Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ogólnie beta jest dostępna dla wszystkich "zainteresowanych inaczej". Ale grać można w nią offline tyle. Wiecie o co chodzi. Myślę, że to dobry pomysł na przetestowanie gry. Wiem, że to nielegalne i sam tego nie ściągałem, ale widziałem, że w necie i takie rzeczy są dostępne.. A ja ciągle nie mogę się doprosić o włączenie opcji pisania postów na forach Blizzarda, żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 20:29, vegost napisał:

Wiem, że to nielegalne i sam tego nie ściągałem, ale widziałem, że w necie i takie rzeczy
są dostępne..

W internecie wszystko jest dostępne ^^ Tylko trzeba umieć to udostępnić dla nas samych.
To samo było w przypadku BETY "Hirołsów" VI.
gram.pl ogłosił akcje : "rozdajemy 2500 kluczy..." udało mi się zdobyć [nie było to wcale takie trudne no bo co trudnego w tym aby wypisać jakąś tam frakcje]
Następnego dnia znajomy się chwalił przez skype, ze pobrał skądś tam działającą BETE. Poszedłem do niego by zobaczyć jak tu u niego w praktyce wygląda.... i działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:16, Braveheart napisał:

W internecie wszystko jest dostępne ^^ Tylko trzeba umieć to udostępnić dla nas samych.
To samo było w przypadku BETY "Hirołsów" VI.
gram.pl ogłosił akcje : "rozdajemy 2500 kluczy..." udało mi się zdobyć [nie było to wcale
takie trudne no bo co trudnego w tym aby wypisać jakąś tam frakcje]
Następnego dnia znajomy się chwalił przez skype, ze pobrał skądś tam działającą BETE.
Poszedłem do niego by zobaczyć jak tu u niego w praktyce wygląda.... i działało.


Nom tak, ale są powody dla, których developer nie udostępnia bety dla wszystkich.. Wiadomo blizzard :D Ale to chba nie jest do końca legalne, dlatego też nie ściągam, chociaż chciałbym sobie przetestować grę przed premierą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:28, vegost napisał:

Nom tak, ale są powody dla, których developer nie udostępnia bety dla wszystkich.. Wiadomo
blizzard :D Ale to chba nie jest do końca legalne, dlatego też nie ściągam, chociaż chciałbym
sobie przetestować grę przed premierą..

Rób co chcesz i co uważasz.. ^^. Mamy BETE. Więc za jakiś czas może dostaniemy jakieś lepsze demko :P
Miło by było ze strony "Niebieskich" czyż nie ? ;>

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 20:29, vegost napisał:

Ogólnie beta jest dostępna dla wszystkich "zainteresowanych inaczej". Ale grać można
w nią offline tyle. Wiecie o co chodzi. Myślę, że to dobry pomysł na przetestowanie gry.
Wiem, że to nielegalne i sam tego nie ściągałem, ale widziałem, że w necie i takie rzeczy
są dostępne.. A ja ciągle nie mogę się doprosić o włączenie opcji pisania postów na forach
Blizzarda, żal....


Tylko czy widziałeś jak to działa? Ja widziałem wersje jakoś z października i nie było w niej przeciwników, NPC, zdolności ani większości podziemi (plansza kończyła się zaraz za miastem). Może do teraz dodali coś więcej, ale cudów nie ma się co spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 00:18, Braveheart napisał:

Rób co chcesz i co uważasz.. ^^. Mamy BETE. Więc za jakiś czas może dostaniemy jakieś
lepsze demko :P
Miło by było ze strony "Niebieskich" czyż nie ? ;>



Bashiok wypowiedział się w temacie ewentualnego "dema" i takowego Blizzard nie zrobi. Zamiast tego będzie coś w rodzaju ograniczonej czasowo pełnej wersji gry ale dodatkowo z ograniczeniami w postaci miejsc, gdzie gracz nie będzie mógł wejść. Miejsca te odblokują się dopiero po zakupie pełnej wersji gry. Tak więc na standardowe demko nie ma co liczyć a na ww. trial (chociaż nie wiem czy można to tak nazwać ze względu na ograniczenia lokacji) przed premierą raczej też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 00:50, Xantus napisał:

Tylko czy widziałeś jak to działa? Ja widziałem wersje jakoś z października i nie było
w niej przeciwników, NPC, zdolności ani większości podziemi (plansza kończyła się zaraz
za miastem). Może do teraz dodali coś więcej, ale cudów nie ma się co spodziewać.


Nom własnie podobno teraz wersja z grudnia posiada już wszystko co jest w oficjalnej becie. To kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Betka na aukcji znowu zawitała :) Zastanawiam się z kolegą a właściwie mój kumpel się zastanawia czy się nie skusić, w weekend moglibyśmy razem pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 19:58, KERMIz napisał:

Betka na aukcji znowu zawitała :) Zastanawiam się z kolegą a właściwie mój kumpel się
zastanawia czy się nie skusić, w weekend moglibyśmy razem pograć.

Jakie ceny ? :D
Swoją droga. Nawet jeśli to IMO szmal wyrzucony dosłownie w błoto. To ja juz wolę zapłacić porządnie za porządną całą grę a nie za jakiś tam dostęp do bety..
Wolałbym zamiast tej betki kupic to:
http://allegro.pl/plakat-na-plotnie-diablo-3-nowosc-i2017823219.html
Starczyło by na dłużej [o wiele dłużej] i dodało by nastroju/klimatu [jak zwał tak zwał] w pokoju
W sumie skusiłbym się no bo cena to zaledwie 2 paczki fajek.
W dodatku mamy płótno [albo może coś co go przypomina] ale pewnie i ten materiał jest lepszy niż jakiś tam zwykły papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 00:32, Braveheart napisał:

Wolałbym zamiast tej betki kupic to:
http://allegro.pl/plakat-na-plotnie-diablo-3-nowosc-i2017823219.html
Starczyło by na dłużej [o wiele dłużej] i dodało by nastroju/klimatu [jak zwał tak zwał]
w pokoju
W sumie skusiłbym się no bo cena to zaledwie 2 paczki fajek.
W dodatku mamy płótno [albo może coś co go przypomina] ale pewnie i ten materiał jest
lepszy niż jakiś tam zwykły papier.


Leryk to tragedia :) Teraz wszędzie go pełno po tym całym zamieszaniu w becie i pierwszym rozdziale. Osobiście wolałbym na płótnie zobaczyć pana grozy. Sądzę, że lepiej by wyglądał na takim dużym formacie :) Nic tylko przypiąć nad łóżkiem, aby czuwał nad premierą gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 02:09, vegost napisał:

Leryk to tragedia :)

Nie aż taka najgorsza tragedia :D podałem tylko jeden z kilku przykładów plakatu.

Dnia 10.01.2012 o 02:09, vegost napisał:

Teraz wszędzie go pełno po tym całym zamieszaniu w becie i pierwszym rozdziale.

No ale swoją drogą jest to fajny ukłon w stronę serii, że niebiescy nie zapomnieli o bossach z ''jedynki''
Myślisz, że by było inaczej z innymi bossami jakby ich ujawniono?. :D Np z głównym bossem pierwszego rozdziału: !!UWAGA! MEGA SPOILER!! jakim będzie

Spoiler

Butcher. Tak taaak on :D Fresh Meat!!!


>Osobiście wolałbym na płótnie zobaczyć pana grozy.
Też bym wolał :P
>Sądzę, że lepiej by wyglądał na takim dużym formacie :) Nic tylko przypiąć nad łóżkiem, aby czuwał nad premierą gry

Dnia 10.01.2012 o 02:09, vegost napisał:

:D

I nie tylko do ale i po i jak najdłużej.
IMO z całego wyboru na allegro najlepsze jest to:
http://allegro.pl/plakat-na-plotnie-diablo-3-nowosc-i2017823224.html
Akurat dla tych co wiedzą o co chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 11:23, dzyndzels napisał:

jestes bezczelny. reklamujac wlasna aukcje. ale jak kto lubi :) myslisz ,ze nie da sie
tego sprawdzic ? zycze Ci bana na konto bn.

Jaki szczery do bólu ^^
Jeżeli jest jak mówisz no to hmmmm. "Sad but true" ;-)
Widziałem stronę wcześniej te kilka Twoich zdań odnośnie bety. Barbem widać grałeś. Próbowałeś innymi np Wizardem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak , witch doctorem i wlasnie wizardem. mialem zbyt malo czasu na to bo bylo przed sylwkiem i chcialem ukonczyc bete tylko jedna postacia i padlo na barbe. Nie mam co o nich powiedziec za bardzo. Barba sie gralo przyjemnie , u witch doctora podobaly mi sie żaby ,ktore sa juz na poczatkowym lvl. A wizard na poczatku mial skill , ktory przypominal zęby u nekro. czyli ciagle strzelanie do celu. Ogolem granie barba sprawialo frajde, bo gra byla bardzo dynamiczna. W porownaniu do d2 ,gdzie wlasnie barby nie lubilem i wolalem zawsze druida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 03:14, Braveheart napisał:

No ale swoją drogą jest to fajny ukłon w stronę serii, że niebiescy nie zapomnieli o
bossach z ''jedynki''
Myślisz, że by było inaczej z innymi bossami jakby ich ujawniono?. :D Np z głównym bossem
pierwszego rozdziału: !!UWAGA! MEGA SPOILER!! jakim będzie

Spoiler

Butcher. Tak taaak
on :D Fresh Meat!!!



Zgadza się, fajny ukłon w stronę pierwszej części od której wszystko się zaczęło, ale jeśli Diablo 3 ma być kontynuacją drugiej części to nie wiem dlaczego widzimy w niej starych bossów już pokonanych. Trochę pachnie mi tutaj odgrzewanym kotletem :) Podobno

Spoiler

Butcher

też ma być dodany do D3. Fajnie by było :D

Dnia 10.01.2012 o 03:14, Braveheart napisał:

I nie tylko do ale i po i jak najdłużej.
IMO z całego wyboru na allegro najlepsze jest to:
http://allegro.pl/plakat-na-plotnie-diablo-3-nowosc-i2017823224.html
Akurat dla tych co wiedzą o co chodzi ;-)

No cóż, trochę przypomina

Spoiler

katedrę w Tristram

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 14:24, vegost napisał:

Zgadza się, fajny ukłon w stronę pierwszej części od której wszystko się zaczęło, ale
jeśli Diablo 3 ma być kontynuacją drugiej części to nie wiem dlaczego widzimy w niej
starych bossów już pokonanych.

No mnie to też właśnie zastanawia. Odnośnie King Leorica dziwi mnie fakt a raczej błędne koło w błędnym kole ?? :D jakim jest egzystencja Króla Szkieletów.
Król przecież kiedyś był człowiekiem. Umiera po czym staje się nieumarłym. Zabijamy go w Tristram. Po czym znów "ożywa" i po czym znów go zabjamy :-).
Może jest tak przeklęty, że co jakiś czas se musi z gleby wstać ?....

Dnia 10.01.2012 o 14:24, vegost napisał:

Trochę pachnie mi tutaj odgrzewanym kotletem :)

Czasem trzeba wrócić do źródła by uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Źródłem wszelkiego zła jest Tristram a raczej Katedra. Do samego Tristram mamy okazje powrócić w dwójce by uratować Caina. Mimo iż fajnie się zwiedza tam ruiny to nie ma tam ruin Katedry. A tu będzie na odwrót :P

Dnia 10.01.2012 o 14:24, vegost napisał:

Podobno

Spoiler

Butcher

też ma być dodany do D3. Fajnie by było :D

Chyba jednak nie czytałeś do końca mego posta na który tym postem odpowiedziałeś. A raczej spoilera. ^^
Skoro już wiesz o rzeźniku to, to podobno o którym wspomniałeś i co by było fajne jest prawdą. Więc jednak przeczytaj spoiler.. nic na tym nie stracisz.
Blizzard swego czasu ogłosił/podał w postaci obrazka nazwy bossów kończących każdy akt. Znani są oficjalnie wszyscy lecz Ci co w temacie nie siedzą o tym nie wiedzą :P

Dnia 10.01.2012 o 14:24, vegost napisał:

No cóż, trochę przypomina

Spoiler

katedrę w Tristram

:)

Taaaa. raczej reszki jakie z niej zostały :P.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się czytałem spoiler :) Ale po co psuć sobie zabawę i widzieć wcześniej jacy będą bossowie ? :) Nie lepiej pograć i wtedy się dowiedzieć ? Inaczej wiedziałbyś z kim walczyć co nie było by potem zaskoczeniem :D Fresh meat ou ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się