko zaczne gryźć.

To się jednak pisze Kmita Zabierzów. Eh, już nas w poprzedniej rundzie rozwalili, jak to jeden kibic powiedział, że wygramy z Ruchem, aby przegrać z Kmitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 23:00, Vaxinar napisał:

> Nie da rady. W GW zacząlem grać:P
Nie no... to Darnok tatarów i kozaków w Medivalu kosi i chodzi na Wisłę, a Ty nie? :P Nooo,
nie ładnie. :P


Ja na Wislę chodzić nie mam zamiaru:D
Pozatym Darnok chyba żony i trzech fretek w domu nie ma:)

Dnia 05.04.2007 o 23:00, Vaxinar napisał:

To się jednak pisze Kmita Zabierzów. Eh, już nas w poprzedniej rundzie rozwalili, jak to jeden
kibic powiedział, że wygramy z Ruchem, aby przegrać z Kmitą.


Nie obraź się ale to się nazywa frajerstwo. Bo Zaglebie ma sklad na awans(ze trzy lata już??) tylko ta nierówna gra przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jaki wynik bedzie w meczy Wisly Krakow z Lechem Poznan. Jak widac po moim avatarze jestem kibicem Wiselki:P. Szkoda tylko ze mieszkam w... wielkopolsce:lol: to bym na mecz sobie poszedl. A tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 23:06, Quire napisał:

Ja na Wislę chodzić nie mam zamiaru:D P

Ale na Legię! :D

Dnia 05.04.2007 o 23:06, Quire napisał:

Nie obraź się ale to się nazywa frajerstwo. Bo Zaglebie ma sklad na awans(ze trzy lata już??)
tylko ta nierówna gra przeszkadza.

Skład na awans? Może i masz rację, w sparingach wygrywaliśmy z pierwszoligowcami, z GKS BOT osłabionym był remis 2:2 więc sądzę, że nadalibyśmy się. Tylko tak... ta nierówno gra, zremisowaliśmy z ładnym stylu z mistrzem jesieni, aby potem przegrać z GKS Katowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zremisowaliśmy? to oni zremisowali a nie ty więc nie mów jak byś tam był i grał z nimi.

Wisełka przechodzi kryzys jakiś bo nie są skuteczni ale patrząc na lecha to rzeczywiście raczej oni będom faworytami spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 23:19, Vaxinar napisał:

Ale na Legię! :D


Z twojej wypowiedzi wynikalo co innego:D

Dnia 05.04.2007 o 23:19, Vaxinar napisał:

Skład na awans? Może i masz rację, w sparingach wygrywaliśmy z pierwszoligowcami, z GKS BOT
osłabionym był remis 2:2 więc sądzę, że nadalibyśmy się. Tylko tak... ta nierówno gra, zremisowaliśmy
z ładnym stylu z mistrzem jesieni, aby potem przegrać z GKS Katowice.


Co jest tego przyczyną???
Albo trener który ma problemy z mobilizacją albo brak lidera pokroju Roy''a Keane - zachowując należyty dystans oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 23:36, Quire napisał:

Z twojej wypowiedzi wynikalo co innego:D

Heh, gra słów, że się tak wyrażę.

Dnia 05.04.2007 o 23:36, Quire napisał:

Co jest tego przyczyną???

Nie wiem, zresztą już Ci mówiłem, że na mecze sporadycznie chodziłem, dopiero niedawno "wróciłem" a to ze względu na oprawy, które do potęgi mi się nie podobają. Nieraz to aż wstyd tam siedzieć.

Dnia 05.04.2007 o 23:36, Quire napisał:

Albo trener który ma problemy z mobilizacją albo brak lidera pokroju Roy''a Keane - zachowując
należyty dystans oczywiście.

Co do trenera to Tochel był bardzo dobrym trenerem, długo nas... - a właściwie Zagłębie i ich piłkarzy powinienem powiedzieć, bo przecież ja nie gram, jak śmiem - dzięki Niemu właśnie ten klub jest faworytem awansu. Więc to napewno nie trener, a teraz... Dworczyk, prawie jak Wdowczyk. Dobry trener, ale jakoś nie idzie i wymówiki też nie idą. Więc chyba ten lider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 01:02, DR.SIURAK napisał:

ciekawa sytuacia bedzie w meczu wisły z lechem,poraszka jakiegos zespołu= zwolnieniu trenera


Smude to już zwalniają od... ho ho.
Co do Wisły, znowu? Czy to aby dobry pomysł, już sobie od jakiegoś czasu myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 01:03, Vaxinar napisał:

> ciekawa sytuacia bedzie w meczu wisły z lechem,poraszka jakiegos zespołu= zwolnieniu trenera


Smude to już zwalniają od... ho ho.
Co do Wisły, znowu? Czy to aby dobry pomysł, już sobie od jakiegoś czasu myślę.

pomysł napewno kiepski,ale włascicielom sie wydaje ze jak zmienia trenera to zmienia tez oblicze zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:33, DR.SIURAK napisał:

> > ciekawa sytuacia bedzie w meczu wisły z lechem,poraszka jakiegos zespołu= zwolnieniu
trenera
>
>
> Smude to już zwalniają od... ho ho.
> Co do Wisły, znowu? Czy to aby dobry pomysł, już sobie od jakiegoś czasu myślę.
pomysł napewno kiepski,ale włascicielom sie wydaje ze jak zmienia trenera to zmienia tez oblicze
zespołu



haha w wiśle sajgon. niepotrzebnie zwalniali petrescu moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2007 o 16:47, Be-Yacz napisał:

haha w wiśle sajgon. niepotrzebnie zwalniali petrescu moim zdaniem.


Petrescu stosował zbyt duże obciążenia treningowe i w krakowie, za jego panowania, zrobił się istny szpital, a piłkarze grali bez świerzości, poza tym trenerem był dobrym, i wnosił trochę, życia do naszej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:52, Vaxinar napisał:

Kur.... gratuluje władzom Monachium, eh... szkoda mi po prostu słów na taką głupotę...


Heh. Bayernu nie lubię do szpiku kości ,ale jeżeli mają tak odpaść z LM to ja mam w d... takie rozgrywki.
Nic mnie tak nie wku....jak tego typu rozstrzygnięcia.

Głupota i nic więcej.
A tak czepiając się tego artykułu już to z tego co pamiętam, to w przypadku walkowera korzyść z którejś ze stron premiuje awansem drużynę która tym walkowerem wygrała, niezależnie od wyniku pierwszego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na inny temat, to właśnie się dowiedziałem o lewicowości Widzewa, to dlatego taka wojna?
Myślałem, że "czerwona armia" Widzewa to zwykłe zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 18:26, Quire napisał:

Heh. Bayernu nie lubię do szpiku kości ,ale jeżeli mają tak odpaść z LM to ja mam w d... takie rozgrywki.

A widzisz, ja po odpadnięciu Barcelony i Celticu wygasiłem emocje i teraz mam w nosie kto wygra ^^
Jedynie Liverpool darzę nieco cieplejszymi uczuciami, a ich gra podobała mi się w ostatnich dwóch meczach - z Arsenalem i PSV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować