Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Czym wyższy poziom trudności tym więcej skilli do cc jest potrzebnych. Na Inferno masz maksymalnie 2, a większość chodzi jedynie ze Splinter Dart.

Twój build ma bezsensowne pasywne btw. Vision Quest nie ma szansy działać, bo masz tylko 3 skille z cooldownem, podobnie Rush of Essence, gdzie nie masz żadnego skilla, który go pokrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są już jakieś patche pozwalające odpalić grę na kompie z nieobsługiwaną grafiką?

EDIT
jak się okazuje laptop na którym chce odpalić ma Mobility Radeon X1400 więc karta powinna być obsługiwana jednak przy uruchamianiu wywala błąd że nie obsługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Few days ago i talked to someone (sorry I can''t remember the name) that couldn''t run Diablo 3 on his intel pentium 4. I happen to have the same laptop vid card and this is how to bypass the games unsupported video card message:

Step 1: Start the game and wait for the pop-up telling you your computer doesn`t meet the Diablo 3 system requirements. Press "esc” and the screen will go to grey with another note telling you to update your graphics card drivers.

Step 2: Go to DocumentsDiablo III”.

Step 3: Find "prefs.txt” and open it.

Step 4: Inside of the text document, locate 𠇍isableTrilinearFiltering”. Change the 0 to 1.

Step 5: Locate “HardwareClass” and change the 0 to 1.

Step 6: Exit and save.

When you use the play button to start your Diablo 3 game you`ll still get a message that says you don`t meet the Diablo 3 system requirements. Just push "esc” to get past this window and the game will start up normally. You`ll have to do this every time, but it`s a small inconvenience.

Nie testowane przeze mnie, na własne ryzyko etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam gram monkiem i wiem, żeby można było jakos po ludzku grać w akcie 2 wypada mieć ponad 400 resistów i z 8k armora, wtedy elity juz nie zestrzeliwują cię jednym strzałem, powiem więcej, niektóre możesz nawet śmiało tankować

jeśli grasz w teamie z barbarzyńcą to bardzo ułatwia sprawe, bo barb ma dobre buffy do resistów i armora (z resztą tak samo jak monk)

monkiem łatwo można zebrać resisty dzięki pasywowi, który wyrównuje wszystkie resisty do tego, którego masz najwięcej, dlatego stakuj tylko 1 wybrany przez ciebie resist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie do listy po moim BT - sprzedam ci za kilka dni na kopy takiego gearu jaki szukasz =P
Notorycznie sprzedaję graty dex + vit, często socketowane, często z dobrymi pobocznymi [resisty, life regen].
Drop jest mocno demonizowany [a raczej fakt, że rzekomo zawsze leci "syf"], trzeba dobrze szukać to się znajdzie :)

Ja tam zarówno dla Wizza jak i swojego DH nie mam najmniejszych problemów z wyszukaniem odpowiednich gratów za bezcen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2012 o 16:45, Arande napisał:


Przestałam oglądać jego stream, bo ciągle tylko na ah siedział albo dotacje przyjmował
i widzę, że teraz fajne rzeczy przegapiam. :D

To prawda. Wczoraj "grał" tak chyba 4-5h. Co jakiś czas sprawdzałem i raczej nie robił nic innego. Teraz chyba też przyjmuje dotacje ale są momenty, że gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 16:36, Braveheart napisał:

Czy są tu też ludzie co mają podobne "dolegliwości" ? ;-)


Tak - ja. Mam czasem takie kilkusekundowe freezy, po czym dostaję napis, że zginąłem.. wczoraj to diabełek zawiesił się nawet na amen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko dotyczące śmierci u psucia się ekwipunku. Czy jeśli umrę ekwipunek ulega uszkodzeniu 10% za każdą śmierć postaci, czy po naprawie nadal posiada swoje właściwości takie jak przed czy coś traci? Pytam bo wczoraj miałem obrony 4100 a po śmierci i naprawie mam tej obrony 3600 i teraz nie wiem czy tak ma być czy to jakiś bug...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 16:36, Braveheart napisał:



To taki jeszcze z "dupą" ale niedługo wymienie. Ja też mam takie cofnięcia w czasie praktycznie od początku premiery czasem miałem takie bugi że nie mogłem przejść przez ścierzkę bo cały czas mnie cofało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic przedmioty nie tracą za twój zgon.
Zbroja po pierwsze spada z każdym kolejnym poziomem doświadczenia to raz, dwa obniża się z automatu jak ktokolwiek dołączy do twojej gry, im więcej ludzi w co-opie tym mniejsza twoja wartość pancerza [dla przykładu - solo z energy armorem na wizzie mam prawie 3200, jak tylko wejdzie mi jedna osoba an co-op spadam na niecałe 2900]

Jedyne co tracisz po zgonie to durability, co wpędza cie w koszty posiadając ogemowane przedmioty na wysoki poziom [rzędu 50 wzwyż.. tu naprawa eq może sięgać kilku k za sztuke]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że jak grałem sam miałem obrony 4100 a teraz mam 3600 ;/
To trafiłem na fajnego buga bo poziom doświadczenia mi już nie rośnie a właśnie na 60 poziomie obrona była na poziomie 4100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro parę osób to zrobiło, to i ja pochwalę się moją laleczką. Mam chyba dość nietypowy build, zwłaszcza że brak w nim Pancerza Energii, ale działa dobrze i pozwala mi w miarę sprawnie (a to pojęcie względne na tym poziomie trudności ^^) czyścić inferno. Dzisiaj położyłam

Spoiler

Mahdę

i jestem w
Spoiler

Oazie Dalgura

.

20120529193253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się