Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grając w dema Mass Effect 3 i Kingdoms of Amalur: Reckoning odblokują bonusy w pełnych wersjach!

19 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Uwielbiamy tego typu inicjatywy. Po skończeniu dem gier Kingdoms of Amalur: Reckoning uzyskamy dostęp do ciekawych przedmiotów w pełnych wersjach tych tytułów. O jakich bonusach mowa?

Przeczytaj cały tekst "Grając w dema Mass Effect 3 i Kingdoms of Amalur: Reckoning odblokujemy bonusy w pełnych wersjach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno się skuszę, lubię takie pierdołki. Natomiast martwi mnie brak polskiej wersji językowej w KoA: Reckoning. EA po raz kolejny zaleciał sobie w kulki. No ale mamy Iron Squad, mam nadzieję, że oni coś w tej kwestii zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się skuszę. Dotąd czekałam jedynie na demo ME3, ale kto wie, może Reckoning przypadnie mi do gustu. Najzabawniejsze, że chociaż tego typu przedmioty niewiele dają, to odblokowywanie ich sprawia mi niewymowną frajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 14:50, Cygi napisał:

To ja zapytam inaczej - nie można było po prostu umieścić te unlocki w normalnej grze?
o_O

Zacny żart, milordzie. To EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to nie lezy, albowiem nie planuje grac w demo ME3, zeby nie psuc sobie zabawy grajac pierwszy raz w full''a. Chodzi o spoilery fabularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobało mi się lekkie powiązanie światów DA i ME, ale ktoś w EA chyba nie wyczuł granicy. Zagram w oba dema, bo obiema grami jestem zainteresowany, ale nie podoba mi się to powiązanie. Co za dużo to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A mi to nie lezy, albowiem nie planuje grac w demo ME3, zeby nie psuc sobie zabawy grajac pierwszy raz w full''a. Chodzi o spoilery fabularne."
Z tego co wiem demo ME 3 ma być demem multi tak więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 14:50, Cygi napisał:

To ja zapytam inaczej - nie można było po prostu umieścić te unlocki w normalnej grze?
o_O

A gdzie w tym zabawa? Odblokowywanie rzeczy zawsze daje dodatkowy zastrzyk endorfin, przez poczucie, że coś, cel, zostało osiągnięte.
A że poza tym może zachęcić część bazy odbiorców ME do zakupu Kingdoms of Amalur, to gdzie w tym szkoda? KoM zapowiada się na bardzo dobrą nową markę, ale jeżeli się nie sprzeda, to może paść na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować