Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2011 o 07:27, Deathscythe napisał:

Na oficjalnym profilu Diablo na fejsie rozpoczęła działanie aplikacja rozdająca klucze
do bety.


Warto byłoby to uzupełnić. Ta aplikacja to zgłoszenie do loterii kluczy. Co tydzień, od 17 października, będzie rozdawane 200 kluczy (w sumie mają być ich dwa tysiące).

A na oficjalnej stronie, w newsie, możemy przeczytać: complete our official entry form between now and December 12, z czego można wnioskować, że beta potrwa przynajmniej do około 20 grudnia (bo jaki byłby sens rozdawania kluczy 12, gdyby nie dawali graczom przynajmniej tygodnia na testy).

Swoją drogą, ciekawe, ile kluczy do bety w ogóle trafi do graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 23:30, the_bishop napisał:

ale teraz pytanie : czy faktycznie jest tam CALA historia ? bo troche mi za krotkie to.


Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.

Nie znam rodzimego serwisu który zawierałaby tyle informacji co anglojęzyczne poświęcone Diablo. Szukać zawsze możesz, pytanie tylko po co skoro wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 21:24, Jeggred napisał:

Na początku myślałem, że na pierwszym zdjęciu jest prawdziwa osoba O_O.


Taaa... :D filmiki Blizzardu to małe dzieła sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 22:01, Feno napisał:

> Na początku myślałem, że na pierwszym zdjęciu jest prawdziwa osoba O_O.

Taaa... :D filmiki Blizzardu to małe dzieła sztuki.

Przypominają mi się od razu filmiki z Warcrafta 3 . Blizzard jak zwykle robi świetną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 22:40, Eff3ctiv3 napisał:

Przypominają mi się od razu filmiki z Warcrafta 3 . Blizzard jak zwykle robi świetną
robotę.


W tym mój ulubiony - powrót Arthasa.
Polecam też filmiki ze SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2011 o 23:48, Feno napisał:

Polecam też filmiki ze SC2.

Dzięki chętnie się przyjrzę.
Tak w ogóle, to Blizzard powinno stworzyć własne studio filmowe i nakręcić jakiś choć jeden film.
Pewien jestem że wyszedł by kinowy hit. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 23:48, Feno napisał:

W tym mój ulubiony - powrót Arthasa.
Polecam też filmiki ze SC2.


Powrót Arthasa jest fajny. Fimiki ze StarCrafta II również. Jednakże moim zdaniem niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o fimiki z gier Blizzarda jest intro z Diablo II. Do dzsiaj od czasu do czasu lubię sobie ten fimik obejrzeć, jest po prostu doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli przypomnienia, w tym tygodniu odbędzie się Blizzcon. Ciekawe jakie niespodzianki szykuje nam Blizzard.

Zastanawia mnie czy jest szansa na to aby Blizzard doprecyzował bardziej datę premiery D3 z "early 2012" na coś bardziej konkretnego. Z drugiej jednak strony nawet gdyby taką datę podali to wcale nie oznacza, że będzie ona finalnym terminem wydania gry.

Poza tym liczę, że ujawnią skład edycji kolekcjonerskiej D3 no i oczywiście jej cenę. Co prawda cena w Polsce może się znacznie różnić niemniej jednak w dzisiejszych czasach nie ma problemu aby zakupić grę np. w UK.

Podsumowując z wypiekami na twarzy czekam na porcję świeżutkich newsów od Blizzarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 15:15, KERMIz napisał:

Gwoli przypomnienia, w tym tygodniu odbędzie się Blizzcon. Ciekawe jakie niespodzianki
szykuje nam Blizzard.

Jeżeli chodzi o Diablo 3 to spodziewam się tylko filmik z intra. Nic nowego już raczej się nie dowiemy.

Dnia 18.10.2011 o 15:15, KERMIz napisał:

Zastanawia mnie czy jest szansa na to aby Blizzard doprecyzował bardziej datę premiery
D3 z "early 2012" na coś bardziej konkretnego. Z drugiej jednak strony nawet gdyby taką
datę podali to wcale nie oznacza, że będzie ona finalnym terminem wydania gry.

Gdy Blizzard podaje konkretną datę premiery, jest to data ostateczna i nieprzesuwana. Pewnie dlatego, że zazwyczaj podają ją na dwa miesiące przed premierą.

@diablolod

Dnia 18.10.2011 o 15:15, KERMIz napisał:

zaczeli rozdawac te betakeye z facebooka?

Cytat z fejsbuka:
"We''re very close to holding our first random drawing for the Diablo III beta sweepstakes! We plan to email all of the winners over the next few days and will let you know when all keys have been sent."
Czyli trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 17:46, donard napisał:

Hey, jak sądzicie za ile zł będzie dostępna kolekcjonerka Diablo 3?


Pewnie koło 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostalem termin na pogranie w bete d3 13.11 od 17-19. nie moge sie juz doczekac i mam nadzieje ,ze nie bedzie ta jak niektorym sie to trafilo ,ze akurat wtedy serwery byly wylaczone.

a co do kolekcjonerki to mysle ze max cena to 250-300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 18:34, dzyndzels napisał:

a co do kolekcjonerki to mysle ze max cena to 250-300.


Za mało. Sama podstawka będzie oscylować w granicach 200 zł. Kolekcjonerka starcrafta 2 kosztowała właśnie 400 zł i myślę, że z D3 będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 20:01, Feno napisał:

Za mało. Sama podstawka będzie oscylować w granicach 200 zł. Kolekcjonerka starcrafta
2 kosztowała właśnie 400 zł i myślę, że z D3 będzie to samo.


+1

Niestety, Blizzard doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że mogą dyktować ceny, jakie tylko im się zamarzą, a gracze i tak zapłacą. Miejmy tylko nadzieję, że zmiana dystrybutora na CDP wpłynie w jakiś sposób (oby pozytywny) na ceny D3. Naprawdę chciałbym kupić kolekcjonerkę Diabełka, ale cztery stówki to jednak dość sporo, lepiej, żeby zawartość EK była tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 20:28, Ring5 napisał:

Niestety, Blizzard doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że mogą dyktować ceny, jakie tylko im się zamarzą, a gracze i tak zapłacą.

Zapłacą albo i nie, większość poprzednich gier Blizzarda kupiłem i wydatku nie żałowałem ale Starcrafta II do dzisiaj nie mam bo nie dam się okradać. Czego oni sobie by nie wyobrażali nie mają monopolu na dobre gry i ktoś kto i tak nie cierpi na nadmiar wolnego czasu nie straci zbyt wiele jeśli zamiast ich produktu wybierze coś innego.

Dnia 18.10.2011 o 20:28, Ring5 napisał:

Miejmy tylko nadzieję, że zmiana dystrybutora na CDP wpłynie w jakiś sposób (oby pozytywny) na ceny D3. Naprawdę chciałbym kupić kolekcjonerkę Diabełka, ale cztery stówki to jednak dość sporo, lepiej, żeby zawartość EK była tego warta.

CDP zawsze starał się dostosować ceny do naszego rynku i jest szansa że dla normalnej edycji D3 coś wywalczą, czy to samo uda im się jednak przy EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 21:00, Karharot napisał:

Starcrafta II do dzisiaj nie mam bo nie dam się okradać.


Nie Ty jeden. Ja również, choć z ciężkim sercem, zrezygnowałem z zakupu tej gry, ponieważ cena jest dla mnie zbyt wysoka. Nie przepadam za multi w strategiach, więc dla mnie SCII byłby jedynie bardzo drogim trybem single player. A na to, najzwyczajniej w świecie, mnie nie stać. Za te pieniążki mogę kupić 2-3 dobre tytuły dla pojedynczego gracza (a jeśli kupiłbym jakieś indie na Steamie, to pewnie z 5 tytułów by się za tę kasę kupiło - a biorąc pod uwagę, że nad Terrarią siedziałem prawie miesiąc, są to dobrze wydane pieniądze). Nadal mam nadzieję na jakieś tanie wydanie SC2, ale sądzę, że jeszcze przyjdzie mi poczekać. Zapewne do premiery Legacy of the Void, kiedy to zapewne wydadzą wszystkie trzy części w pakiecie.

Dnia 18.10.2011 o 21:00, Karharot napisał:

czy to samo uda im się jednak przy EK...


Cóż, pożyjemy - zobaczymy. Mam nadzieję, że tak, bo naprawdę nie wiem, co musieliby dać jako bonus, żeby uzasadniało to taki wydatek. Gdybym miał 400 złotych luzem, to EK musiałaby rzucić mnie na kolana, w przeciwnym razie wybrałbym raczej kupno mojej sekretnej miłości, czyli http://www.cqbtactical.pl/esee-knives-model-3pcp-p-2914.html?osCsid=d3069a1bec11403a30a68bb77577fe70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Ponieważ czasem gracze posiadają wolny klucz do bety Diablo III i nie wiedzą co z nim zrobić to mogą po prostu oddać ten klucz innym potrze... chętnym do zagrania we wspomnianą betę. Zasada jest bardzo prosta: każdy kto chce dostać kluczk do bety D3 proszony jest o przysłanie maila lub formularza kontaktowego (www.gram.pl/moderator) do Moderatorów najlepiej z tematem "Diablo 3 beta" i podanie swojej ksywki i metody kontaktu. Na bieżąco będę aktualizował listę chętnych w tym poście. Jeśli taka osoba otrzyma dostęp do bety to proszona jest o kontakt taką samą drogą, a jej ksywka zostanie usunięta z listy. W miarę możliwości proszę o to, aby ci co mają nie potrzebny klucz oddali go pierwszej osobie z listy. No więc zaczynamy:

[lista została już usunięta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś na temat wydania D3 w Polsce, oprócz tego, że CDP jest oficjalnym partnerem Blizzarda?
Szczególnie ciekawi mnie, bardzo bym chciał, czy w rodzimym wydaniu będzie możliwość wybory wersji językowej (gra i dialogi) między PL i ANG (z poziomu instalacji na ten przykład).

Mam nadzieję że nasi wywalczą taka opcję - lepsze to od innych dodatkowych pierdółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się