Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2007 o 10:04, demrenfaris napisał:


> No widzisz - przyznajesz mi rację ;)
Nie zabawiaj sie w Smugglera i nie tnij moich postów :P


Czasem trzeba przyciąć tu i tam, żeby otrzymać odpowiedni efekt (AXE :D ) :P

Dnia 17.06.2007 o 10:04, demrenfaris napisał:

> A to druga strona medalu. Raca sama w sobie jest bezpieczna. A, że to kibice nie umieją
się
> zachować to już niestety świadczy tylko o nich a nie o arenie na której odbywa się mecz
;)
Czyli Włochy i Hiszpania- brak kibicowskiej kultury :D


No myślę,że nie tylko ale faktycznie u nich to najbardziej widać. Zapewne ze względu na ich temperamenty gorące i nie wytrzymują napięcia :) Ale popatrz co było kiedyś w Polsce ? Nawalanka po każdym meczy non-stop zadymy itp. A Anglia ? Anglicy byli największymi chuliganami do czasu aż nie wydarzył się tragiczny wypadek na stadionie Leeds i wtedy FA wzięła się do roboty. Teraz jest spokój na meczach ludzie przychodzą z rodzinami i małymi dziećmi. Ale nie wiem czy zamieniłbym klimaty angielskie na chociażby polskie. W Polsce nie ma takiego bezpieczeństwa ale też doping jest inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 10:08, dawidos160 napisał:

Anglicy byli największymi chuliganami do czasu aż nie wydarzył się tragiczny wypadek na stadionie Leeds i wtedy >FA wzięła się do roboty.


Po pierwsze oni w dalszym ciągu są największymi chuliganami ,tyle tylko że poza swoim krajem .To nie wypadek sprawił że teraz są potulni tylko dostosowanie prawa karnego .Żadnemu chuliganowi po prostu nie opłaca się kombinować , zniknęły kraty , bójki itd .
Po pierwsze sądy 24h , olbrzymie kary finansowe ,zakazy stadionowe itd. To dało efekt .
Co innego w europie , jak przyjeżdżają kibice angielscy zawsze jest stan podwyższonego ryzyka i to nie jest dmuchanie na zimne .Oni potrafią dać w kość służbom porządkowym , zresztą ostatnia plaga pseudo turystów choćby w Krakowie ukazuje to w całej okazałości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 08:53, demrenfaris napisał:

PS tak, bylem na CN na meczu z Betisem w tamtym sezonie. Ale po Old Trafford z meczu z City
nic nie zrobi na mnie wrazenia ;)


Taaa. I wszystko jasne. Porównuj mecz o nic z derbami. Jakbyś poszedł na Espanyol to chyba by było nieco inaczej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 08:32, demrenfaris napisał:

Fakt "troche" mnie poniosło :)....


Emocje na bok.
Trzeba pamiętać że nie jest to tylko zawodnik na lewą stronę. Bardzo dobrze potrafi zagrać na środku obrony, a obrońców trochę w tym sezonie zbrakło.
Jestem pewien że jak przepracuje okres przygotowawczy to będziemy mieć tego same Heinze co kiedyś.
Poza tym lepiej mieć jego w kadrze niż Silvestra:)

Evra? Braki w obronie nadrabia plusami w ataku. Lubię go i uważam że dobrze że gra dla MU.
Jeszcze lepiej jakby mu dokupili jako rywala Bale''a. Walka o lewą flankę byłaby niesamowita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 11:36, Quire napisał:

Evra? Braki w obronie nadrabia plusami w ataku. Lubię go i uważam że dobrze że gra dla MU.
Jeszcze lepiej jakby mu dokupili jako rywala Bale''a. Walka o lewą flankę byłaby niesamowita:)

Niezle sobie poczyna w Souphanton Bale, ale najlepiej mu idzie w Football Managerze :D Co do wyzszosci Heize nad Silvestrem polemizowalbym ;) Silvestre to pewny punkt obrony, alternatywa dla Evry, gdyby Ferguson chcial asekurowac Giggsa (czy teraz Naniego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:40, demrenfaris napisał:

Niezle sobie poczyna w Souphanton Bale,


Z tego co wiem to Bale już chyba przeszedł do Totenhamu niestety :/

Dnia 17.06.2007 o 11:40, demrenfaris napisał:

Silvestre to pewny punkt obrony,


<zdziwiony> Silvestre jest za słaby na United , często robi głupie błędy po których padają głupie bramki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 21:21, mikal15 napisał:

Ehh. Nie radykalnych tylko po prostu zwykłych chuliganów a wiadomo, że tacy najwięcej wrzeszczą.
Jeśli uważasz, że kibice na CN nie kibicują to mam dla Ciebie kilka fotek z opraw meczowych
oraz przy okazji filmik z pięknym zachowaniem kibiców Liverpoolu i Barcy. (link poniżej)

A jeśli chodzi o porównanie kibiców polskich do hiszpańskich to przy okazji meczu Barcelona-Legia
do Katalonii wybrała się cała ekipa z Żylety. Weszli do baru na La Rambla i zaczęli oczywiście
kozaczyć- trafili jednak na Boixos Nois i uratowała ich jedynie policja...

To tak ogólnie w kwestii stereotypów kibiców na Camp Nou. Mam tam mieszkających na stałe znajomych
będących na każdym meczu. I oni mówią, że atmosfera d... urywa a w porównaniu z tym na Old
Trafford to...po prostu nie ma porównania dla kibiców Barcy. (zreszta zobacz co Keane mówił
o kibicach Manu- podpowiedz text o kanapkach :P )

Oto wspomniany link: http://youtube.com/watch?v=4yxr2zpb6Ys


To jeśli tak jest to dlaczego po jednym, nieudanym sezonie wszyscy machali już chusteczkami? Do tego dochodzi fakt, że w tym sezonie frekwencja na CN jest jedną z najniższych w ostatnich latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamięam tylko machanie chusteczkami do sędziego, ale może mi powiesz o co chodzi? No tak frekwencja najniższa- na meczu ligowym najmniej osób było 63 tysiące. Malutko, naprawdę. A padł rekord najmniejszej na meczu z IV ligowym zespołem- 32 tysiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 21:21, mikal15 napisał:

Ehh. Nie radykalnych tylko po prostu zwykłych chuliganów a wiadomo, że tacy najwięcej wrzeszczą.
(...)


Bzdura. Chuliganka praktycznie nic nie śpiewa. Mają inne rzeczy do "roboty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silvestre nie jest wcale pewnym punktem obrony, tylko zawodnikiem trapionym przez kontuzje i spędzającym 95 % sezonu na ławce rezerwowych Man U. Uważam, że powinni go sprzedać do jakiegoś w miarę dobrego klubu, w którym miałby szansę przebić się do pierwszego składu (np. Olimpique Lyon). Co do Heinze to myślę, że na pewno odejdzie do Hiszpanii w tym okienku transferowym. Niepewne są tylko klub do, którego przejdzie (Real lub Barca) i kwota transferu. Evra świetnie prezentował się w tym sezonie zapracował sobie na miejsce w pierwszym składzie Diabłów. Bale''a już niestety nie kupią, mogą za to skupić się na pozyskaniu Dani Alvesa, który pewnie sprawdził by się w Premiership.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:59, mikal15 napisał:

Ja pamięam tylko machanie chusteczkami do sędziego, ale może mi powiesz o co chodzi? No tak
frekwencja najniższa- na meczu ligowym najmniej osób było 63 tysiące. Malutko, naprawdę. A
padł rekord najmniejszej na meczu z IV ligowym zespołem- 32 tysiące...


Machali chusteczkami do zawodników i trenera. To było zaraz po kompromitacji z Getafe w Copa del Rey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:40, demrenfaris napisał:

Silvestre to pewny punkt obrony...


O nie nie nie nie.
Silvestre to zawodnik który nigdy nie zagrał super meczu. Fakt że zgrał kilka dobrych meczów jest niezaprzeczalny ale pozostałe były na średnim poziomie a zdecydowana większość jednak była nijaka i słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 12:24, Quire napisał:

Silvestre to zawodnik który nigdy nie zagrał super meczu. Fakt że zgrał kilka dobrych meczów
jest niezaprzeczalny ale pozostałe były na średnim poziomie a zdecydowana większość jednak
była nijaka i słaba.


Ciężko mi się nie zgodzić. Silvestre to wg mnie taki typowy średni obrońca, wydaje mi się, że jednak zbyt ''średni'' na ManU. Myślę, że powinien odejść do słabszego klubu Premiership albo gdzieś do Francji. Popełnia zbyt liczne błędy. Dla mnie lepszym obrońcą jest zdecydowanie Heinze, który pewnie odejdzie do Hiszpanii. Oby do Barcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 12:16, Madia napisał:

> PANOWIE!
I panie! Ileż razy trzeba powtarzać, że w tym temacie wypowiadają się również kobiety! xD

>Dziś wielkie derby Podhala LKS Biali BD vs. LKS Szaflary!!
A przepraszam która to liga? Transmitują to gdzieś?


B klasa, transmisja LIVE w Eurosporcie :D

WYGRALIŚMY (LKS Biali) 3:0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:45, temek napisał:

<zdziwiony> Silvestre jest za słaby na United , często robi głupie błędy po których padają
głupie bramki :/


nie żeby lubił Silvestrea, ale Heinze też popełnia błędy, nie mówiąc już o Rio. Dla mnie w tej chwili w obronie to Evra rządzi w Man Utd. Jak już zostajemy w temacie mojej kochanej drużyny to zawiódł mnie trochę Carrick - nie żeby grał źle, ale liczyłem na coś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 15:05, syriusz.b napisał:

to zawiódł mnie trochę Carrick - nie żeby grał źle, ale liczyłem na coś lepszego...


Carrick jak na pieniądze, które MU na niego wyłożyło powinnien grać dużo lepiej.
A teraz przychodzi Hergraves więc Carrick większeść zesonu spędzi na ławie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 15:05, syriusz.b napisał:

> <zdziwiony> Silvestre jest za słaby na United , często robi głupie błędy po których
padają
> głupie bramki :/

nie żeby lubił Silvestrea, ale Heinze też popełnia błędy, nie mówiąc już o Rio. Dla mnie w
tej chwili w obronie to Evra rządzi w Man Utd. Jak już zostajemy w temacie mojej kochanej drużyny
to zawiódł mnie trochę Carrick - nie żeby grał źle, ale liczyłem na coś lepszego...


To chyba zapomniałeś o Nemanji Vidiciu. To on jest najmocniejszym pkt obrony MU a nie Evra. Evra Heinze i Silvestre są siebie warci. Cała trójka popełnia liczne błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 13:18, Madia napisał:

Ciężko mi się nie zgodzić. Silvestre to wg mnie taki typowy średni obrońca, wydaje mi się,
że jednak zbyt ''średni'' na ManU. Myślę, że powinien odejść do słabszego klubu Premiership
albo gdzieś do Francji. Popełnia zbyt liczne błędy. Dla mnie lepszym obrońcą jest zdecydowanie
Heinze, który pewnie odejdzie do Hiszpanii. Oby do Barcy :D

Tu sie zgodze ;) Oby do Barcy! Z nim juz na pewno nic nie wygraja :P Gosc pali sie w waznych meczach ;/ Nie umie spokojnie podejsc do meczu ;/ Dlatego ManU przegral z Milanem :(
@syriusz.b
>nie żeby lubił Silvestrea, ale Heinze też popełnia błędy, nie mówiąc już o Rio. Dla mnie w tej chwili w obronie to >Evra rządzi w Man Utd. Jak już zostajemy w temacie mojej kochanej drużyny to zawiódł mnie trochę Carrick - nie >żeby grał źle, ale liczyłem na coś lepszego...
Rio popelnia bledy ale nie takie jak Argentynczyk. Co do dominacji Evry- popieram ;). Carrick zagral wlasnie to co mial grac. Niestety ci ktorzy chcieli nowego Kean''a zawiedli sie ;/ Ale wspolnie ze Scholesem byli calkiem znosni, nieprawdaz? Teraz doszedl do nich Anderson i bedzie koniec z ustawianiem Giggsa na rozgrywajacym :D Ale mam nadzieje ze Walijczyk powalczy o 1.sqad ;) Nani bedzie silny, ale tradycja zwyciezy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 10:59, spider88 napisał:

> Anglicy byli największymi chuliganami do czasu aż nie wydarzył się tragiczny wypadek
na stadionie Leeds i wtedy >FA wzięła się do roboty.

Po pierwsze oni w dalszym ciągu są największymi chuliganami ,tyle tylko że poza swoim krajem
.To nie wypadek sprawił że teraz są potulni tylko dostosowanie prawa karnego.


Tylko to prawo zostało dostosowane po tamtych wydarzeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować