Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2012 o 09:55, davis87 napisał:

no wlasnie a jak nie gram w multi i sie slabo orientuje nie wiem co to sa buff


Jak nie znasz pojęć to po prostu skorzystaj z pomocy wujka Googla czy też to za trudne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz sa ludzie na ogolnym czacie po tym jak domyslnie sie wlacza po wejsciu do diablo po dzisiejszym paczu. az dziw bierze ile jest glupich ludzi ktorzy nie wiedza jak wejsc na czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 12:05, Malevyn napisał:

dopiero teraz sa ludzie na ogolnym czacie po tym jak domyslnie sie wlacza po wejsciu
do diablo po dzisiejszym paczu. az dziw bierze ile jest glupich ludzi ktorzy nie wiedza
jak wejsc na czat.


jasne, nazywaj głupkiem każdego który gra korzystając z TSa czy czegoś podobnego i nie potrzebuje obcych którzy piszą głupoty i spoilerują ;) Czat to najwiekszy syf, już lepiej pytać wujka google o problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc korzysta z czatu do wielu rzeczy chocby do wymiany przedmiotami, jezeli tylko wiedza jak go wlaczyc. tutaj najwyrazniej to bylo dla ludzi za trudne.

wczoraj godzina 19 - osob 5 na czacie ogolnym. dzis po latce o godz 10 rano - 50 osob.
odrazu wszyscy chetni do rozmowy. najwyrazniej jednak korzysta sie z czatu ogolnego jak nie gra sie ze znajomymi i nie korzysta z tsa. =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest znudzony i zna angielski, wylałem swoje przemyślenia dot. WD na oficjalnym forum. Wall of text warning.

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4211607377

@above, patch notes
http://www.diablofans.com/ to lepsze miejsce (należące do tego samego koncernu zresztą), podejrzewam że mmochamp przestanie postować większość info o d3, w końcu głównym założeniem jest WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 09:24, davis87 napisał:

1. nie wiedzialem ze mozna miec jednoczesnie 2 umiejetnosci powiedzmy z jednego drzewka
np. strzalke i zaby czy tam pajaki jak to zrobic?


Elective mode, o czym wspomnieli już poprzednicy. Zobaczysz jak fajnie jest na Inferno, ludzie grający mnichami mają po 3-4 zdolności defensywne xD

Dnia 30.05.2012 o 09:24, davis87 napisał:

2. jak sie gra solo to da sie przejsc inferno? jesli tak to ktora klasa najlatwiej? zamierzalem
grac mnichem ale kilka stron wczesniej pisza ze w drugim akcie sie juz nie da


Najłatwiej magiem i DH. Jak gram w public game to TYLKO te klasy postaci widuję na III akcie. Monki wchodzą czasem i wychodzą po pół minuty bo padają. Ba, jedynym tankiem który autentycznie potrafił coś utankować był...mag. Z tarczą. I toną zaklęć spowalniających, odrzucających itd do tego 7k armora. Rzeczywiście potrafił wziąć na siebie 2 elity naraz i wyprowadzić je daleko gdy reszta drużyny (którą było 3 magów) tłukła pozostałego.

Dnia 30.05.2012 o 09:24, davis87 napisał:

3. czy na piekle ogolnie duzo sie gninie samemu?

Nieszczególnie. Piekło nie jest wybitnie trudne - elity dostają kilka nowych umiejętności np. nieśmiertelni słudzy/immortal minions z kategorii wybitnie upierdliwych, do tego mają ich po 3 a nie po 2 jak na koszmarze ale ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle.

Dnia 30.05.2012 o 09:24, davis87 napisał:

nie wiem czy to wstyd czy nie ale w coopie z bratem (ja szaman on barb) na koszmarze ponioslem kleske 21
razy wiec zastanawiam sie czy to duzo czy slabo:) tylko ze ja gram w ten sposob ze dostosowuje umiejetnosci
do poziomu nie zmieniam ich np. jesli mam 30 poziom i awansuje na 31to uzywam tych umiejetnosci
ktore mi sie odblokowuja az do kolejnego poziomu (nie powiem wlasnie przez takie cos kilka razy sie zginelo)


A bo w tej grze nie ma czegoś takiego jak "lepsze" umiejętności/runy. Po prostu możesz dzięki nim lepiej dostosować się do sytuacji. Ale w praktyce ja mam od dawna 60 poziom a nadal jadę na wielu skillach które odblokowały mi się już w okolicach 10-25 poziomu. I nie uważam tego za błąd a wręcz przeciwnie ;) Szkoda tylko że na 60 poziomie Blizz "namawia" do tego by w ogóle umiejętności nie zmieniać bo za każdą zabitą grupę elit dostajesz z 20% magic i gold find (i to się kumuluje do 5 razy dając nam potem coś koło 100% :D)...tylko nie wolno zmieniać umiejętności/run bo to przepada. A i tak 50% elit się omija szerokim łukiem bo są nietykalne na Inferno (dlatego zresztą klasy pokroju mnichów czy barbarzyńców tak narzekają na poziom trudności - bo to jest bzdura, magami przynajmniej można cały czas spowalniać i tylko bić na dystans....pozostali muszą podejść...i zgon w kilka sekund bo dostaniesz np. serię z 3 moździerzy, każdy pocisk po 12000, a co tam ;) Albo jeszcze dojdzie jakaś desekracja czy mur + laser...albo wszystko to naraz bo po co się ograniczać xD).

Dnia 30.05.2012 o 09:24, davis87 napisał:

4. nawijacie jakimis slangami i ja nie wiem o co chodzi buffy resisty o co kaman? kurde
kojowa ze jedni nawijaja o umiejetnosciach po ang inni po polsku i ja mam juz kociol....:)


A tego to raczej nie unikniemy bo pewnie połowa osób tutaj korzysta z oryginalnej angielskiej wersji i nie chce im się (mi też nie zresztą) sprawdzać jak coś się nazywa po polsku ;)

Dnia 30.05.2012 o 09:24, davis87 napisał:

5. jakim cudem te atena mial 284 tys dmg


Jakbyś miał 6 legedarnych przedmiotów na 60 level idących na AH po 30 mln to też byś wyciągał kosmiczne ilości obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 12:26, Nivrax napisał:

Jeżeli ktoś jest znudzony i zna angielski, wylałem swoje przemyślenia dot. WD na oficjalnym
forum. Wall of text warning.


Ja tam od Inferno kompletnie nie uzywam Minionow zadnych, jak narazie soluje wszystko w akcie 1 bez problemu, czasem nawet caly run do butchera bez jednego zgona, problemem jest jednak akt 2, przynajmniej poki co. Zgodze sie co do tego ze Zombie Charger ma za krotki range, musze stac bardzo blisko a jest to glowny skill ktorym likwiduje przeciwnikow, a co do Spirit Walk, to jak kazda klasa jestesmy uzaleznieni od jakiegos defensywnego skilla, takie bylo zalozenie, to moja ulubiona umiejetnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 12:35, Cykada85 napisał:

a co do Spirit Walk, to jak kazda klasa jestesmy uzaleznieni od jakiegos defensywnego
skilla, takie bylo zalozenie, to moja ulubiona umiejetnosc.

A właśnie, że nie.

If any single skill or rune feels absolutely required to progress, it means that skill is working against our goal of encouraging build diversity -- and those “required” skills need to be corrected

Officjalnie od Blizza. Mamy 4 skille defensywne, i wszystkie powinny być użyteczne. Nie ważne jak się wysilasz, Spirit Walka nie oddasz. Spodziewam się następnego nerfu właśnie na SW. W ogóle wydaje mi się, że brak nerfu spowodowany jest winą z programie kumulującym dane z gry, praktycznie wszyscy WD latają ze Splinterem, czasem co któryś orygynalny weźmie Flaming, ale nigdy nie słyszałem o Numbing Dart, szczególnie używanym en-masse.

A to, że bez Spirit Walka Inferno będzie jeszcze większą męczarnią? Working as intended, reroll Wiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 12:12, EmperorKaligula napisał:

> dopiero teraz sa ludzie na ogolnym czacie po tym jak domyslnie sie wlacza po wejsciu


Wiecie może czy jest możliwość zmiany chatu z polskiego na angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 12:51, Nivrax napisał:

Officjalnie od Blizza. Mamy 4 skille defensywne, i wszystkie powinny być użyteczne. Nie
ważne jak się wysilasz, Spirit Walka nie oddasz. Spodziewam się następnego nerfu właśnie
na SW. W ogóle wydaje mi się, że brak nerfu spowodowany jest winą z programie kumulującym
dane z gry, praktycznie wszyscy WD latają ze Splinterem, czasem co któryś orygynalny
weźmie Flaming, ale nigdy nie słyszałem o Numbing Dart, szczególnie używanym en-masse.


Ja uzywam 3 umiejetnosci def, Spirit Walk, Fear i Soul Harvest. Dartow kompletnie nie uzywam nie mam ich nawet w pasku skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ze szczęśliwców, którzy nabyli grę ma wolny Guest Pass, to chętnie przygarnę.

kadaj_666@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 14:13, Nefthis27 napisał:

jest inspecja czy nie ma? no wbic sie nie da nic nigdzie nie pisze


Ja gram normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się