Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - James Vega w akcji

54 postów w tym temacie

ME3 tytuł cRPG roku 2012 ma już zapewniony, jak widzę. Nawet jest tryb RPG!

PS Nie wiem po co, ale jest. To pewnie taki żart ze strony twórców gry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 12:17, 1t4chi napisał:

> Trzeba obejrzec zanim ACTA zablokuje oglądanie.

trochę przesadzasz


Niestety, ale nie przesadza.Miejmy nadzieję, że tego syfu nie podpiszą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 13:27, Kajmal napisał:

Niestety, ale nie przesadza.

Przesadza. To jest gameplay przedstawiony przez wydawcę, więc przez SOPA/ACTA/whatever nie może być blokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie nie chcę psuć zabawy poprzez poznanie 1/3 linii fabularnej i większości towarzyszy/NPC/lokacji gry poprzez oglądanie ich filmików z akcji promocyjnej. Wolę sam odkrywać co i jak.

Niestety ich akcja promocyjna Dragon Age 2 popsuła mi część zabawy już z samego faktu wiedzy co i jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah. Sztuczki BioWare mam już obcykane, pokazywanie co ciekawszych scenek, efektownych starć, wybuchów i błysków. A kiedy zaczyna się granie, mamy drętwego Sheparda, nie za mądre dialogi i nudne sidequesty.
Still not impressed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem zdarzają się perełki (co jak co, ale postrzelać do Conrada lubię. Czy może "Biotyczny wicher") ale większość to po prostu idź, postrzelaj do wszystkich i wszystkiego, zgaś/zapal nadajnik. W sumie jedyne fajne misje poboczne to misje towarzyszy. A i to nie wszystko.
Nie zapominaj również o dziale PR od EA i Bio. "To najlepsza gra jaką zrobiliśmy" "To będzie epickie" "Zależy nam na nowych graczach" "Mówiliśmy, że to będzie? pewnie żartowaliśmy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no wszystko fajnie, tylko dlaczego od 3 miesięcy jak próbuję się zalogować na BioWare social wyskakuje mi "błędny login". Login jest ok., bo mam tylko 1 adres e-mail. Zresztą jak próbowałem utworzyć nowe konto to wyskoczyło"login zajęty" więc na 100% jest ok. Jakieś pomysły?

A co do samej gry to pomyślę. Niby wygląda ok., ale wiadomo jak to jest. Najpierw wygląda ok, a później się okazuje, że część wycięta, część nie dla Polski i Czech, a to co zostało jest jakie-takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 14:09, Siriondel napisał:

Nah. Sztuczki BioWare mam już obcykane, pokazywanie co ciekawszych scenek, efektownych
starć, wybuchów i błysków. A kiedy zaczyna się granie, mamy drętwego Sheparda, nie za
mądre dialogi i nudne sidequesty.
Still not impressed.

I same skrajności. Trochę mnie denerwuje, że Shepard może być albo oderwanym idealistą, albo kompletnym dupkiem. To świat się dzieli na zapaleńców, których mozg jest w 99% poczuciem obowiązku i na psycholi, którzy wyrzucają wszystkich dookoła przez okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 14:20, Leos8 napisał:

Czasem zdarzają się perełki (co jak co, ale postrzelać do Conrada lubię. Czy może "Biotyczny
wicher") ale większość to po prostu idź, postrzelaj do wszystkich i wszystkiego, zgaś/zapal
nadajnik. W sumie jedyne fajne misje poboczne to misje towarzyszy. A i to nie wszystko.

Czyli w sumie wszystko, bo cała linia fabularna ME 2 to pozyskiwanie towarzyszy i ich lojalności. A przy okazji czekasz, aż Cerberus znajdzie ci Zbieraczy, żebyś mógł uratować Wszechświat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 12:53, Piotrek_K napisał:

Gra kompletna? Co najwyzej strzelanka sci-fi ;)


Gra kompletna w swojej kategorii/ mieszance gatunków, posiadająca wszystko to,co najważniejsze dla znakomitej rozrywki.
Chyba nie oczekiwałeś, że dostaniesz pełnoprawne RPG w połączeniu z TPSową akcją i piłką nożną podczas mini gierek ; ))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować