Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 15:03, kolektor napisał:

> Jakby to powiedzieć - wiara w narodzie nie ginie ;]
Ja bym to inaczej ujął ;) Moim zdaniem w polskim narodzie już zakorzeniła się myśl, że zawsze
o mistrzostwo Polski walczą Wisła z Legią, co zweryfikował ostatni sezon. Jednak ludzie jak
już się do czegoś przyzwyczają, to trudno się odzwyczajają :D Wisła by musiała spaść z ligi
(nie daj boże ! - lubię Wisłę) żeby ludzie zmienili poglądy ;)


Ja tam podchodzę do tego typu wyników z dystansem, bo są one przede wszystkim wyznacznikiem ilości kibiców;). Chociaż nie przeczę, że mimo wszystko Wisła z Legią zaprezentują się wg. mnie znacznie lepiej niż w poprzednim sezonie i powinny ponownie walczyć o majstra do samego końca. W końcu jakby nie patrzeć z grona faworytów to dwie najbardziej uznane firmy, więc do czegoś to je zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:20, wip_01 napisał:

A zabaczając troszke z tematu o Mistrzostwie to...
(...)
15 mln..15 mln...jakie emocje :D


Na Twoim miejscu podchodziłbym do tego typu rewelacji z duuuużą rezerwą.
Szczerze? Nie zdziwiłbym się, gdyby całej sprawy i biznesmenów w ogóle nie było, a plotka została puszczona po to, żeby panowie odpowiedzialni za przyznawanie licencji myśleli, że sprawy finansowe w LKS idą w dobrym kierunku.
Nawet jeśli ma to pokrycie z rzeczywistością - z całym szacunkiem dla klubu, no jakoś nie chce mi się wierzyć, że szejkowie z Dubaju upatrzyli sobie właśnie akurat LKS jako znakomitą formę reklamy... reklamy czego w sumie, to też nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę. Cwielong już strzela. W pierwszym sparingu przeciwko Omonii Nikozja (co ciekawe, ich trenerem jest dobrze znana w Polsce oKukułka) strzelił gola na 1-0. Asystę zaliczył młody Magiera, co może cieszyć, bo z tego co się orientuję jest on chyba obrońcą grającym na lewej stronie. Rywal średnio atrakcyjny, ale co tam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 18:43, .Darnok napisał:

Chociaż nie przeczę, że mimo wszystko Wisła z Legią zaprezentują się wg.
mnie znacznie lepiej niż w poprzednim sezonie i powinny ponownie walczyć o majstra do samego
końca.

Zgadzam się z tym. Na pewno dojdzie do tego rozczarowanie sezonem.

>W końcu jakby nie patrzeć z grona faworytów to dwie najbardziej uznane firmy, więc do

Dnia 03.07.2007 o 18:43, .Darnok napisał:

czegoś to je zobowiązuje.

Nie tyle uznane ile będące po prostu w czołówce od paru dobrych lat. Przecież jakby nie patrzeć od 1-8 miejsca jedynie Wisła i Legia trzymają stały poziom a Bełchatów, Zagłębie czy Korona to jeszcze niedawni drugoligowcy. Oczywiście od faworytów trzeba zaliczyć także Lecha bo widać, ze sie wzmacniają. I też już równą dość formę mają.

PS ale przyznasz że kwestia przyzwyczajenia to też jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:07, kolektor napisał:

Fernando Torres oficjalnie w Liverpoolu. http://www.sport.pl/pilka/1,65080,4285516.html
40 mln. euro ... Pokaźna sumka :) Myślę że dobrze zrobił odchodząc wreszcie z Athletico. Choć
mógł wybrać lepiej - choćby ManU sezon temu :P


Tak.... Ale za 135 tysięcy euro też byś się zgodził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:06, Madia napisał:

> Chociaż nie przeczę, że mimo wszystko Wisła z Legią zaprezentują się wg.
> mnie znacznie lepiej niż w poprzednim sezonie i powinny ponownie walczyć o majstra do
samego
> końca.


Nie sądzę... Legia może tak, ale zapaść Wisły Kraków będzie się chyba powiększać. Tak samo było z Widzewem, aż w końcu zleciał z ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:08, ziom91 napisał:

Tak.... Ale za 135 tysięcy euro też byś się zgodził....

Co ?! Ja bym się za połowę tej sumy zgodził ;)
A jaki wynik obstawiacie dzisiaj w meczu Polska-USA ?
Ja 3-0 dla nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:11, kolektor napisał:

> Tak.... Ale za 135 tysięcy euro też byś się zgodził....
Co ?! Ja bym się za połowę tej sumy zgodził ;)
A jaki wynik obstawiacie dzisiaj w meczu Polska-USA ?
Ja 3-0 dla nas ;)


Nie zapomnij o problemach i Freddiem Adu. Dla mnie 2:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:10, ziom91 napisał:

Nie sądzę... Legia może tak, ale zapaść Wisły Kraków będzie się chyba powiększać. Tak samo
było z Widzewem, aż w końcu zleciał z ligi.

Wiesz.. ja mam jednak nadzieję, że tak nie będzie. A tak poza tym... który kibic Wisły w to uwierzy? Poza tym... wypluj to bo jeszcze pomyślę, że jakieś herezje mi tu szerzysz :D poza tym.. Widzew a Wisła to co innego. To są inne kluby i to były inne czasy.

A co do meczu z USA... zapomnialam o Freedim Adu xD ale i tak typuję 2-0 dla nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:15, Madia napisał:

Wiesz.. ja mam jednak nadzieję, że tak nie będzie. A tak poza tym... który kibic Wisły w to
uwierzy? Poza tym... wypluj to bo jeszcze pomyślę, że jakieś herezje mi tu szerzysz :D poza
tym.. Widzew a Wisła to co innego. To są inne kluby i to były inne czasy.


Sorry... Ale w poprzednich sezonach Wisła nie dostawała u siebie batów rzędu 0:4 z Groclinem.... Stawiam na poprawę ale lekką. Szóste miejsce co najwyżej. A Legia znowu trzecie. Mistrzem będzie Cracovia albo Lech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:19, ziom91 napisał:

Sorry... Ale w poprzednich sezonach Wisła nie dostawała u siebie batów rzędu 0:4 z Groclinem....

Bo w poprzednich sezonach nie było jeszcze aż tak wielkiego kryzysu. Ja jako kibic Wisły wiadomo, że obstawiam poprawę. I to dużą. Obstawiam Mistrza albo Europejskie Puchary.

Dnia 03.07.2007 o 19:19, ziom91 napisał:

Stawiam na poprawę ale lekką. Szóste miejsce co najwyżej.

Co najwyżej? Chyba dla Zagłębia :D

Dnia 03.07.2007 o 19:19, ziom91 napisał:

A Legia znowu trzecie.

Wydaje mi się, że drugie. Ale dobra, miej to swoje zdanie :P

Dnia 03.07.2007 o 19:19, ziom91 napisał:

Mistrzem będzie
Cracovia albo Lech.

AAAAAAAAAA!!!!!! Wypluj! Tylko nie cracovia! Lech bym jeszcze zdzierżyła, ale Pasy nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Wisła Kraków prowadzi 1:0 z Omonią Nikozja po przerwie . Pawełek broni karnego, a Ćwielong strzela bramkę w debiucie ! Szkoda tylko, że Jean Paulista nie wykorzystał 11 ( ahh ... dlaczego trener Skorża nie wystawił do karnego Clebera )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:19, ziom91 napisał:

Mistrzem będzie Cracovia albo Lech.


Cracovia napewno nie, Lech jeszcze może coś zdziała. Mam wrażenie, że Twoja opinia wynika z zamiłowań kibicowskich.
Zaskoczenie może sprawić Górnik, bo Allianz to potężą firma. Cracovia? :D Jak zwykle wielce poszkodowana przez miasto będzie psioczyć na Wisłę. Tak jak "kibice" w swoich "anty szalikach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:33, Vaxinar napisał:

Cracovia napewno nie, Lech jeszcze może coś zdziała.

Noo... wreszcie ktoś coś normalnego napisał XD

>Mam wrażenie, że Twoja opinia wynika z

Dnia 03.07.2007 o 19:33, Vaxinar napisał:

zamiłowań kibicowskich.

Mam to samo wrażenie :P ale trudno się dziwić. Każdy by chciał, żeby jego ulubiona druzyna była mistrzem. Ale nie ma tak dobrze :P

Dnia 03.07.2007 o 19:33, Vaxinar napisał:

Zaskoczenie może sprawić Górnik, bo Allianz to potężą firma.

Cieszę się, że ktoś w koncu zauważył tych chłopaków. Mam nadzieję, że wejdą do pierwszej 10, kto wie, może troszkę wyżej? No.. ja bym chciała. Zaraz po Wiśle to moja ulubiona drużyna.

Dnia 03.07.2007 o 19:33, Vaxinar napisał:

Cracovia? :D Jak zwykle wielce
poszkodowana przez miasto będzie psioczyć na Wisłę. Tak jak "kibice" w swoich "anty szalikach".

Bo Cracovia jest poszkodowana tym, żę Wisła jest w pierwszej lidze i nie mogą z nami wygrać derbów. Hm.. wyczuwam tu lekką obronę Wisły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:47, Obi-wan Kenobii napisał:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,4285959.html - Valencia kupiła bramkarza...Widać że Canizares
juz za stary xD tym szczęśliwcem okazał sie Timo Hildebrand :)

Hilderbrand, jest świetnym bramkarzem i, o ile dobrze pamiętam, rekordzistą Bundesligi w ilości meczy bez puszczonej bramki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:01, Vaxinar napisał:

Hmmm... I?
Bo chyba nie rozumiem.

No wiesz nie spodziewałam się, że Legionista wypowie się na temat Craxy i Wisły w ten sposób :P bo mnie nie zjeżdżasz jak powiem że Wisła może być Mistrzem i nie twierdzisz że mówie tak z powodu kibicowskich zamiłowań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 18:48, .Darnok napisał:

/./

Podchodze z rezerwą, ale wiesz..ukochany klub, szansa na usunięcie zadłuzeń itp. :P
Licencja podobno jest już załatwiona, teraz tylko te zadłuzenia trzeba pospłacać i bedzie ok. Już Hajto i Marciniak przeszli do Górnika zeby jakos klub pieniężnie wspomóc.
Było juz pare rżnych umów sporsoringowych więc czemu ta nie miałaby sie spełnić. Dubajczycy są bogaci i kupili juz pare klubów np. w Anglii. Więc czemu nie mieliby w Polsce mieć takiego klubu.
A czemu ŁKS, trudno mi to oceniać bo to jest klub któremu kibicuje, ale to nie muszą brać go jako reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować