Zaloguj się, aby obserwować  
Pyton01

Skąd dowiedzieliście sie o gram.pl?

236 postów w tym temacie

Kupiłem jakąś grę nie pamiętam jaką i ta kartka z kodem rejestracyjnym mnie jakoś zachęciła i się zarejestrowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy w CDA. Z początku zupełnie mnie nie interesowały... Ba... Jakiś rok minął zanim wszedłem na gram od momentu zobaczenia reklam... Myślałem że to jakiś sklepik internetowy z grami, ale tu... tu znajduję się również wspaniałe forum na które me oczy się ucieszyły... Lubiłem spędzać czas na forach więc nic mi nie zostało jak tylko czym prędzej się zarejestrować. i oto jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dowiedziałem się z karty rejestracyjnej do gier i pamietam jak kiedys byly takie ulotki do XKN z napisem niedługo gramy czy cos takiego i potem po jakims czasie zamiast tych z napisem niedługo... pojawiły się z gram.pl i weszłem na strone,zarejestrowałem się i jestem do dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na jakiejs reklamie bylo "wirtualne zlotowki, gry same zarabiaja na siebie", to sie wzielo i zarejestrowalo wszystko co lezalo na polce. Niestety wirtualna kasa okazala sie bezuzyteczna (mam chyba z 600 wpln), ale na forum jakos sie zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw z kilku gier z extra klasyki (wtedy serwis jeszcze chyba nawet nie istniał ;P) potem reklamy pojawiły się w czasopismach...

nie zapomnę takiego jednego hasła reklamowego (gram.pl) z gazety...

kilka płyt... w tym 50% połamane... i chyba jeszcze krew była i pod tym obrazkiem napis "Zasługujesz na dożywocie!" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw były te reklamy w CDA, Insadery z CD-Projektu też w CDA, potem się zainteresowałem, bo miałem pare gier z Extra Klasyki do rejestracjii.A na forum?Jak gry juz rejestrowałem to zajrzałem przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pism komputerowych. Na początku tylko tak wchodziłem, aby przejrzeć wiadomości, ale z czasem bardziej mnie to wciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dowiedziałem się od kumpla, że coś takiego jak gram.pl w ogóle istnieje... Do tego jakieś kody rejestracyjne były w grach, które kupowałem... Porejestrowałem, nazbierałem WP i tak już jestem ponad rok na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do CDA dodali Gothica 1, przeszedłem, chciałem dwójkę to kupiłem [tak się zaczęła ma przygoda z ORGYNALNYMY grami :D ], no i zarejestrowałem się, patrzę fajne forum i jestem =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyk: Kupiłem gierki CD-Project''u (sorry,pierwsza dostalem).Podczas czytania instrukcji natknąłem się na napis o wirtualnych pieniądzach.Zapadło mi to w pamięć.A na forum pojawiłem sie jak miałem problem z trybem multi w grze IGI 2.Po podłączaniu neta skusiły mnie do zarejerstrowania te wirtualne pieniądze,no i ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na cpd forum, a jak zmieniło się z cdp na gram.pl to zalogowałem się na koncie z cdp.info i teraz siedzę tu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować