Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 22:44, Quire napisał:

Na talerzu to oni mogą dostać co najwyżej Bawarskie kiełbaski i piwo w kufelku:)
Bo o awans to oni jeszcze muszą powalczyć i myślę że jednak sprawa nie jest do końca jasna.
Chociaż obiektywnie mówiąc to raczej powinni sobie poradzić u siebie.


Nic na tym świecie nie jest jasne;) Ale po takim wyniku uzyskanym na wyjeździe, gdyby nie udało im się awansować było by to niemałe zaskoczenie. Tym bardziej, że Milan gra bardzo słabo i w zasadzie nie ma nic co mogłoby im pozwolić na zwycięstwo w Monachium (remisów 3:3 i wyższych jakoś sobie nie wyobrażam;)).
Jednak biorąc pod uwagę, że w półfinale trafią zapewne na ManUtd, który gra w tym sezonie rewelacyjnie (muszę to przyznać, choć za nimi nie przepadam) będzie im piekielnie ciężko nawiązać wyrównaną rywalizację...
Ale... czas pokaże co z tego wyniknie. Jedyna nadzieje w Ottmarze - może do półfinałów zdąży jako tchnąć nowego ducha w drużynę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan - Bayern - najpierw sędzia, wiedziałem że jak z Rosji to totalna klapa. Jak karny miał być to nie podyktował, jak nie miał być to podyktował. W sumie wyszło na jedno, ale nie do końca.
Bramkarz może być godnym następcą Kahna. Milan w teorii dominował przez cały mecz, ale liczą się gole więc skoro Bayern przy rezultacie 3:2 potrafił pokonać Real Madryt, to będzie potrafił przy stanie 2:2 Milan.

PSV - Liverpool - nie ma co gadać, zgnietli ich. Nie wyobrażam sobie awansu PSV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:43, szerszeń45 napisał:

Mam pytanie dla Ciebie.
Dlaczego nie wpisujesz trafionych spotkań, tak jak to było poprzednio ?
Wiem, że to dodatkowa robota, ale z tymi spotkaniami było jakby ... lepiej i fajniej, a teraz
taki suchy ranking...


To, że nie ma tych trafionych spotkań to tylko i jedynie moje niedopatrzenie. Dopiero po opublikowaniu wyników spostrzegłem, że dałem nie tą tabelę (miałem zapisane dwie w różnych dokumentach). Następnym razem trafione mecze będę zamieszczone i to wam z ręką na sercu obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, już się obawiałem, że z tego rodzaju udokumentowania wyników zrezygnowałeś ;)
Ale jak nie to ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:56, szerszeń45 napisał:

To dobrze, już się obawiałem, że z tego rodzaju udokumentowania wyników zrezygnowałeś ;)

Po prostu się śpieszyłem (od dzisiaj moje motto to śpiesz się powoli).

Dnia 04.04.2007 o 15:56, szerszeń45 napisał:

Ale jak nie to ok ;-)

No to ciesze się, że wszystko wyjaśniliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 23:51, Vaxinar napisał:

Milan - Bayern - najpierw sędzia, wiedziałem że jak z Rosji to totalna klapa. Jak karny
miał być to nie podyktował, jak nie miał być to podyktował. W sumie wyszło na jedno, ale nie
do końca.
Bramkarz może być godnym następcą Kahna. Milan w teorii dominował przez cały mecz, ale liczą
się gole więc skoro Bayern przy rezultacie 3:2 potrafił pokonać Real Madryt, to będzie potrafił
przy stanie 2:2 Milan.

PSV - Liverpool - nie ma co gadać, zgnietli ich. Nie wyobrażam sobie awansu PSV.

Również uważam że Bayern przejdzie spokojnie dalej, tym bardziej, że jest to jedna z moich ulubionych drużyn, Nie wiem tylko kto powinien bronić w Monachium Kahn czy młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:59, pretorianie napisał:

Nie wiem tylko kto powinien bronić w Monachium Kahn czy młody.


A to Kahn już będzie dopuszczony? Bo myślałem, że ma karę na dwumecz z Milanem.
W każdym razie stawiałby jednak na Kahna. Lata świetności ma już co prawda za sobą, ale to wciąż bardzo dobry bramkarz. A młodemu dawałbym szansę iluśtam minut w meczach Bundesligi, ale cały mecz ze słabszymi rywalami z końca tabeli i niechby się ćwiczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:04, Vaxinar napisał:

> Nie wiem tylko kto powinien bronić w Monachium Kahn czy młody.

A to Kahn już będzie dopuszczony? Bo myślałem, że ma karę na dwumecz z Milanem.
W każdym razie stawiałby jednak na Kahna. Lata świetności ma już co prawda za sobą, ale to
wciąż bardzo dobry bramkarz. A młodemu dawałbym szansę iluśtam minut w meczach Bundesligi,
ale cały mecz ze słabszymi rywalami z końca tabeli i niechby się ćwiczył.

Ha on się pewnie już tam ćwiczy od wielu lat biedak. Już się pewnie nie może doczekać kiedy Kahn odejdzie. A co do kary Kahna to tak ma karę na dwumecz, ale z nim to ja nigdy nie wiem. On tam jest jak jakiś szef w tym Monachium. Tak jak gazety niemieckie pisały, jak zaatakował gościa z Schalke w meczu ligowym to każdy inny piłkarz wyleciałby z boiska a Kahn dostał tylko żółtą kartkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:09, pretorianie napisał:

Ha on się pewnie już tam ćwiczy od wielu lat biedak. Już się pewnie nie może doczekać kiedy
Kahn odejdzie. A co do kary Kahna to tak ma karę na dwumecz, ale z nim to ja nigdy nie wiem.
On tam jest jak jakiś szef w tym Monachium. Tak jak gazety niemieckie pisały, jak zaatakował
gościa z Schalke w meczu ligowym to każdy inny piłkarz wyleciałby z boiska a Kahn dostał tylko
żółtą kartkę.


Kahn ma mocną pozycję w Bayernie, ale zarazem jest "mały" jeżeli postanowi coś sobie UEFA, a ta już postanowiła, albo Beckenbauer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsza połowa meczu As Roma - Manchester United za nami, z przewagą jednobramkową dla Rzymian. Swoją drogą należała im się bramka i szczęście że strzelili w 44 minucie :) Przeważali i atakowali wciąż. Mecz jak na razie nie imponuje jakiś wielkim poziomem, też za bardzo się nie dzieje.
Zauważyłem i to nie od dziś, ale już od dłuższego czasu że Cristiano Ronaldo jak ma piłkę to zaraz leży na ziemi. Chłopak chce się zawsze popisać i brylować sztuczkami ale zawsze mu ktoś podłoży nogę lub coś i pada na murawą, prawie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo bramce dla MU miałem pisać, że futbol jest niesprawiedliwy, a teraz... zrobił nam się meczyk, naprawdę doobry mecz :) 2-1 dla Romy i cholera wie, czy za chwilę będzie 3-1, czy też znowu goście wyprowadzą zabójczą kontrę... ale bardziej prawdopodobna wydaje mi się pierwsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Menchester przegrał z Romą 2:1 a liczyłem na czerwone diably no ale tym razem nie wygrali mam nadzieje że u siebie wysoko zwyciężą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:38, mattex napisał:

Niestety Menchester przegrał z Romą 2:1 a liczyłem na czerwone diably no ale tym razem nie
wygrali mam nadzieje że u siebie wysoko zwyciężą :)


Czy wysoko to hmm, ale liczę na zacięte spotkanie, lepszy wynik 4:3 czy 5:4 niż 4:0 czy 5:0, więcej rywalizacji, nerwów i zaciętości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 21:38, Modest-Vermin napisał:

Zauważyłem i to nie od dziś, ale już od dłuższego czasu że Cristiano Ronaldo jak ma piłkę to
zaraz leży na ziemi. Chłopak chce się zawsze popisać i brylować sztuczkami ale zawsze mu ktoś
podłoży nogę lub coś i pada na murawą, prawie zawsze :)


To sie nazywa..

..Faul (ang. foul) jest to zagranie niezgodne z przepisami gry, karane zgodnie z przepisami obowiązującymi w danej dziedzinie sportu.

Piłka nożna

Faulem może być popchnięcie innego zawodnika, przytrzymanie za koszulkę, lub oplucie go. Indywidualną karą za faul jest upomnienie przez sędziego, żółtą lub czerwoną kartką. W przypadku otrzymania tej ostatniej, zawodnik musi opuścić boisko, zaś cała jego drużyna musi grać w osłabieniu. Drużyna, której zawodnik został sfaulowany, może wykonać rzut wolny, lub rzut karny. - wikipedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kocham Jacka Gmocha :D

"Zawodnik wyprzedził go myśleniem" ;D

Oj powinni mu dawać okazję do komentowania meczów na żywo ;)

Meczyk super, czekam na skrót drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AS Roma - Manchester United 2:1 - szczena mi opadła i gdyby nie koszulki to pewnie pomyliłby zespoły.
Roma zasłużenie wygrywa, ale proszę pamiętać, że sumując punkty mamy dwa do dwóch. Niektórzy mówią, że ManU dał du*y - zgoda, mówią, że jest źle - niezgoda. Co jak co, ale ten zespół może to u siebie spokojnie nadrobić. Mam nadzieję, że chociaż niektórzy z defensorów Diabłów wrócą na boisko.
No i oczywiście mój najmniej lubiany piłkarz Diabłów boski Ronaldo nic nie zdziałał. Czego nie można powiedzieć o Tottim. Portugalczyk może i jest dobry, bardzo dobry, ale jak dla mnie i tak przereklamowany. Nie to co Rooney. :D

Chelsea Londyn - Valencia CF 1:1 - jak już wspominałem mecz bez faworyta. Znienawidzony klub ligi, którą ogólnie bardzo, bardzo lubię czyli Chelsea, przeciwko zespołowi do którego nic nie mam, ale gra w lidze, której nie lubię. :D Eh... nie wygrwa lepszy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:43, ThoruS napisał:

To sie nazywa..
..Faul (ang. foul) jest to zagranie niezgodne z przepisami gry, karane zgodnie z przepisami
obowiązującymi w danej dziedzinie sportu.
Piłka nożna

>

Tak? No co Ty nie powiesz? I po co takie bzdury wypisujesz które w ogóle nie mają sensu odpowiedzi na mój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:46, .Darnok napisał:

"Zawodnik wyprzedził go myśleniem" ;D


Fajnie bo dziś strzałkowali. :D
"Bo tak, lewa noga prawie taka sama jak prawa, aczkolwiek prawa noga jest z przewagą. Naprawdę przyjemnie... No to jest coś, co warto... Jak to się mówi: „I love these games”. On jest wart tego. To mówią w koszykówce, w „en-bi-aj”, w „en-bi-ej”... Nie w „en-bi-aj”... (śmiech) „ef-bi-aj”! Tak... No to właśnie mi się kojarzy z olimpiadą... (śmiech) Przepraszam państwa, ale tak to czasami się skróty mylą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Manchesteru. I nie uważam tak jak nasz Darek Szpakowski, że Roma zagrała wspaniały mecz. Wręcz przeciwnie uważam, że go skwasili. Nie to żeby słabo grali. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, akcje były super, szybkie i z polotem, ale powinni grając u siebie i z przewagą jednego zawodnika wygrać więcej a przede wszystkim nie stracić bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jestem zalamany lecz wierze ze Manchester United rozwali/rozniesie u siebie na Old Trafford tych wlochow ktorych nie na widze. Wrecz jestem pewien ze damy rade !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować