Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2007 o 16:26, lukmistrz napisał:

http://www.euro2008.wp.pl/wiadomosc.html?wid=8811322&kat=1002469

Mourinho trenerem reprezentacji Anglii. Ciekawie by było. Anglia potrzebuje znakomitego, twardego
trenera, żeby poukładał swoich zawodników. Ale chyba Roman Abramowicz go nie puści.


Biorąc pod uwagę ostatnie relacje pomiędzy tymi dwoma jegomościami, to wszystko jest możliwe. Poza tym Mourihno nie jest jeszcze pewien końcowych wyników w tym sezonie - dużo zależy od postawy Chelsea w LM i w lidze (chociaż ostatnio odrobili 3 pkt straty do MU).


oO, Michalina, już myślałem, że Cie coś pochłonęło, czemu nie masz w avatarze tego swojego słynnego zdjęcia z tortem? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

real wyggral po bardzo dobrej grze. wrocil do walki o mistrzostwo a do barcy traci tylko 2 punkty. wystarczy remis barcy i real liderem, bo ma lepszy bilans bezposrednich spotkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 21:32, Be-Yacz napisał:

real wyggral po bardzo dobrej grze. wrocil do walki o mistrzostwo a do barcy traci tylko 2
punkty. wystarczy remis barcy i real liderem, bo ma lepszy bilans bezposrednich spotkan

Słusznie prawisz. Dodatkowym atutem jest lepszy bilans Realu z Barcelona. Jesli te 2 kluby beda mialy po tyle samo punktow to Real zdobedzie mistrzostwo. Ładny mecz, nareszcie bramka mojego ulubienca Raula (na moim Gramsajcie filmik z jego najlepszymi bramkami), dobry mecz Robinho,Emersona,Diarry i przede wszystkim Ramosa. Powinni wygrac wyzej. Teraz przed Realem trudne mecze Valencia, Saragossa itp. ale mam nadzieje ze zlapali wiatr w zagle. Skoro na wlasnym stadionie tak graja, to co bedzie sie dzialo na wyjezdzie?? Przeciez w tym sezonie Real poza Bernabeu gra 3 x lepiej niz w Madrycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Manchester United i tak jest najlepszy. Lige angielską wygra napewno, a o zwycięstwo w lidze mistrzów musi jeszcze powalczyć, ale myśle, że Sir Alex Ferguson doprowdzi czerwone diabły to zwycięstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 21:32, Be-Yacz napisał:

real wyggral po bardzo dobrej grze. wrocil do walki o mistrzostwo a do barcy traci tylko 2
punkty. wystarczy remis barcy i real liderem, bo ma lepszy bilans bezposrednich spotkan


Jest jeszcze Sevilla, która niestety dzisiaj tylko zremisowała i nie wykorzystała sytuacji do objęcia prowadzenia w tabeli. Ja tam trzymam za nich kciuki, to jest klub doskonale pracujący z młodzieżą no i jakby nie patrzeć dostali baty od Wisły w tym sezonie, zawsze to się będzie można pochwalić, że się wygrało z mistrzem Hiszpanii ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła i Legia to jest w ogóle jakiś koszmar, a Legia to już w ogóle, bo Wisła jeszcze sobie coś stwarza.
Włodar... bez komentarza, gość przez własną głupotą i naiwność zmarnował stuprocentową sytuację. Dochodzi jeszcze akcja Surmy. MIałoby być fajnie, że się liga wyrówna i nie będzie już dominacji Legii i Wisły, ale się nic nie wyrównało, tylko się stołki zmeniły. :P
Do Wisły ma podobno Kosowski wrócić, może by co zdziałał... ale ponoć go nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 21:55, edzio13 napisał:

Ale Manchester United i tak jest najlepszy. Lige angielską wygra napewno, a o zwycięstwo w
lidze mistrzów musi jeszcze powalczyć, ale myśle, że Sir Alex Ferguson doprowdzi czerwone diabły
to zwycięstwa!!

gartuluje jedyny mądry człowiek znający się na piłce który wie że najlepszy jest Manchester United i wiadomo że Sir Alex poprowadzi ich do zwycięstwa w lidze angielskiej a i mimo porażki z Romą i tak zdobędą Ligę Mistrzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 01:25, Kromster napisał:

gartuluje jedyny mądry człowiek znający się na piłce który wie że najlepszy jest Manchester
United i wiadomo że Sir Alex poprowadzi ich do zwycięstwa w lidze angielskiej a i mimo porażki
z Romą i tak zdobędą Ligę Mistrzów


Ja też uważam że Menchester United jest jedną z najlepszych drużyn i w tym roku zasłóżył na zdobycie ligi angielskiej i oczywiście ligi mistrzów bo na to zasłóżyli grają bardzo fajną piłke pozdro dla wszystkich fanów czerwonych diabłów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 00:46, Vaxinar napisał:

Wisła i Legia to jest w ogóle jakiś koszmar, a Legia to już w ogóle, bo Wisła jeszcze sobie
coś stwarza.


No fakt, jedna poważna sytuacja w całym meczu to sporo ;P

Dnia 09.04.2007 o 00:46, Vaxinar napisał:

Włodar... bez komentarza, gość przez własną głupotą i naiwność zmarnował stuprocentową sytuację.


Włodarczyk zmarnował stuprocentową sytuację? Nie wierzę, taki kompletny napastnik? ;P

Wisła naprawdę powinna go kupić, z Brożkiem dogadywaliby się na boisku bez słów, w końcu jakby nie patrzeć to takie bratnie dusze ;P

Dnia 09.04.2007 o 00:46, Vaxinar napisał:

MIałoby być fajnie, że się liga wyrówna i nie będzie już dominacji
Legii i Wisły, (...)


Nigdy nie rozumiałem co miałoby być takiego fajnego w zmianach, mi tam wspomniana dominacja jak najbardziej pasowała ;P

Dnia 09.04.2007 o 00:46, Vaxinar napisał:

Do Wisły ma podobno Kosowski wrócić, może by co zdziałał... ale ponoć go nie chcą.


Jak się człowiek patrzy na to co sie dzieje na lewym skrzydle, bo brałbym Kosowskiego od razu... ale niestety obawiam się, że to już nigdy nie będzie ten sam Kosa co kiedyś. No i pytanie, czy już długi spłacił ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 09:57, .Darnok napisał:

No fakt, jedna poważna sytuacja w całym meczu to sporo ;P

W TV widziałem więcej.

Dnia 09.04.2007 o 09:57, .Darnok napisał:

Włodarczyk zmarnował stuprocentową sytuację? Nie wierzę, taki kompletny napastnik? ;P

Ale teraz przebił samego siebie, daj spokój przecież miał czystą bramkę bo minął bramkarza.

Dnia 09.04.2007 o 09:57, .Darnok napisał:

Wisła naprawdę powinna go kupić, z Brożkiem dogadywaliby się na boisku bez słów, w końcu jakby
nie patrzeć to takie bratnie dusze ;P

Brożek to przy nim nic. :P

Dnia 09.04.2007 o 09:57, .Darnok napisał:

Nigdy nie rozumiałem co miałoby być takiego fajnego w zmianach, mi tam wspomniana dominacja
jak najbardziej pasowała ;P

Szczególnie w zeszły sezon co? :P

Dnia 09.04.2007 o 09:57, .Darnok napisał:

Jak się człowiek patrzy na to co sie dzieje na lewym skrzydle, bo brałbym Kosowskiego od razu...
ale niestety obawiam się, że to już nigdy nie będzie ten sam Kosa co kiedyś.

Ale zawsze coś będzie, bo jak na razie to jeszcze Dolha coś gra, Błaszczykowski się wczoraj nie popisał z tego co ja widziałem, kupili go w tym Dortmundzie, to niech teraz gra a tam mógłby tak pier.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu Wisły to fakt - Kuba sie nie popisał bo byłam na tym meczu, ale poza Dolhą i tak można było mieć najmniej zastrzeżeń do niego... reszta to już w ogóle... a taki Baszczu... o Boże. A do do Włodarczyka to nie widziałam tej sytuacji no ale skoro nie trafił w pustą bramkę po minięciu bramkarza to mi sie wydaje, że coś z Nim jest nie tak ;)
PS. Kosowski? jak dla mnie ok, tym bardziej, że Zieniu słaby =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:29, Madia napisał:

A do do Włodarczyka to nie widziałam tej sytuacji no ale skoro nie trafił w pustą bramkę
po minięciu bramkarza to mi sie wydaje, że coś z Nim jest nie tak ;)


O wiele gorzej, jakby zrobił jak piszesz to jeszcze pół biedy.
Włodar biegnie i jest sam na sam z bramkarzem, omija bramkarza ma czystą bramkę i... przewraca się bo? No właśnie nie wiem co on chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:43, Vaxinar napisał:

> A do do Włodarczyka to nie widziałam tej sytuacji no ale skoro nie trafił w pustą bramkę

> po minięciu bramkarza to mi sie wydaje, że coś z Nim jest nie tak ;)

O wiele gorzej, jakby zrobił jak piszesz to jeszcze pół biedy.
Włodar biegnie i jest sam na sam z bramkarzem, omija bramkarza ma czystą bramkę i... przewraca
się bo? No właśnie nie wiem co on chciał.

bo myślał że sędzia jest głupi........... ale on się na szczęscię nie nabrał na jego tanią szutczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 12:43, Vaxinar napisał:

O wiele gorzej, jakby zrobił jak piszesz to jeszcze pół biedy.
Włodar biegnie i jest sam na sam z bramkarzem, omija bramkarza ma czystą bramkę i... przewraca
się bo? No właśnie nie wiem co on chciał.


Wiesz ja to tylko tak napisałam bo inaczej nie mogłam. Zlałabym się ze śmiechu. Ja też nie mam pojęcia co on chciał. Vaxinar, obstawiasz jakieś miejsce dla Legii na koniec sezonu...? Bo ja koło 7. Dla Wisły wcale nie lepiej bo 6. Ciekawe jak będzie wyglądać mecz Wisły z Legią =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:48, Madia napisał:

(...)

Myślę, że na górze pozostanie Zagłębie - Bełchatów - Korona, nie w takiej kolejności. I tutaj sądzę, że Wisła z Legią jednak ten ŁKS przegonią i będzie to 3 i 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować