Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 - jest pierwszy gameplay!

53 postów w tym temacie

Myśle że nowa lokacja ma swoje plusy i minusy. Trochę szkoda, że twórcy porzucili mroczny, przepełniony zbrodniami i spiskami klimat na rzecz RDJ. Mimo wszystko zamówię tą grę, bo ufam rockstarowi. Każda gra która wyszła z tego studia robiła na mnie dobre wrażenie(no może optymalizacja GTA 4 i jej kiepska fabuła) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się naprawdę okazale. Rockstar jak ktoś wcześniej wspomniał nie zawiedzieć bo to nie w ich stylu. Szykuje się kawał tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po filmiku wnioskuje, że do mrocznego klimatu z jedynki mu brakuje lata świetlne. Jeśli jednak zapomnieć, że się wielbiło pierwowzór, to gra zapowiada się naprawdę smakowicie. Gimme moar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jest bardzo dobrze jak dla mnie. Na początku się trochę obawiałem tego przejścia do Rio... ale teraz jak tak popatrzyłem to naprawdę mi się trzecia część przygód Max''a podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z poczatku sceptycznie bylem nastawiony do tej gry, ale musze przyznac ze bardzo spodobalo mi sie to co pokazal trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście potwierdzono już system osłon i tylko 3 bronie do noszenia na raz, czyli cool i trendy, bo gdyby tak przypadkiem dali więcej broni to jeszcze dzieci na padach by się pogubiły i nie wiedziały, którą broń wybrać, a tego przecież nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 21:38, chlistek napisał:

Myśle że nowa lokacja ma swoje plusy i minusy. Trochę szkoda, że twórcy porzucili mroczny,
przepełniony zbrodniami i spiskami klimat na rzecz RDJ. Mimo wszystko zamówię tą grę,
bo ufam rockstarowi. Każda gra która wyszła z tego studia robiła na mnie dobre wrażenie(no
może optymalizacja GTA 4 i jej kiepska fabuła) :)


wydaje mi sie ze brazylijskie favele sa "troche" bardziej przepelnione zbrodnia niz NY a i swoj konkretny klimat posiadaja;) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej jestem sceptyczny. Gameplay wygląda fajnie, ale nie ma tam niczego, czego bym już nie widział, a klimat jest w kratkę. Max to dla mnie przede wszystkim klimat, a słoneczne Rio po prostu mnie nie przekonuje. To będzie pewnie dobra gra, ale dalej mam wątpliwości, czy dobra kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 20:10, Mikex napisał:

PS Według mnie lepiej się wstrzymać z "ochami" i "achami", bo to tylko fragment gry.
Przypomina mi się, jak ludzie i (głównie) media zachwycali się gameplayami z Stranglehold''a,
a potem okazało się, że gra jest dosyć monotonna. Zresztą - odsyłam właśnie do trailerów
i relacji z różnych imprez. A potem spójrzcie na średnią ocen ww. gry.

Mnie tam się akurat Stranglehold podobał. Mojemu koledze trochę mniej. Może dlatego, że po prostu w kółko umierał. Fakt, fabuła może trochę gorsza niż, np. w Wiedźminie, albo Assassin's Creed. Poza kilkoma momentami nudnawa, ale i tak dobra, ale za to walki były pierwsza klasa.

Dnia 17.11.2011 o 20:10, Mikex napisał:

Miodzio
A ja chce taka koszule jak w 1:42

Poszukaj w necie koszul hawajskich. Choć ja podobnej do tej nie widziałem.

Dnia 17.11.2011 o 20:10, Mikex napisał:

Odwołuję wszystkie złe co powiedziałem pod adresem Maxa 3, Ja chcę już zagrać teraz!!!!

A ja nie. Ale to tylko dlatego, że brakuje mi trochę kasy i czasu na granie. A Batman i Assassin''s Creed nadchodzą. Dobrze, że Max wychodzi dopiero w 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, trailer robi niesamowite wrażenie. Ale po to trailery są robione. Mam więc nadzieję, że nie będzie tak jak wieloma filmami, kiedy w trailerze umieszczone są najlepsze sceny z filmu a reszta jest co najwyżej średnia.
Tutaj sceny są dynamiczne i walka wygląda na świetną, ale jednak ważne są historia i scenariusz. Mam nadzieję, że te będą stały na poziomie równym oprawie graficznej. Wtedy będzie to tytuł na prawdę dobry.
Ja się z pre-orderami jeszcze nie wyrywam. Poczekam, zobaczę więcej, zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh chyba niedługo czeka nas kawał dobrej zabawy :)
Może bieganie w lewo i prawo kiedy strzela do nas z karabinów kilku gości nie do końca mi się podoba :), ale cała reszta zapowiada się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej niż się spodziewałem. Nowy Max trzyma poziom, przynajmniej jeśli chodzi o gameplay. Zobaczymy, czy uda im się utrzymać klimat poprzednich części. Graficznie jest OK, zwłaszcza na otwartych przestrzeniach. W budynkach nieco gorzej. Lokacja z 0:35 wygląda fatalnie - cieniowanie i tekstury leżą. Mam nadzieję, że jeszcze to wszystko dopieszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować