Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

lol.gram.pl - demotywatory z gier i śmieszne obrazki

122 postów w tym temacie

jakiś czas temau zacząłem tworzyć w galerii na swoim koncie steamowym coś podobnego (ale nie takiego samego).. i myślę, że dobrym pomysłem będzie dodanie paru rzeczy stamtąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 16:26, Laid_back napisał:

Napiszcie co o tym myślicie

Fatalny design, a i sam pomysł gdzieś tak o rok za późno. Jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyglądem i bałaganem nie zacznie to przypominać niedorzecznych demotywatorów i demopodobnych portali to popieram pomysł. Pewnie będę tam często zaglądał :)

Ale zastanówcie się nad nazwą, imo szczerze "lol" jest bardzo mało chwytliwe i kojarzy się z "League Of Legends" co psuje całą atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 22:13, Smileyer napisał:

Jeśli wyglądem i bałaganem nie zacznie to przypominać niedorzecznych demotywatorów i
demopodobnych portali to popieram pomysł. Pewnie będę tam często zaglądał :)

Ale zastanówcie się nad nazwą, imo szczerze "lol" jest bardzo mało chwytliwe i kojarzy
się z "League Of Legends" co psuje całą atmosferę.


Albo starszym graczom kojarzy się z pierwotnym LOLem, czyli "Laughing Out Loud"

Dodajcie też jakąś poczekalnie. Jeżeli tylko moderatorzy mają to oceniać to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na te "komiksy growe" i inne pierdoły można natknąć się wszędzie... pomysł dobry, ale moim zdaniem lepiej byłoby go zmodyfikować - żeby gramowicze zamieszczali prace autorskie, tzn. screeny, komiksy (a co, da się skleić ze screenów, tylko trzeba chcieć), demotywatory o grach WŁASNEJ produkcji, a nie kopiuj-wklejki z internetów. Bo jak na przykład po raz n-ty widzę Sheparda u okulisty, to mnie cofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 23:28, Damianuss1 napisał:

A mnie się podoba, jednak sam nie jestem w takim temacie dość kreatywny. Chętnie oglądałbym
jak pomysł się rozwija.


Mi też, wypadałoby to jednak upsrawnić :)

Spoiler

PS. tylko jezeli tam maja trafiac same siekiery, to też nie wiem czy będzie warto to kontynuować


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 23:29, Lfdracon napisał:

Na te "komiksy growe" i inne pierdoły można natknąć się wszędzie... pomysł dobry, ale
moim zdaniem lepiej byłoby go zmodyfikować - żeby gramowicze zamieszczali prace autorskie,
tzn. screeny, komiksy (a co, da się skleić ze screenów, tylko trzeba chcieć), demotywatory
o grach WŁASNEJ produkcji, a nie kopiuj-wklejki z internetów. Bo jak na przykład po raz
n-ty widzę Sheparda u okulisty, to mnie cofa.


no ja właśnie coś takiego (a raczej kilka "cosi" ;)) swego autorstwa wstawiłem i czekam na ewentualną akceptację, która być może kiedyś nastąpi ;)
właśnie skriny własnego autorstwa z podpisami wprost z mej głowy zamieszczam od pewnego czasu na swym koncie steamowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nie mogliście wymyślić czegoś bardziej sensownego niż ten cały lol.gram.pl ?
Tworzone przez gramowiczów ok...... ogólnie pomysł niewypał ale coś czuje, że wszyscy się pokornie zlitują i jakoś to przejdzie [zostanie przepchnięte]
Laid_Back Mówisz, że to kopie z kopii taa, a to jest dla mnie kolejna kopia z kopii kopii, kopiowanej ileś tam..
By nie było postaram się dodać tam za jakiś czas swoją ''cegiełkę'' w ten "Prodżekt" jak najdzie mnie wena.

PS: Zamiast robić takie rzeczy naprawilibyście chociaż te marne staty co już nie działają chyba z ponad miesiąc xD. Przecież to woła o pomstę do nieba.
Co wy tam programistów i web masterów macie co są po szkole średniej i naprawienie czegokolwiek im zajmuje właśnie taki czasz.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakoś specjalnie pozytywnie nastawiony do tego pomysłu.
Jak ktoś szuka podobnego humoru, ma jakieś kwejki, demotywatory, czy coś podobnego.
Po co robić z gramu kolejną durną stronę?
Że już o nazwie - lol (tak, wiem, laugh out loud) - nie wspomnę. Głupie i infantylne.
W skrócie - jestem na "nie".
I popieram Bravehearta. Statystykami byście się zajęli, a nie czymś takim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 08:18, Harrolfo napisał:

Nie jestem jakoś specjalnie pozytywnie nastawiony do tego pomysłu.
Jak ktoś szuka podobnego humoru, ma jakieś kwejki, demotywatory, czy coś podobnego.
Po co robić z gramu kolejną durną stronę?
Że już o nazwie - lol (tak, wiem, laugh out loud) - nie wspomnę. Głupie i infantylne.
W skrócie - jestem na "nie".
I popieram Bravehearta. Statystykami byście się zajęli, a nie czymś takim ;)


Idąc tym tropem: ekipo gram.pl - weźcie łopaty i odśnieżajcie chodniki. To jeszcze bardziej się przyda niż cała ta strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna strona gramowa, na którą nie mogę się zalogować.
Wszystkie te podstronki, które mają adres cośtam.gram.pl (nie licząc forum) nie chcą mnie widzieć zalogowanym. Tak było z gryroku.gram.pl, tak jest z czasgry.gram.pl i tak będzie z lol.gram.pl. To jest dopiero LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 08:24, Blutok napisał:

Idąc tym tropem: ekipo gram.pl - weźcie łopaty i odśnieżajcie chodniki. To jeszcze bardziej
się przyda niż cała ta strona :)


Podejrzewam że ze statystyk cieszyłoby się więcej osób, niż z kilku odśnieżonych chodników w okolicach siedziby gram.pl. ;]

A co do strony - nie chcę być czarnowidzem, ale pewnie całość skończy jak flaszki. Choć generalnie ludzie będą spamować po znajomych linkami do swojego śmiesznego obrazka, więc cel w pewnym sensie i tak będzie osiągnięty. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samej akcji nie komentuję na starciem, zobaczymy jak się to rozwinie...natomiast fakt, że na FF nie można dodać obrazka to jak dla mnie fail. Szkoda, materiałów na demoty mi nie brakuje:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować