Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

>> Chivu już podobno w Interze Mediolan.
Hmm..A skąd to wiesz? :pp
Vaxinar-----> wielkie dzięki :) Bardzo chciałem obejżeć mecz ale niestetu życie na to nie pozwoliło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32298,wid,8985301,wiadomosc.html?rfbawp=1183392117.041

"Piotr Włodarczyk przeszedł z Legii Warszawa do drużyny piłkarskich mistrzów Polski - Zagłębia Lubin. Ma pomóc drużynie z Lubina w walce o awans do prestiżowych rozgrywek Ligi Mistrzów."

Buhehehehehe :D
Teraz Legia kupuje Piszczka z berlińskiej Herthy i gitara interes. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:02, Obi-wan Kenobii napisał:

Hmm..A skąd to wiesz? :pp

Coś brzęczy na ich stronie na ten temat... :D http://www.fcinter.pl/

Dnia 02.07.2007 o 18:02, Obi-wan Kenobii napisał:

Vaxinar-----> wielkie dzięki :) Bardzo chciałem obejżeć mecz ale niestetu życie na to nie
pozwoliło :/

Nie przejmuj się mi też :D ale kolejne już obejrzę :) a brameczka marzenie... tylko tak dalej i oby oby... uda sie coś ugrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:13, .Darnok napisał:

Ale tak sobie pomyślałem - będą jaja, jak on w tym Zagłębiu powalczy o króla strzelców :p


To nie będą jaja. Wtedy po prostu wróci po raz trzeci czy czwarty do Legii i znowu będzie wszystko chrzanił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 17:56, Be-Yacz napisał:

Chivu już podobno w Interze Mediolan.


Nie byłbym taki pewien. Na innych stronach np Intermediolan.com jest napisane, że Real nie rezygnuje z Rumuna. Ja przyznam, że już mam tego serdecznie dość i Chivu nie jest jakimś wspaniałym piłkarzem, żeby na temat jego transferu było tyle szumu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem artykuł na stronie Legii i natrafiłem na archiwalny artykuł o występach Legii w europejskich pucharach w całej jej historii. Wciągnęło mnie i przeczytałem w końcu wszystkie części.

Myślę, że za to jak teraz gramy w europejskich pucharach odpowiada mentalność piłkarzy. I pomijam tu ambicję, wolę walki. Chodzi o to, że jak ktoś się rozwinie to od razu ucieka za granicę, zanim spróbować coś powalczyć w Europie z drużyną z kraju. Myślę, że to nie jest takie nierealne jak się zdaje, ale jak się leci na kase to cóż... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o zasady gry: Co sie dzieje w przypadku, gdy trener wykorzysta limit zmian, a bramkarz odniesie kontuzje potem? Staje jakis zawodnik z pola? Czy trener ma prawo wtedy zmienic tego bramkarza i wykonac 4 zmiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:58, Kamiloos napisał:

Mam pytanie o zasady gry: Co sie dzieje w przypadku, gdy trener wykorzysta limit zmian, a bramkarz
odniesie kontuzje potem? Staje jakis zawodnik z pola? Czy trener ma prawo wtedy zmienic tego
bramkarza i wykonac 4 zmiane?


nIE moxe! niestety, przepisyt są jakie są ;]

Zdarzało się to już nie jeden raz, kiedy bramkarz musiał opuścić z różnych przyczyn boisko [nie tyle kontuzja, co np. czerwona kartka], i w przypadku braku dodatkowych zmian trzeba było po prostu "wstawić" tam zawodnika z pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 01:58, Kamiloos napisał:

Mam pytanie o zasady gry: Co sie dzieje w przypadku, gdy trener wykorzysta limit zmian, a bramkarz
odniesie kontuzje potem? Staje jakis zawodnik z pola? Czy trener ma prawo wtedy zmienic tego
bramkarza i wykonac 4 zmiane?


Zawodnik z pola zakłada koszulkę bramkarza i staje między słupkami. Taka sytuacja miała miejsca w pamiętnym meczu Premiership Reading - Chelsea, kiedy to poważną kontuzję odniósł Petr Cech, a następnie już w doliczonym czasie gry urazu doznał drugi bramkarz Chelsea Carlo Cudicini. Nie pamiętam tylko kto stanął na tą chwilę do końcowego gwizdka sędziego.

Podobnie sytuacja się ma gdy trener wykorzysta już wszystkie trzy zmiany a bramkarz dostanie czerwoną kartkę. Golkiper schodzi, a jego miejsce między słupkami zajmuje ktoś z pola. Taką sytuację pamiętam podczas meczu grupowego Euro 2000 Turcja-Belgia, kiedy to czerwony kartonik obejrzał belgijski bramkarz Filip de Wilde.

Kiedyś dawno temu trenerzy mieli do dyspozycji tylko dwie zmiany. Potem wprowadzono na jakiś czas możliwość dodatkowej zmiany, ale tylko bramkarza, czy to ze względu na jego kontuzje, czy też z powodu kartki. Następnie przekształciło się to w trzy pełne zmiany, które obowiązują do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja miała miejsca

Dnia 03.07.2007 o 03:08, Klimos napisał:

w pamiętnym meczu Premiership Reading - Chelsea, kiedy to poważną kontuzję odniósł Petr Cech,
a następnie już w doliczonym czasie gry urazu doznał drugi bramkarz Chelsea Carlo Cudicini.
Nie pamiętam tylko kto stanął na tą chwilę do końcowego gwizdka sędziego.


o ile dobrze pamiętam to między słupkami stanął frank lampard i dał radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 08:06, jaceloth napisał:

o ile dobrze pamiętam to między słupkami stanął frank lampard i dał radę


Na bramce stanął John Terry. Podobnie było w meczu MU z Tottenhamem, kiedy między słupkami stanął John O''Shea. Nawet jedną sytuację sam na sam obronił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 22,50 na Eurosporcie drugi mecz naszych małych orzełków Polska-USA. Jaja sobie robią organizatorzy bo nie dali w niedzielę śniadania w hotelu bo nie mają jeszcze podpisanej umowy z organizatorami mistrzostw. A co to nas obchodzi!!! Odnowa też nie mogła zostać tak przeprowadzona jak powinna. Basen oddalony od kilkadziesiąt kilometrów - normalnie jaja. Jeśli Polacy wygrają dzisiaj to zapewnią sobie awans do dalszych gier. Wierzę, że tak się dzisiaj stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować