Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Gość nie ma racji.
W żadnym profesjonalnym klubie w XXI wieku nikt nie zważa na narodowości, ale na umiejętności. Co nie zmienia faktu, że nawet ja nie lubię klubów np angielskich, w których to gra... 5 Anglików, z czego 2 w podstawowym składzie. To samo dotyczy Niemiec.
Zresztą... Piszczek mówił, że dla Berlińczyków liczą się umiejetności, a nie narodowość dlatego nie będą mu wypominać "grzeszków" Polaka, który tam grał i... nie popisał się za bardzo. Na śmierć nazwiska zapomniałem.
Dlatego też sądzę, że Kuba da sobie radę w Borussi, chociaż tak szczerze mówiąc nie wiem jakie ten Niemiec - jego konkurent - ma umiejetności. Ale licze, że da radę.

P.S.
Za co Madię zbanowali? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 22:52, Vuko Drakkainen napisał:

O właśnie co do Andersona to on w końcu przechodzi do tego MU?


Oczywiście :D

Dnia 04.07.2007 o 22:52, Vuko Drakkainen napisał:

Dla mnie to jakaś gorączka z tymi transferami dawno
chyba takich nie było.


Chodzi o ManU? Masz rację. W tamtym roku tylko Carrick i Kuszczak, a w tym ni z grszuki, ni z pietruszki Nani i Anderson. Jeszcze wcześniej dzoszedł Hargreaves. Manchester znowu będzie klubem, który będzie miał jedną z najlepszych linii pomocników na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:56, kolektor napisał:

Jeśli jednak Barca wcześniej odpadnie, to będę
kibicował ManU. To dwa moje ulubione kluby ze świata ;)


Barcy nienawidzę! Owszem grają ładny futbol, ale jako klub ich nie lubię. Za to MU kocham! Kibicuje im od 1998 r.(grało się w FIFE 99...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:00, parkourowiec napisał:

a ten NANI to z jakiego klubu przechodzi do Manu


Ze Sportingu Lizbona. Anderson z FC Porto. Hargreaves z Bayernu M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

P.S.
Za co Madię zbanowali? O_O

Również myślę, że Kuba bez problemu da sobie radę i niedługo przejdzie do innego lepszego klubu (tak myślę za 2 sezony). Jeśli chodzi o Madię to nawet nie wiedziałem, że została zbanowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 22:56, kolektor napisał:

I bardzo dobrze że ManU się wzmacnia.

Może wreszcie uda im się zdobyć tą upragnioną Ligę Mistrzów
No tak to jest chyba główny cel Fergusona na następny sezon.

Dnia 04.07.2007 o 22:56, kolektor napisał:

;) Choć mam nadzieję że przeszkodzi im Barca. Jeśli jednak Barca wcześniej odpadnie, to będę
kibicował ManU. To dwa moje ulubione kluby ze świata ;)

Heh! ja tam barcy nie lubie ;P a MU może byc chociaż mimo tych transferów jakoś nie widze ich jako zdobywców L. mistrzów. Barca sie porządnie wzmacnia obok Realu i właśnie MU sciągają tyle zawodników ze niedługo można by z nich zrobić jedną drużynę. Ja tam zawsze bede za Arsenalem i Valencią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 22:58, Sob-styl napisał:

> Dla mnie to jakaś gorączka z tymi transferami dawno
> chyba takich nie było.

Chodzi o ManU? Masz rację.

Nie tylko mówie ogólnie no bo taki Real albo Barca to samo co z MU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:02, pretorianie napisał:

Również myślę, że Kuba bez problemu da sobie radę i niedługo przejdzie do innego lepszego
klubu (tak myślę za 2 sezony).

Jestem daleki od takich spekulacji. Niech się w Borussi wybije. Teraz to się liczy.

Dnia 04.07.2007 o 23:02, pretorianie napisał:

Jeśli chodzi o Madię to nawet nie wiedziałem, że została zbanowana.

Ja też nie. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=18343
Tu Waść napisał. Jednak w jej statystykach nie ma mdegrada na Wroga Ludu... wątpie w jej ban.

http://www.manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=7267
Niech strzeli 19... Chętnie zobaczyłbym go łysego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:57, Vaxinar napisał:

Gość nie ma racji.
W żadnym profesjonalnym klubie w XXI wieku nikt nie zważa na narodowości, ale na umiejętności.
Co nie zmienia faktu, że nawet ja nie lubię klubów np angielskich, w których to gra... 5 Anglików,
z czego 2 w podstawowym składzie. To samo dotyczy Niemiec.
Zresztą... Piszczek mówił, że dla Berlińczyków liczą się umiejetności, a nie narodowość dlatego
nie będą mu wypominać "grzeszków" Polaka, który tam grał i... nie popisał się za bardzo. Na
śmierć nazwiska zapomniałem.
Dlatego też sądzę, że Kuba da sobie radę w Borussi, chociaż tak szczerze mówiąc nie wiem jakie
ten Niemiec - jego konkurent - ma umiejetności. Ale licze, że da radę.


Berlińczycy zapowiedzieli że dadzą Piszczkowi zgrac aby zovbaczyć jego umiejętności i potrzebę gra w Hercie:P
Kuba pierwsze co musi to musi się odnaleźć w klubie, potem dopiero bedzie mógł pokazać sowje umiejętności, a jak je ukaze w tych ważniejszych meczach (i nie tylko) to moze liczyc na przeprowadzkę wyzej.
Ale masz rację przez nazwisko nie powinno sie i nie może sie zawosnika oceniać.

P.S O Madii w Obywatel itp. ostatnie 3 moje posty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:03, Vuko Drakkainen napisał:

Ja tam zawsze bede za Arsenalem
i Valencią ;)


Może to się wydać dziwne, ale Ja Arsenal także lubię :D Kiedyś kiedy Oni walczyli z MU o mistrza EPL, nienawidziłem ich. Teraz zaś nienawidzę Chelsea. Ble!

A Valencia - jest to jeden z moich ulubionych hiszpańskich klubów.

Dnia 04.07.2007 o 23:03, Vuko Drakkainen napisał:

a MU może byc chociaż mimo tych transferów jakoś nie widze ich jako zdobywców L. mistrzów.


A Ja jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:07, Vaxinar napisał:

Jestem daleki od takich spekulacji. Niech się w Borussi wybije. Teraz to się liczy.

Też tal uważam. Niech podszkoli się trochę w BvB, pogra trochę w Bundeslidze.

Dnia 04.07.2007 o 23:07, Vaxinar napisał:

Ja też nie. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=18343
Tu Waść napisał. Jednak w jej statystykach nie ma mdegrada na Wroga Ludu... wątpie w jej ban.

Już to wyjaśniłem w tym temacie - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=37497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:52, Vuko Drakkainen napisał:

O właśnie co do Andersona to on w końcu przechodzi do tego MU? bo jeśli tak to ekhm.. Nani,
Hargreaves no i ten Anderson no to są ogromne zmocnienia a mało tego że nawet teraz MU ma mocny
skład to co bedzie w nastepnym sezonie. Dla mnie to jakaś gorączka z tymi transferami dawno
chyba takich nie było.

Anderson już podpisał kontrakt. Ja nie uważam, żeby ManU się wzmocnił jakoś potężnie. Jedynie Hargraves jest wzmocnieniem. Anderson jest narazie przeciętny. Nani do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:33, Be-Yacz napisał:

Nani do mnie nie przemawia.


A jak CR przychodził, to mówiło Ci to coś? Spokojnie... Nani za 3 lata będzie brylował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:37, Sob-styl napisał:

> Nani do mnie nie przemawia.

A jak CR przychodził, to mówiło Ci to coś? Spokojnie... Nani za 3 lata będzie brylował :D

Tylko, że Nani jest w wieku C. Ronaldo. Gdy C. Ronaldo przechodził do ManU już mi się podobał. Z Nanim jest inaczej. Oczywiście jak będzie pokazywał klase to zmienie zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 23:45, Be-Yacz napisał:

No i fajnie ;)

Real sie wzmacnia, barca rowniez, to samo ManU i Juve oraz L''pool. Zabraklo krolow polowan A.D. 2003, 04 i 05 - Chelsea Londyn. Buuu!!! Abramowiczowi sie znudzilo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować