Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - bonusowy przedmiot do zamówień przedpremierowych w sklepie gram.pl!

100 postów w tym temacie

Znając BW i EA dadzą potem jakieś DLC typu Firepower Pack z ME2 gdzie będzie ta spluwa i ta kapota...
Choć zastanawiam się teraz czy nie zamówić ME3 z zagranicy tak tylko po to żeby zagrać EA Polska na nosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 17:42, pz_leo napisał:

"Witam,
Bonus w postaci N7 Warfare Gear nie będzie dodawany w Polsce do zamówień pre-orderowych.
Taką informację otrzymaliśmy od polskiego oddziału Electronic Arts.

Pozdrawiam,
Igor Kowalski
Menadżer Działu Obsługi Klienta gram.pl"

Mają Czesi, mają Rosjanie. A w PO-lsce środkowy palec.


Czemu mnie to nie dziwi? >.>
Ciekawi mnie tylko czy to ich ostateczne stanowisko czy też nagle coś im się nie odmieni i za tydzień dowiemy się, że N7 Warfare Gear się u nas pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA wycofało polskie kody na dlc z pre-orderu DA, przez co jeśli chciało się mieć coś co powinno być w pudełku trzeba było to kupić oddzielnie. Tu robią to samo + promocje Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 12:48, L33T napisał:

EA wycofało polskie kody na dlc z pre-orderu DA, przez co jeśli chciało się mieć coś
co powinno być w pudełku trzeba było to kupić oddzielnie. Tu robią to samo + promocje
Origin.

I teraz się zastanawiam czy nie anulować zamówienia ME3 na znak sprzeciwu - najwyżej skorzystam z thepiratebay (Razor1911 stanie na wysokości zadania i piraci będą mieli dostęp do wszystkich bonusów)... taka smutna prawda - uczciwych graczy EA dyma, a piraci będą mieć full pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 12:58, thorin49 napisał:

> EA wycofało polskie kody na dlc z pre-orderu DA, przez co jeśli chciało się mieć
coś
> co powinno być w pudełku trzeba było to kupić oddzielnie. Tu robią to samo + promocje

> Origin.
I teraz się zastanawiam czy nie anulować zamówienia ME3 na znak sprzeciwu - najwyżej
skorzystam z thepiratebay (Razor1911 stanie na wysokości zadania i piraci będą mieli
dostęp do wszystkich bonusów)... taka smutna prawda - uczciwych graczy EA dyma, a piraci
będą mieć full pakiet.



Ci. Tutaj się nie mówi o piractwie. Tutaj masz kupować i płacić nawet za buble i za produkty które możesz zainstalować i aktywować tylko raz. Tutaj obowiązuje "logika" z "Jest super" :

Popatrz na wspaniałe autostrady
Na drogi, na których nie znajdziesz wybojów
Rosną nowe bloki i nie ma wypadków
W czystych szpitalach ludzie umierają rzadko
Mamy extra rząd i super prezydenta
Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy
Ufam im i wiem, że wybrałem swoją przyszłość
Za rękę poprowadzą mnie do Europy

Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi

Mamy tolerancję wobec innych upodobań
Kościół zaciekle broni najbiedniejszych
Bogaci są fajni i w miarę uczciwi
Policja surowo karze złych przestępców

Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 13:18, KrzysztofT napisał:

/ciach/


Jesteś śmieszny. Nawet jeśli wydawcy gier robią jakieś jazdy to ma to oznaczać, że możesz być złodziejem?
Jak producent batonów napisze, że baton jest z orzechami a ich nie będzie to znaczy, że możesz teraz te batony ukraść, bo przecież "oni oszukali Ciebie pierwsi"?
Jeśli nie podoba Ci się to jak postępują producenci gier, to po prostu nie graj. Gry to nie powietrze, bez nich nie umrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 13:25, Phobos_s napisał:

> /ciach/

Jesteś śmieszny. Nawet jeśli wydawcy gier robią jakieś jazdy to ma to oznaczać, że możesz
być złodziejem?
Jak producent batonów napisze, że baton jest z orzechami a ich nie będzie to znaczy,
że możesz teraz te batony ukraść, bo przecież "oni oszukali Ciebie pierwsi"?
Jeśli nie podoba Ci się to jak postępują producenci gier, to po prostu nie graj. Gry
to nie powietrze, bez nich nie umrzesz.


Jeżeli milionowe przekręty są uważane za coś normalnego i zamiatane pod dywan (jak np. afera hazardowa, Rywina, korupcja w wojsku) jak gdyby się nic nie stało, to kradzież np. wspomnianego batona też powinna być dozwolona i akceptowana społecznie. Jeżeli tak nie jest - to czy "nie jest super?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 13:39, KrzysztofT napisał:

Jeżeli milionowe przekręty są uważane za coś normalnego i zamiatane pod dywan (jak np.
afera hazardowa, Rywina, korupcja w wojsku) jak gdyby się nic nie stało, to kradzież
np. wspomnianego batona też powinna być dozwolona i akceptowana społecznie. Jeżeli tak
nie jest - to czy "nie jest super?"


Jeśli dla Ciebie takie sprawy są normalne to może i kradzież baton/gry też jest normalna.
Dla mnie nie są normalne ani wielkie afery ani kradzież paczki zapałek. I dla tego nie jest super.
Ale niestety, nie wszyscy ludzie mają jeszcze trochę poczucia sprawiedliwości.
Jeśli Ty chcesz równać w dół to Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 13:52, Phobos_s napisał:

> Jeżeli milionowe przekręty są uważane za coś normalnego i zamiatane pod dywan (jak
np.
> afera hazardowa, Rywina, korupcja w wojsku) jak gdyby się nic nie stało, to kradzież

> np. wspomnianego batona też powinna być dozwolona i akceptowana społecznie. Jeżeli
tak
> nie jest - to czy "nie jest super?"

Jeśli dla Ciebie takie sprawy są normalne to może i kradzież baton/gry też jest normalna.
Dla mnie nie są normalne ani wielkie afery ani kradzież paczki zapałek. I dla tego nie
jest super. > Ale niestety, nie wszyscy ludzie mają jeszcze trochę poczucia sprawiedliwości.
Jeśli Ty chcesz równać w dół to Twoja sprawa.


Nie mam zamiaru równać w dół. Ale jeżeli ktoś mi pluje w twarz to nie udaję, że pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 13:56, KrzysztofT napisał:

Nie mam zamiaru równać w dół. Ale jeżeli ktoś mi pluje w twarz to nie udaję, że pada
deszcz.


Właśnie równasz, na zasadzie "oni robią mnie w balona, to ja ich okradnę". Tylko swojej uczciwości wystawisz laurkę.
Nie chodzi o to żeby im klaskać uszami. Wystarczy przestać brać (nawet za darmo) to co oferują. To popyt kształtuje podaż a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa jasna.
Wszystkie bonusy- AT12 shotgun + M55 Argus + N7 Warfare Gear na Orgin. Do wersji standardowej i kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 14:14, pz_leo napisał:

No i sprawa jasna.
Wszystkie bonusy- AT12 shotgun + M55 Argus + N7 Warfare Gear na Orgin. Do wersji standardowej
i kolekcjonerskiej.

Tylko jeśli złoży się pre-order przez Origin. Pudełkowa, nawet kolekcjonerka w Polsce nie dostanie N7 Warfare niestety a z Origin i tak trzeba będzie korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 14:14, pz_leo napisał:

No i sprawa jasna.
Wszystkie bonusy- AT12 shotgun + M55 Argus + N7 Warfare Gear na Orgin. Do wersji standardowej
i kolekcjonerskiej.

Priestly na BSN miał się coś dowiedzieć w tej sprawie. To jeszcze nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 15:53, Henrar napisał:

> No i sprawa jasna.
> Wszystkie bonusy- AT12 shotgun + M55 Argus + N7 Warfare Gear na Orgin. Do wersji
standardowej
> i kolekcjonerskiej.
Priestly na BSN miał się coś dowiedzieć w tej sprawie. To jeszcze nie jest pewne.


Dowiedział się tyle, że nic nie zdziałał.

"Hi everyone. I have heard back from EA Poland as to what is happening.

In Poland, the N7 Warfare gear is being offered exclusively digitally through Origin. This was a decision made by EA Poland to promote the digital Origin sales. It only effects Poland and was done at a regional level.

I know this isn''t what some of you wanted to hear, but I thought you needed to know the facts so you can act with knowing the facts."

http://social.bioware.com/forum/1/topic/323/index/9012093/2#9027518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę złożyć moje pierwsze czy drugie zamówienie przedpremierowe w życiu, ale widzę że w kwestii bonusów dodawanych do preordera to jest jakaś posucha. Poza tymi gunami i ewentualnym pancerzem dla Gamestop, nie ma nic ciekawego. Właściwie to nic nie ma. Jedynie brytyjski HMV dodaje koszulkę z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować