Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Vita już tanieje

53 postów w tym temacie

Hmmm chciałbym teraz poczytać wypowiedzi fanboy`ów Sony, którzy tak się śmiali, że 3DS staniał sporo po premierze, a i to tylko dlatego, że nie miał dobrych tytułów startowych - ciekawe jak wytłumaczą, że ich wymarzona zabawka tuż o premierze staniała o 20%...
BTW: czy mi się wydaje czy cena na Gram.pl mimo to pozostała bez zmian? ;> Najwyraźniej obniżki światowe w Polsce działają w drugą stronę: gdy baryłka ropy tanieje to u nas cena paliwa idzie w górę. Tutaj obniżka o 20%, a u nas cena bez zmian. :D

Edit do poniższego
Problemy techniczne po starcie + najwyraźniej nie tak olbrzymia rewolucja jaką zapowiadano. Pewnie informacje o remake`ach ze starszych sióstr też na to wpłynęły - kto chce grać w odgrzewane kotlety? Z tego samego powodu mój egzemplarz PSP szybko trafił do kogoś innego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena spadnie jeszcze o kolejne 30% - za połowę ceny, chętnie kupie. Przypuszczając że konsola, kosztuje 1000 zł, a dam za nią 500 zł ^^.

Tak się tylko zastanawiam, dlaczego .. Vita sprzedaje się tak słabo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 14:30, Reinvented napisał:

Tak się tylko zastanawiam, dlaczego .. Vita sprzedaje się tak słabo ?


Rynek smartphonów prężnie się rozwija, już teraz można grac na nich w np. GTA III, więc póki vita nie stanieje do jakichś 800 zł nie ma co liczyć na dobre wyniku sprzedaży.

IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 14:29, Pajonk78 napisał:

Hmmm chciałbym teraz poczytać wypowiedzi fanboy`ów Sony, którzy tak się śmiali, że 3DS
staniał sporo po premierze, a i to tylko dlatego, że nie miał dobrych tytułów startowych
- ciekawe jak wytłumaczą, że ich wymarzona zabawka tuż o premierze staniała o 20%...
BTW: czy mi się wydaje czy cena na Gram.pl mimo to pozostała bez zmian? ;> Najwyraźniej
obniżki światowe w Polsce działają w drugą stronę: gdy baryłka ropy tanieje to u nas
cena paliwa idzie w górę. Tutaj obniżka o 20%, a u nas cena bez zmian. :D

Edit do poniższego
Problemy techniczne po starcie + najwyraźniej nie tak olbrzymia rewolucja jaką zapowiadano.
Pewnie informacje o remake`ach ze starszych sióstr też na to wpłynęły - kto chce grać
w odgrzewane kotlety? Z tego samego powodu mój egzemplarz PSP szybko trafił do kogoś
innego. ;)


Pomyśl logicznie obniżka w Japonii nie na świecie, nigdzie po za Japonią PSP Vita nie miało premiery więc co sony ma obniżać cenę urządzenia które jeszcze nie wyszło a po za tym skąd wiesz ze w europie i amercyce się słabo sprzeda?? więc pomyśl za nim napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą tutaj cena wersji bez 3G i tak jest 50 zeta wyższa niż można znaleźć na pewnej stronie zaczynającej się na U - słabiutko... ;)

EDIT
ZubenPL a po za tym skąd wiesz ze w europie i amercyce się słabo sprzeda?? więc pomyśl za nim napiszesz
Poza - to raz. Dwa: a pokaż łaskawie palcem, w którym miejscu raczyłem napisać, że w Europie i USA PSV słabo się sprzeda? Po trzy: Europie i Ameryce... Ergo: pomyśl zanim odpowiesz.

PS Pierwszy fanboy namierzony: czekam na resztę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas ciągle psp kosztuje w cenie ps3. A nawet jest droższe.. bójcie się boga. Ciekawe kto tam pracuje w tym Sony :) Ceny wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 14:45, Pajonk78 napisał:

Swoją drogą tutaj cena wersji bez 3G i tak jest 50 zeta wyższa niż można znaleźć na pewnej
stronie zaczynającej się na U - słabiutko... ;)

EDIT
> a po za tym skąd wiesz ze w europie i amercyce się słabo sprzeda?? więc pomyśl
za nim napiszesz
Poza - to raz. Dwa: a pokaż łaskawie palcem, w którym miejscu raczyłem napisać, że w
Europie i USA PSV słabo się sprzeda? Ergo: pomyśl zanim odpowiesz.

PS Pierwszy fanboy namierzony: czekam na resztę. :D


JA fanboy ale ja nie mam PSP nigdy nie miałem żadnej konsoli sony, nie mam też telewizora ani komórki sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 14:49, vegost napisał:

U nas ciągle psp kosztuje w cenie ps3. A nawet jest droższe.. bójcie się boga. Ciekawe
kto tam pracuje w tym Sony :) Ceny wyssane z palca.


http://www.electro.pl/produkt-Konsola_SONY_PSP_3004_2B_Jak_Dexter_NATYCHMIASTOWA_WYSYlKA_2B_skorzystaj_z_Promocji_RABAT_do_10_25-276539,70.html

Od kiedy ps3 jest za 549zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 15:05, TobiAlex napisał:

ZubenPL PS3 dostaniesz za 800 zł a są sklepy, gdzie PSP kosztuje... 799 zł więc sam widzisz.


Właśnie to mię dziwi dlaczego w polskich sklepach są takie różnice w cenach, są sklepy co sprzedają PSP po 469zł a są co sprzedają po 900zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 15:05, TobiAlex napisał:

ZubenPL PS3 dostaniesz za 800 zł a są sklepy, gdzie PSP kosztuje... 799 zł więc sam widzisz.

Zawsze są nierynkowe ceny gdzie niegdzie. Za to PSP E-1004 można dostać za ~380pln (jak odpowiednik 120GB PS3 w moich oczach).
Poza tym - gdzie dostaniesz PS3 za 800pln? Najtaniej jak widziałem to 900 za 120GB.

A do newsa: dla mnie dobra informacja. Może gdzieś na lato się skuszę, zobaczę jak się będzie rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować