Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze wybiorą umiejscowienie następnego Assassin`s Creeda

113 postów w tym temacie

Rosnąca potęga cesarstwa w Starożytnym Rzymie lub kulminacja rządów faraonów w starożytnym Egipcie, to było by coś!
Nie ma to jak gry rozgrywane w starożytności, jak na razie jak ktoś chce to znajdzie je obecne tu: http://[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Feudalna Japonia. Inne okresy nie pasują do gameplaya AC, bo albo za bardzo opierają się na broni palnej albo w ich architekturze brakuje zabudowań do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłaby jakaś część dziać się w feudalnej Japonii. Wreszcie powstałaby porządna gra o ninja na sprzęt obecnej generacji. Japońscy developerzy niestety zatrzymali się na poziomie PS2 i nie już co na nich liczyć.
Pozostałe lokalizacje też atrakcyjne, bo rzadko (lub w ogóle nie) wykorzystywane w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie Rosja, tak z ciekawości pytam. Przecież jest komiks o asasynie, który właśnie żył w czasach rewolucji październikowej. Jest to bardzo zgodne z uniwersum Assasin''s Creed. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ja bym dał za Chiny, na przykład w Epoce Walczących Królestw... a tam, mogą być nawet najazdy Mongołów czy upadek państwa w XIX wieku, byleby były Chiny <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chiny, Chiny i jeszcze raz Chiny ! Za możliwość zamordowania spasłego urzędnika który zadarł kim nie trzeba i uczestniczenie w walkach o wpływy zapłaciłbym każdą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna Japonia. Jest jej wystarczająco dużo w innych produkcjach - ileż można? Niech pojawi się coś świeższego, a nie wciąż samurajowie, katany czy tam manga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewolucja amerykańska. Ewentualnie przełknąłbym potęgę Rzymu, ale to byłoby cofanie się w czasie, a takiego czegoś nie lubię. Zresztą, powrót do starożytności byłby dla głównego bohatera prawdopodobnie stratą pistoletu, petard(skoro nie znano ich we włoskim renesansie to jakim cudem miałyby się znaleźć setki lat temu). To byłby co prawda powrót do korzeni Assassina, który posiadając jedynie ostrze, miecz i sztylet był moim ulubieńcem, ale jakoś nie lubię wycinania czegokolwiek z tego typu gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio podoba mi się ten pomysł. To trochę jakby twórcy mówili "wybierzcie sobie piaskownicę a my damy Wam zabawki". Jeżeli sami nie mają odpowiednich argumentów na żadną z powyższych propozycji to może powinni przestać odcinać kupony? Jak dla mnie to powinni wziąć się za bezsensowny tryb walki w stylu 1 na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować