Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2012 o 13:28, gumeczka napisał:

Ale wtopa.News gramu jakoś mi umknął

E tam zaraz wtopa :D... nie do końca. Liczy się chęć, którą wykazałeś dodając ten link. Nie tylko Tobie zapewne umknął ten news z gramu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 13:31, Braveheart napisał:

> Ale wtopa.News gramu jakoś mi umknął
E tam zaraz wtopa :D... nie do końca. Liczy się chęć, którą wykazałeś dodając ten link.
Nie tylko Tobie zapewne umknął ten news z gramu :-).


Ja np. w ogóle nie czytam newsów na gramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 22:33, Blutok napisał:

Ja np. w ogóle nie czytam newsów na gramie :)

Yeaaa right :P
Ja czytam tylko te które uważam za interesujące :P, ale koniec offtopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smieszne to. a dlaczego ? zaczeli beta testy we wrzesniu i wspominalii ,ze beda one krotkie i sprowadza sie do stress testow a nie do balansu i kopania w grze. a jak narazie minelo 6 miechow i nic sie nie dzieje w dobrym kierunku. wracaja do starych systemow bo jednak nowe sie nie nadaja... dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 18:34, Jeggred napisał:

http://us.battle.net/d3/en/blog/4325959/Systems_Changes-1_19_2012
W skrócie: nie ma szans na to, że Diablo 3 wyjdzie w pierwszym kwartale. Po tym poście
mam wątpliwości czy wyjdzie w tym roku.


Jak zwykle mieszają już i tak w kiepskiej według mnie jakości Diablo 3. To się robi tak zabawne, że nie mam słów. Przed premierą gry niech zmienią chociaż nazwę gry na World of Diablo 3 to wtedy przyznam im rację. Bo to co nam chcą oddać w ręce to nie będzie Diablo 3 tylko baśniowy świat Wowa i Fable :) Już ani mi się nie chcę czekać ani nie jestem już praktycznie zainteresowany tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie dziwi, wrecz spodziewalem sie podobnego oswiadczenia. Wyszlo na jaw, ze proces tworzenia sztandarowej gry przez "najlepsze studio gier na swiecie" to najzwyklejszy "try and error". Najpierw dodaja features''y potem je usuwaja. Ja mysle, ze problemow z gra musi byc co niemiara skoro w taki sposob maskuja sie przed dluzszym odsunieciem premiery na nieokreslony termin. Wakacje? moze nawet gwiazdka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie tracę jakiekolwiek zainteresowanie tą grą. Ile można?! Szkoda... Obecnie Guild Wars 2 przeskakuje na szczyt mojej listy najbardziej wyczekiwanych tytułów online. Oby chociaż tego nie przełożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 18:34, Jeggred napisał:

http://us.battle.net/d3/en/blog/4325959/Systems_Changes-1_19_2012
W skrócie: nie ma szans na to, że Diablo 3 wyjdzie w pierwszym kwartale. Po tym poście mam wątpliwości czy wyjdzie w tym roku.

ROTFL. Dokładnie to czego się można było spodziewać po gościach którzy drugą ze swoich gier sprzedają w 3 częściach po jednej kampanii co 2 lata ;P
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Let’s start off small: Scrolls of Identification are no longer in the game. Unidentified items and the act of identifying them is still very much part of the game, but now when obtaining an unidentified item you''ll simply right click it, a short cast timer will occur as your character examines the item, and it will become identified."

O proszę, to teraz niech zlikwidują jeszcze miasteczko - bo po co ono i portale miejskie.

Hm... Diablo Forever? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 08:35, Blutok napisał:

"Let’s start off small: Scrolls of Identification are no longer in the game. Unidentified items and the act of identifying them is still very much part of the game, but now when obtaining an unidentified item you''ll simply right click it, a short cast timer will occur as your character examines the item, and it will become identified."
O proszę, to teraz niech zlikwidują jeszcze miasteczko - bo po co ono i portale miejskie.

Akurat ta zmiana nie jest głupia, w pierwszym Diablo identyfikacja była teoretycznie jednym z możliwych do poznania zaklęć (choć książka z nią była albo usunięta z gry albo też nieprawdopodobnie żadka) a jedna z bonusowych postaci z Hellfire (Bard) miała identyfikację jako zdolność klasową czyli nawet nie musiała na to zyżywać many. Dla mnie rozwiązanie z D2 które wymagało zaśmiecania ekwipunku zwojami lub księgami było po prostu niepotrzebnie niewygodne i usunięcie tego w D3 byłoby miłą zmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 08:35, Blutok napisał:

O proszę, to teraz niech zlikwidują jeszcze miasteczko - bo po co ono i portale miejskie.

Ale czytałeś dalej, że zlikwidowali Couldron of Jordan i Naphalem Cube, więc aby sprzedać przedmioty i/lub "przemielić" je na części do "craftingu" trzeba wrócić się do miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh niepokojący to news lecz :D
Ja czekam wciąż!.. Mimo iż czekam na GW ][ to D ]I[ nie wypada z obiegu.... Kał mnie to obchodzi. Będę szponcił i będę ownił na BN tak czy siak. A jak się komuś nie podoba to do widzenia malkontenci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 09:42, Karharot napisał:

> "Let’s start off small: Scrolls of Identification are no longer in the game.
Unidentified items and the act of identifying them is still very much part of the game,
but now when obtaining an unidentified item you''ll simply right click it, a short cast
timer will occur as your character examines the item, and it will become identified."

> O proszę, to teraz niech zlikwidują jeszcze miasteczko - bo po co ono i portale
miejskie.
Akurat ta zmiana nie jest głupia, w pierwszym Diablo identyfikacja była teoretycznie
jednym z możliwych do poznania zaklęć (choć książka z nią była albo usunięta z gry albo
też nieprawdopodobnie żadka) a jedna z bonusowych postaci z Hellfire (Bard) miała identyfikację
jako zdolność klasową czyli nawet nie musiała na to zyżywać many. Dla mnie rozwiązanie
z D2 które wymagało zaśmiecania ekwipunku zwojami lub księgami było po prostu niepotrzebnie
niewygodne i usunięcie tego w D3 byłoby miłą zmianą.


Już w pierwszym akcie ratowaliśmy D. Caina, który w mieście identyfikował za darmo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 09:42, Karharot napisał:

Dla mnie rozwiązanie z D2 które wymagało zaśmiecania ekwipunku zwojami lub księgami było po prostu
niepotrzebnie niewygodne i usunięcie tego w D3 byłoby miłą zmianą.

Jakimi znowu zwojami ? :D
Zwoje są przez może kilka minut w grze. Potem jak coś się kupowało Księgę identyfikacji co miała ich 20. Potem ratując Decarda Caina mamy w całej grze możliwość identyfikowania za free. Więc jak kto lubi może się księgi pozbyć i zaoszczędzić 2 kratki. Jedyne co to Księga Miejskiego Portalu zawsze była potrzebna 2 kratki a 20 zwojów wewnątrz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę tak jak było za pierwszego Diablo. Zwoje i książki i nic więcej nie potrzeba. A teraz mają to usuwać ? Coś co było od samego początku ? :) Te zmiany są śmieszne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 23:11, vegost napisał:

Ja tam wolę tak jak było za pierwszego Diablo. Zwoje i książki i nic więcej nie potrzeba.
A teraz mają to usuwać ? Coś co było od samego początku ? :) Te zmiany są śmieszne XD


To za pierwszego Diablo były książki na zwoje??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 23:19, Blutok napisał:

To za pierwszego Diablo były książki na zwoje??? :)

Dobre pytanie mihihihihi ^^
vegost już chyba sam nie pamięta co było w pierwszym Diablo

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się