Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2012 o 18:33, Abi_Dalzim napisał:

A trafiliście na Zbiorową Mogiłę? Niby nic, ale fajnie mnie to zaskoczyło jak grałem
czwartą postacią :)


Tak, ale mogłem wejsć jak grałem drugi raz tym samym charem. Ogólnie grając drugi raz w wiele nowych miejsc mogłem wejść. Szkoda że wszędzie było łatwo jak na pierwsze przejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 18:33, Abi_Dalzim napisał:

A trafiliście na Zbiorową Mogiłę? Niby nic, ale fajnie mnie to zaskoczyło jak grałem
czwartą postacią :)


Ja trafiłem na nią grając po raz pierwszy, ale za to grając WD''ką trafilem na jedną z piwniczek w Old Tristram, w której nie byłem... tam powitała mnie gromadka nieumarłych i ten wkurzający goblin z workiem. Nie udało mi się go ukatrupić, muszę znaleźć inny sposób grając nią na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając dzisiaj odnoszę wrażenie, że dungeony są bardziej rozbudowane niż wczoraj. Doszły też elementy których nie widziałem wcześniej - zejśćie na kolejny lvl było poniżej całego poziomu, zszedłem krętymi schodami do niego. Przed chwilą w podziemiach katedry natrafiłem miejsce, gdzie zawaliło się przejście tuż przed moim nosem, a obejść je można było takim zapomnianym przejściem gdzie było full pajęczyn. Fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 18:33, Abi_Dalzim napisał:

A trafiliście na Zbiorową Mogiłę?


Hehe też raz na nią trafiłem. A wczoraj trafiłem w podziemiach na jakąś kobitkę proszącą o zebranie czyichś szczątków. Też ciekawie, choć zbytnio skomplikowane na pewno nie.
Mam nadzieję, że w finalnej wersji takich "eventów" będziemy napotykali więcej i bedą zróżnicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to wszysto było po spatchowaniu jakimś? Bo dzisiaj coś mi Diablo jak się włączało to prosiło o hasło administratora, miało coś update''ować... ale co do czego pokazało że gra jest zaktualizowana i mogłem normalnie nadusić "Play"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli możliwe że to to samo co u mnie... ale ja żadnej zmiany nie zauważyłem. Zobaczy się z czasem, może jakaś jeszcze poprawka wskoczy na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to oznacza, że możemy sobie nabijać poziom postaci aż do oporu? Bo jeżeli tak to chyba przyspieszę przechodzenie wszystkimi i wrócę sobie do Wiz''ka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: mógłbym się z Tobą dogadać na weekend. Bo wtedy nie mam zbytnio dostępu do komputera. Jeżeli Ci pasuje to możemy się dogadać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 19:54, Muradin_07 napisał:

Ale to oznacza, że możemy sobie nabijać poziom postaci aż do oporu?


Z tym nabijaniem do oporu to bez przesady, XP co lvl wbija się wolniej na tych samych mobach. Ale fakt, że wchodząc teraz tylko na eksplorację do Leorica wbiłem poziom z 9 na 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście... ale po prostu z ciekawości pytam, bo po przejściu bety dostałem jeden miecz (dwuręczny chyba) do indentyfikacji (zaskoczenie... myślałem że z tym koniec) i do tego koloru złotego. Więc chciałbym wrócić, trochę pozwiedzać i może jakieś dodatkowe rzeczy mogłyby wypaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 19:56, Muradin_07 napisał:

Powiem tak: mógłbym się z Tobą dogadać na weekend. Bo wtedy nie mam zbytnio dostępu do
komputera. Jeżeli Ci pasuje to możemy się dogadać co i jak :)


Funk Yeah :) Tylko zgrzyt bo mam akurat kobietę u siebie na 3 dni i nie wiem czy mi pozwoli hehe;) ale jakbyś był na tyle uprzejmy i napisał mi na gg, na pewno jakoś się dogadamy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... ale chwilę sobie pograć będziesz mógł ;)

To napiszę teraz już co i jak... nawet dzisiaj byś mógł sobie zagrać, mi to różnicy nie robi, bo zawsze jak gram to gram rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2012 o 16:14, Kermit napisał:

Ja już straciłem nadzieje na betę.


Ja mam podobnie, ale w zasadzie to nawet nie próbowałem zdobyć klucza do bety. Wyszedłem z założenia, że wolę poczekać i spokojnie po maturze zacząć zarywać noce, niż teraz marnować czas przeznaczony na naukę ;)

Ps.

Odnośnie tego, co działo się wcześniej: Nawet, jeśli moderatorzy Gramu dostali klucze od Blizzarda (co, swoją drogą, brałem za pewnik i coś naturalnego), to serio popełnili w tym momencie jakąś zbrodnię?
Ja brałem to za logiczne, że portal najpierw przyznaje klucze osobom, które jakoś mu się przysłużyły. W końcu to nie są głosy wyborcze czy łapówki, ale kody do wersji beta gry komputerowej. Srsly, od kiedy to jest wykroczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 20:20, Mohair napisał:

Ja mam podobnie, ale w zasadzie to nawet nie próbowałem zdobyć klucza do bety. Wyszedłem
z założenia, że wolę poczekać i spokojnie po maturze zacząć zarywać noce, niż teraz marnować
czas przeznaczony na naukę ;)


każdy by chciał zobaczyć zanim kupi, ale pozostaje mi poczytać recenzje po premierze. Jak w ciągu miesiąca nie zaczną jechać po diablo to kupię :)

Dnia 22.03.2012 o 20:20, Mohair napisał:

Ja brałem to za logiczne, że portal najpierw przyznaje klucze osobom, które jakoś mu
się przysłużyły. W końcu to nie są głosy wyborcze czy łapówki, ale kody do wersji beta
gry komputerowej. Srsly, od kiedy to jest wykroczeniem?


od czasu gdy ludzie zaczęli wylewać swoje frustracje na forach... nic nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 11:07, Flurry napisał:

Wg. mnie to raczej nikt, ponieważ kody są przyznawane osobą, a osoby muszą je zarejestrować
na swoim koncie (ten kod) jak gre. Kod nadaje się do jedno razowego użytku. Tyle wiadomo
mi co do większości kodów.

To przecież oczywiste. Tyle, ze ze mnie na tyle uczciwa (i stara :P) dusza, że nie w głowie mi szczeniackie przekręty. Cóż GG macie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 19:56, Muradin_07 napisał:

Powiem tak: mógłbym się z Tobą dogadać na weekend. Bo wtedy nie mam zbytnio dostępu do
komputera. Jeżeli Ci pasuje to możemy się dogadać co i jak :)


Na weekend to mi też idealnie pasuje, nawet na jeden wieczór, wiec jak by twoja wilkoduszność była na tyle wielka to daj znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się