Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony niezbyt zadowolone ze sprzedaży PS Move

29 postów w tym temacie

Trzeba dać coś w co można grać a nie narzekać. Czekam na Star Wars wykorzystujące Move (nike na to nie wpadł?), to może być czynnikiem który by zadecydował o zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne. Wypuszcza się sprzęt który ma być rewolucją a wychodzi zabawka z kilka gierkami. Mówię zarówno o działaniach Sony jak i Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 12:46, Pile napisał:

Żałosne. Wypuszcza się sprzęt który ma być rewolucją a wychodzi zabawka z kilka gierkami.
Mówię zarówno o działaniach Sony jak i Microsoftu.

To zobacz co ludzie już wyczyniają z Kinecktem, normalnie sam się zdziwiłem jak widzialem w programie<bodajże na Hyper> co się dzieje gdy ktoś o tęgim rozumie do tego się dorwie. Microsoft pewnie sam nie wiedział, że tak się da...
PS. Nie ma to jak posiadacz PS3 zachwalający się poczynaniami ludzi<nie Microsoftowskich> z Kinect...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć teraz reklamę z K.Butlerem jak się śmieje z zarzutu że PS Move nie nadaj się dla hardcorowych graczy :D
Wyszło to co każdy od poczatku wiedział czyli że kontrolery ruchu sprawdzą się tylko w grach dla casuali... I tutaj jednak trzeba przyznać że Kinect wypada lepiej. Po po co ktoś zainteresowany rozgrywką w stylu Wii ma wydawać kase na PS3 i move jak może mieć praktycznie to samo za o wiele mniejszą kasę.

A ja tam i tak zostane przy padzie/myszce/klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crapowate gry to i sprzedaż słaba ....kinect może radzi sobie lepiej ale w obecnej generacji nie mam zamiaru w niego inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem jednym z tych co to mają, ale nie grają. Zresztą - u mnie w PS3 to i tak przez 90% czasu w napędzie siedzi płyta od GT5, a trudno sobie wyobrazić zastosowanie Move w tej grze xD Chyba że nie wiem - wraz z nowym patchem dodana zostanie możliwośc wysiadania z samochodu (np: żeby robić zdjęcia) i Move''m dałoby się np: otwierać, zamykać drzwi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to bedzie nauczka dla Sony, ze szybkosciowe proby uatrakyjniania produktow w wyniku posuniec konkurencji nie zawsze sie sprawdzaja. Niby fajnie, ze takie rzeczy sobie wychodza, ale ja jestem raczej zwolennikiem wdrazania nowych pomyslow wedle szerzej zakrojonego planu, nastawionego na systematyczne wsparcie inwestycyjne, niz doklepywania ich w biegu z wiekszym nastawieniem na reklame niz support. Move to fajna zabawka przyzwoitej jakosci, ale lineup Sony czesto i tak jedzie wedle starej formuly (odnosze wrazenie ze wiecej zasobow przeznaczyli na kontrowersyjne 3D niz fajnie sie zapowiadajacy kontroler);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontroler sam w sobie jest moim zdaniem świetny. Jednak też czuję mega niedosyt, bo poważnych gier nie ma z jego użyciem, a m.in. Killzone 3 i HR to za mało. Z chęcią zobaczyłbym np jakąś grę podobną do przygód Trupazego, z możliwością poruszania się i krojenia na kawałki np zombie. Już mówiąc o samym Trupazym, mimo że parę ładnych lat na karku już mam i gra zdecydowanie nie jest na moim pułapie wiekowym to sam pomysł w niej jest fajny i podoba mi się machanie mieczem czy innym orężem. Niestety, wszystkie gry na move są dla dzieci...Sportchampions którym się tak ludzie podniecają jest dla mnie nudny, krótki i do bani. Start the party? Fajna inicjatywa, lecz bez alkoholu we krwi lepiej tego badziewa nie włączać...

Podsumowując, starsi nie mają w co grać, a dla małych dzieci potrzeba kasiastych i ogarniętych w temacie rodziców (i tu notabene move spisywałby się świetnie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi "lepiej narzekać niż dać coś od siebie":/
Move''a mam od samej premiery ale używam go bardzo sporadycznie (żeby nie powiedzieć "od wielkiego święta") ze względu na bardzo ubogi wybór tytułów na tą zabawkę.
Któryś z zagranicznych dziennikarzy (chyba Jeff Gerstmann) powiedział "co z tego że gry pokroju Killzone 3 mają wsparcie dla Move''a skoro wcale się w nie grać na nim nie chce mając do wyboru standardowy kontroler" i niestety muszę się z nim w 100% zgodzić.
Move potrzebuje więcej dobrych gier pokroju Sports Chmapions albo chociażby Child of Eden by być wartym swojej ceny, implementacja obsługi w "większyć" produkcjach mija się całkowicie z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli MS ze swoim kinectem skopał dupsko sony z ich movem mimo że wyszedł kilka miechów po nim.

Nie spodziewałem się tego, ale ograwszy oba urządzenia to faktycznie po stokroć wolę kinecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 18:45, Hulk131 napisał:

Kontrolery ruchowe są dla casuali, bardzo dobrze, że się nie sprzedają.

Bzdura. Wykorzystanie zależy od oprogramowania. Raz będzie to oprogramowanie adresowane do casuala, a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 18:45, Hulk131 napisał:

Kontrolery ruchowe są dla casuali, bardzo dobrze, że się nie sprzedają.

Hardcore Gaming Master Race atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za manipulacja, nie podaje ilości sprzedanych PSM w czasie świąt, tylko liczbę sztuk które trafiły do sklepów. Osobiście nie kupiłem tego urządzenia, chociaż sie przymierzam bo zabawa na nim jest przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontroler bardzo fajny i bardzo precyzyjny. Sam niedługo po zakupie konsoli kupiłem dwa egzemplarze - do Sports Champions, który jest po prostu świetny, oraz Fighta. Tyle że... poza tym, niestety nie ma w co na Move pograć :(. Biorąc pod uwagę niemal zupełny brak supportu przez ten rok Sony i tak powinno być zadowolone z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować