Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Konkretnie to w wieku 21 lat. Messi też nie jest gotowy? Spadaj, spadaj, może Ci się coś z powrotem na własciwe tory przestawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci twoi znajomi prezentuja podobna wiedze o pilce co ty to nie dziwie sie. prosilem o wskazanie lepszych. zrobisz to? a do pavona analogicznym przykladem nie jest valdes, a oleguer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o van der Saara, to kiedyś bardzo go podziwiałem, ale mam wrażenie, że mu forma spadła.
Patrząc na niektóre pomyłki w LM i pod koniec sezonu w Anglii to naprawdę nie dziwię się, że sir Alex coś wspominał, że nawet Foster czy koś jeszcze może wygryść Holendra z bramki w przyszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:51, mikal15 napisał:

Konkretnie to w wieku 21 lat. Messi też nie jest gotowy? Spadaj, spadaj, może Ci się coś z
powrotem na własciwe tory przestawi...


Tylko, że piłkarze różnie się rozwijają. Messi to nie Quaresma, Quaresma to nie Messi.

PS. Quire - Właśnie, zapomniałem o Coupecie :). Jego barca powinna zakupić, bo jest naprawde dobry.

PS2. Skoro tak bezgranicznie ufasz zarządowi barcy to czemu nie wspomnisz o tym, że VV im też się nie podoba bo co nie pierwszy raz chcieli ściągnąć Ustariego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:50, jaceloth napisał:

bądźmy przy zdrowych zmysłach. ja rozumiem, ze kibicujesz barcy. ok. ja jestem za realem, ale
nie odważę się powiedzieć, że pavon jest wybitnym obrońcą. to po prostu ostatnia łamaga. zresztą
mam kilku znajomych którzy są fanami barcy i tylko o jednym marzą: żeby kupili jakiegoś porządnego
bramkarza

Pavon, to muszę przyznać, coś podobnego do Oleguera w Barcelonie... xD
Ja także chciałbym by Barcelona kupiła jakiegoś porządnego golkipera... na ławkę. Młodego i perspektywicznego.
Narzekacie na Valdesa. Porównujecie go do van der Sara, Lehmmana... Ale ile on jest młodszy od tych bramkarzy? 10 lat? Dokładnie, jeśli nie więcej. Casillas, nie ma tutaj dyskusji, jest imo najlepszym bramkarzem na świecie, ale Valdes nie jest taki zły. Jest chimeryczny (bardzo :>), lecz tyle razy widziałem jak ratuje tyłek Barcelonie (po wybornych interwencjach Oleguera, Motty i spółki), że hoho... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:51, Adamoo007 napisał:

Jakby był taki dobry to by się go nie pozbyli i wiek by nie przeszkadzał.


Co to za agrument? HAHA. Równie dobrze można mówić, że gdyby Eto byłby dobry (bo przecież jest taki beznadziejny), to by go z Realu nie wyrzucili. Ale wgo wywalili więc jest taki słaby.

Panowie, troche powagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:59, jaceloth napisał:

dobra wielki fachowcu, to przedstaw nam osiągnięcia valdesa w reprezentacji hiszpanii

Ale jak to mozliwe? Skoro uwazam Casillasa za lepszego? Mam ci wymienic mecze, w ktorych grzal lawke? Czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:57, Be-Yacz napisał:

PS2. Skoro tak bezgranicznie ufasz zarządowi barcy to czemu nie wspomnisz o tym, że VV im też
się nie podoba bo co nie pierwszy raz chcieli ściągnąć Ustariego.


Naprawde myslisz, ze jakby VV sie nie podobal zarzadowi to by nie kupili kogos innego? Przez ostatnie 2 sezony zarobilismy 500 mln euro. Na transfery wydalismy 33. Naprawde myslisz, ze jakby byla potrzeba to nikogo bysmy nie kupili? A transfer Ustariego do ktorego nie dojdzie, bo to plotka jest spowodowany tym, ze z Barcelony odejdzie trzeci bramkarz- Ruben, a dwaj bramkarze w kadrze to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:02, jaceloth napisał:

o to chodzi. valdes nie jest zły, ma nawet przebłyski, ale jest chimeryczny, a to jest dyskwalifikujące
dla bramkarza na takim poziomie.


DOKŁADNIE! Mikal zrozum to w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak pisałem. Schmeichel byl zly. Dida jest okropny. Lehmann to tragedia. Van Der Sar tez koszmar. Im też zdarzają się błedy. Jak kazdemu człowiekowi. I nie powinni grac na takim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:03, mikal15 napisał:

Czyli jak pisałem. Schmeichel byl zly. Dida jest okropny. Lehmann to tragedia. Van Der Sar
tez koszmar. Im też zdarzają się błedy. Jak kazdemu człowiekowi. I nie powinni grac na takim
poziomie.


Ale błąd takiego Lehmana niemoże się równać z koszmarkami od Pokemona. Ręce mi opadają. Dla ciebie jest wszystko czarne, albo białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 22:53, Vaxinar napisał:

Patrząc na niektóre pomyłki w LM i pod koniec sezonu w Anglii to naprawdę nie dziwię się, że
sir Alex coś wspominał, że nawet Foster czy koś jeszcze może wygryść Holendra z bramki w przyszłym
sezonie.


Widziałeś jaką bramkę puścił Foster w EPL? Identyczną jak Kuszczak, bramkarz z własnej bramki mu strzelił! :/ Ale przyznam że przez cały sezon, bronił świetnie. Jest to na pewno taki "drugi" Kirkland, i kto wie, czy SAF nie będzie częściej stawiał na niego niż na VDSa i Kuszczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zdrowa postawa. Chociaz ja bym wolal raczej kogos powyzej 30, doswiadczonego na ławkę. I najlepiej za darmo- jak np. Toni Prats z Mallorki, a moze nawet zdobywaca w zeszlym roku Zamory, Pinto z Celty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadasz z krzesła, rece ci opadają. Wez sobie w koncu cos zrob, moze cos zrozumiesz. Powiedz mi co za roznica czy pusci sie bramke po krotkim rogu czy po podaniu do napastnika skoro to i tak wina bramkarza a gol jest liczony jako 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:01, mikal15 napisał:

Ale jak to mozliwe? Skoro uwazam Casillasa za lepszego? Mam ci wymienic mecze, w ktorych grzal
lawke? Czy co?

no właśnie w którym meczu kadry valdes grzał ławkę (to byłoby dla niego niesamowite wyróżnienie)?. w żadnym,bo jest jeszcze wielu innych i lepszych. takie fakty.reina, canizares...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 23:07, mikal15 napisał:

Spadasz z krzesła, rece ci opadają. Wez sobie w koncu cos zrob, moze cos zrozumiesz. Powiedz
mi co za roznica czy pusci sie bramke po krotkim rogu czy po podaniu do napastnika skoro to
i tak wina bramkarza a gol jest liczony jako 1?


Nie. Lehman popełnia dorbne błędy i to zdecydowanie rzadziej niż VV. Coupet zjada Victora na śniadanie. To samo Cech i Buffon. VV nigdy nie będzie jednym z najlepszych. Zawsze będzie tylko dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować