Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Porządki noworoczne w grach na PC i konsole - promocja w sklepie gram.pl

31 postów w tym temacie

O, i za taką cenę to ja się mogę na nowego BF''a skusić.. Co prawda nie oczekuję po nim niczego dobrego ( graficzne wodotryski mnie NIE interesują, realizmu to jest tam co kot napłakał, a jeśli chodzi o samą rozgrywkę to są inne, lepsze FPS''y... nie, nie nowe CoD ), ale za 80zł można sobie ten tytuł "odhaczyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hity czy inne gry EA (choć i tak każdy ich produkt jest dumnie określany mianem hitu, co rzadko jest prawdą w ostatnim czasie) = brak mego zainteresowania promocją. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś i tak drogo... a no tak, EA podnosi cenę bazową swoich produktów o 10zł co jakiś czas. Dla przykładu ME1 - 99zł, ME2 - 119, ME3 129... No i dodajmy, że za ilość contentu jaki jest w The Run gracze powinni płacić maksymalnie 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 13:00, TobiAlex napisał:

czapol na Allegro klucze są jeszcze taniej i to od dawna.


W świątecznej promocji EA też był za 50% ceny, czyli mniej więcej jak te rosyjskie klucze z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no... dodalibyście jeszcze jakieś fajne coś na konsole (PS3 konkretnie) bo z promocji z chęcią bym skorzystał ale BF3 już mam FIFA to nie dla mnie... Przemyślicie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 13:44, Moooras napisał:

Obniżyli cenę Simsów z 99 do 79 zł i mówią, że to 45% xD

"(...)nawet o(...)".
W MM sprzedają gry w koszu z grami "od 19.90", a wśród nich gry za 119.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... limitka B3 kosztowała mnie 139, dzięki czemu miałem od razu Back to Karkand wart 50 zł. Wychodzi na to że w zasadzie nic nie oszczędziłem. Wystarczyło poczekać 2 miesiące, i reszta może kupić za tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakies zajefajne promocje! Kurde Battlefield 3 na x360 taniej jak na allegro ;) Jutro wpadnie kasa to ZAMÓWIĘ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż wszedłem do sklepu i zastanawiałem się nad kupnem BF3, ale wtedy zobaczyłem złowrogi wpis na stronie "w całości po polsku" i zrezygnowałem. Trzeba iść sprawdzić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 14:55, czaki222 napisał:

Aż wszedłem do sklepu i zastanawiałem się nad kupnem BF3, ale wtedy zobaczyłem złowrogi
wpis na stronie "w całości po polsku" i zrezygnowałem. Trzeba iść sprawdzić na allegro.


Jest angielski do wybrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować