Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2012 o 23:49, Gacol08 napisał:

No ja w akcie 1 dropnąłem amulet, który pogoniłem za 350k i pierścionek za 750k ;p. Za
to w akcie 2 sam crap. No i w akcie 3 narazie ciekawy mieczyk lecz go nie sprzedałem,
a odałem znajomemu.

Ring/Amu to jedyne coś warte dropy, bo rzadkie i mogą pojawić się z mode IaS. Ale te kwoty to raczej grosze, skoro za dobrą niebieską broń z a3 możesz mieć 2mln (tyle ktoś dał za 1k dps 1hander, nie wiem po co to komu bez modów/socketa). Inne rzeczy jakie mi przychodzą do głowy to może dobry set/legendary pokroju Andariel (gl hf) lub wyjątkowo chest DH z high dex + sockets + max disc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym sie dowiedziec od bardziej doswiadczonych graczy jak dostac sie na ukryty poziom, mam juz złożony kostur i nie wiem jak przejsc do aktu I, jezeli zmienie grę przy wyborze postaci, to bede musial cala gre przechodzic od poczatku:(
a moze nalezy najpierw zabic Diablo, a potem dopiero się wracac?
prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 00:54, elfmag napisał:

Witam
Chciałbym sie dowiedziec od bardziej doswiadczonych graczy jak dostac sie na ukryty poziom


W menu wybierasz I akt, dowolne zadanie. Teleport na cmentarz, idziesz w stronę Nowego Tristram, po drodze przy szczelinie będą kości krowy, przejdź po nich. Oczywiście musisz mieć kostur w ekwipunku.

Dnia 18.06.2012 o 00:54, elfmag napisał:

mam juz złożony kostur i nie wiem jak przejsc do aktu I, jezeli zmienie grę przy wyborze
postaci, to bede musial cala gre przechodzic od poczatku:(


Bez przesady, zaczynasz od początku tylko aktualne zadanie.

Dnia 18.06.2012 o 00:54, elfmag napisał:

a moze nalezy najpierw zabic Diablo, a potem dopiero się wracac?
prosze o pomoc...


Skoro masz kostur to

Spoiler

Izual

leży, a to od
Spoiler

Diablo dwa kroki

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) zadziałało :)
Przy zmianie zadania wyświetlał sie komunikat o zapisaniu starego save`a, wiec bałem się, że będe musiał wszystko przechodzić jeszcze raz...
Mam jeszcze następne pytanie: jakie umiejętności dla czarodziejki na pokonanie DIABLO, bo niestety jak na razie ciągle ginę, zanim on zginie:)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 80 godzinach wypadł 3 legendarny przedmiot, rękawice berserkera taki sobie szczerze mówiąc, ale
jakby ktoś był zaintersowany to chętnie tanio oddam. Kowal1988#2873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie może dziwne pytanie
jakie wartości max (int, vit, str, dex) można osiągnąć w danym sprzęcie?
i czy przykładowo np spodnie mogą osiągnąć te same wartości co powiedzmy napierśnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 00:54, elfmag napisał:

Witam
Chciałbym sie dowiedziec od bardziej doswiadczonych graczy jak dostac sie na ukryty poziom,


Było już miliony razy:

http://www.youtube.com/watch?v=7ACv1HQM2AQ

@Braveheart

Artur może jakiś Guide dot. ukrytego poziomu powinien zostać dopisany do pierwszego postu? :>
Ew. Mogę napisać i podkleisz (Jeśli nie masz czasu oczywiście, wiem że farmisz piksele w D3) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał ktoś triala i chciałby się podzielić to prosiłbym wysłać na jazabijam@wp.pl
Byłbym naprawdę wdzięczny, gdyż naoglądałem się gameplayów i chciałbym zagrać, zobaczyć jak się spodoba; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to teraz mam pytanie
jak zalozylem konto na paypal to czy moge podac numer karty kredytowejm mojej matki? bo ja nie mam
jesli tak to jak to jest z kasa? np sprzedalem przedmiot na paypal wplynela mi kasa powiedzmy 3 euro przeliczyli na zlotowki czyli zaokraglijmy 12 zl to ta kase moge wplacic na swoje konto bankowe? czy ta kase bedzie tez na jej karcie kredytowej?

i druga sprawa

dzwonilem do bzwbk i tam kobita mi mowila zeby zalozyc konto jest darmowe i kupic karte prepaid za chyba 15zł. czy to wystarczy do podania czy trzeba cos jeszcze wplacic na ta karte aby uwierzytelnic na battlenet?
jak to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze miał wolny i chciałby się podzielić, to ja bardzo chętnię wezme ;)
jacob.walkowiak@wp.pl

Dziękuję z góry, od dawna chciałem przetestować Diablo 3. Dobrzy ludzie na gramie są, cieszy mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 11:38, Kamil2142 napisał:

Gdzie polecacie farmic golda na hellu w tym 2-3 akcie?
Butcher runy na inferno to kau.


3-4 akt na Hellu, polecam. Wydaje mi się że tam ufarmisz więcej niż po runie na Buczerze, :)
Ale jeśli już ma się dobry team to Inferno nie sprawia problemu, i farm jest jednocześnie przyjemny jak i opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się