Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake trafi na PC?!

44 postów w tym temacie

Cholernie późno, ale jeśli wydadzą - kupuję na bank. Gra ciekawi mnie od dawna i na prawdę bardzo chciał bym w nią zagrać. :) Poza nią zazdroszczę konsolowcom tylko serii Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:58, Madoc napisał:

Nie osiągnę nirvany póki Red Dead Redemption nie dotrze na PC.


To wg. Shopenhauera zawsze zostaje Ci kontemplacja sztuki (czyli oglądanie RDR na youtube) albo współczucie wobec innych ludzi(którzy również nie mogą zagrać w RDR na PC)

Co się tyczy Alana - miałem, przeszedłem kilka razy...I gra jest fascynująca. Pięknie przedstawiona z cholernie dobrą fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 22:48, Juri_gag napisał:

Walić Alan Wake, dajcie lepiej Gears of War 2 i 3 a potem Uncharted no i może Heavy Rain
bo to chyba jedyne 3 warte uwagi tytuły na konsolach :X

Już widzę, jak Sony pozbywa się swoich exów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie z deczka ta decyzja. Przecież wątpliwe jest by wydaniem gry na PC podreperowali sobie wyniki sprzedaży. Nie ta platforma, a Remedy nie narazi się przecież Microsoftowi i na PS3 Alana nie wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doceniona została przez media, przez graczy również, ale tych drugich jest stosunkowo niewielu, przez co gra osiągnęła słabą sprzedaż i o tej AW po premierze się nie mówiło. Powód? Gier nie powinno się wydawać w kwietniu/maju/czerwcu bo zawsze osiągną słabą sprzedaż. Dodatkowo od kilku lat kwiecień i maj to miesiące należące do Rockstara, a wtedy każdy kupuje ich grę a na resztę już nie starcza funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny, klimatyczny tytuł - skończyłem premierowo na "klocku", szczerze polecam.

Dokładnie z każdego punktu widzenia decyzja, żeby to nie był dłużej ex (którym być nie miał - prawie skończoną wersję PC Microsoft wyrzucił do kosza tuż przed premierą) jest słuszna.

Jako posiadacz xboxa nie wypierdolę go w tym momencie przez okno, bo nie rozpatruje tego w kategorii straty, wręcz przeciwnie - to nie ja straciłem (bo patrzę i widzę, że gra nadal stoi na półce), tylko blaszakowcy zyskają. Jeszcze raz polecam, szczególnie tym, którym podobały się wcześniejsze gry Remedy - satysfakcja gwarantowana :)

ps. Naprawdę ulga jeśli to będzie STEAM a nie GFWL ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 00:07, drblase napisał:

Dziwi mnie z deczka ta decyzja. Przecież wątpliwe jest by wydaniem gry na PC podreperowali
sobie wyniki sprzedaży. Nie ta platforma, a Remedy nie narazi się przecież Microsoftowi
i na PS3 Alana nie wyda.

A to czemu? PCtowcy lubią dobre gry :) Z tak kiepskimi wynikami na X podejrzewam, że wersja PC może się sprzedać lepiej niż na Xa. Oile nie będzie limitu 30 FPS jak w LA NOIR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować