Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań testerem polskich wersji gier Rockstara!

46 postów w tym temacie

Hmm... Ciekawe ogłoszenie :)
Może już czas zmienić pracę i przenieść się do UK? :)
W sumie po translatoryce na filologi angielskiej może nawet miałbym szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzą mi się napisy w GTAV nie mówiąc już o pełnej polonizacji. To pewnie kwestia czasu, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 14:02, Pile napisał:

Marzą mi się napisy w GTAV nie mówiąc już o pełnej polonizacji. To pewnie kwestia czasu,
mam nadzieję.


Z napisami spoko, ale z pełną polonizacja to będzie raczej Grand Wiedźmin Auto V :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 14:07, R3nO napisał:

Z napisami spoko, ale z pełną polonizacja to będzie raczej Grand Wiedźmin Auto V :P



Na dubbing szanse są raczej marne. Poza tym skoro akcja dzieje się głównie w USA to dlaczego by to zmieniać. Na pewno rodzimy język jest jakimś atutem. Gdyby jakaś gra działa się w rosji to też wolałbym grać w nią z rosyjskim dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 14:09, Pile napisał:

Gdyby jakaś gra działa się w rosji to też wolałbym grać w nią z rosyjskim dubbingiem.


Próbowałem tak przy Metro 2033 i klimat jest, ale za dużo treści mi uciekało, nie zawsze zdąży się przeczytać napisy w zrozumiałym języku podczas akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn, że Rockstar ma zamiar tworzyć gry już przetłumaczone na język polski ? :3~~ To by było piękne ! Marzenie każdego gracza. Do Blizzarda, dołączyłby jeszcze Rockstar oww :) Mam nadzieję, że znajdzie się odpowiedzialna osoba i w końcu doczekamy się każdej gry ze stajni Rockstara, która będzie po polsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość ogólnie dobra, choć sam zostanę, jeśli to będzie możliwe, przy wersji oryginalnej.

Przynajmniej nie będzie problemów ze spolszczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z góry wolałbym spolszczenie od tej samej ekipy, która spolonizowała GTA IV. O dziwo w życiu jest tak, że jak coś ktoś robi za pieniądze, to zrobi to gorzej od wiernych fanów robiących coś za darmo dla ludzi.

Dlatego też wolałbym, aby Rockstar nie polonizował GTA V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 14:01, Flagun napisał:

Uważaj na literówki a dasz radę. Trzymam kciuki! :)


Oj wstyd :) Ale na szczęście zjadłem tylko jedno i więc nie jest aż tak strasznie ;) Ale błąd to błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 15:45, Henrar napisał:

Uchowaj nas Boże przed dubbingiem...

Przyłączam się do modłów. Za to kinówka jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że chodzi o Max Payne 3 - w końcu premiera już za ponad 4 miesiące, więc czas najwyższy zabrać się za lokalizację.

Oby Rockstar w końcu zaczął dołączać polską wersję do wyboru w swych grach... GTA V w wersji polskiej, kinowej? Czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować