Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2012 o 14:45, vegost napisał:

P.S: Ktoś może mi wyjaśnić jak to możliwe, że Diablo w trzeciej części jest płci żeńskiej
? Czy ja coś przeoczyłem grając kiedyś w D2 ? XD


Jak chcesz, to poczytaj ostatnie strony tego tematu, wszystko to, co zostało oznaczone jako spoiler ;) Jest sporo teorii, w każdej jest spora doza prawdopodobieństwa.
Nie chcę się powtarzać, ale w skrócie -

Spoiler

Diablo prawdopodobnie powróci przez ciało (bo "opęta" to nie jest raczej dobre słowo ;) ) Leah

.

Jeśli chcesz szczegółów, to zacznij od 299-300 strony tematu, większość rzeczy już została tam powiedziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 14:57, Mohair napisał:

Jak chcesz, to poczytaj ostatnie strony tego tematu, wszystko to, co zostało oznaczone
jako spoiler ;) Jest sporo teorii, w każdej jest spora doza prawdopodobieństwa.
Nie chcę się powtarzać, ale w skrócie -

Spoiler

Diablo prawdopodobnie powróci przez ciało
(bo "opęta" to nie jest raczej dobre słowo ;) ) Leah

.

Jeśli chcesz szczegółów, to zacznij od 299-300 strony tematu, większość rzeczy już została
tam powiedziana :)


A więc to tylko teoria tak ? :P W ogóle już nie pamiętam całej tej fabuły z D2. Na pewno wiem, że ubiłem rogacza a potem w dodatku jego braci. Więc.. skąd on się znów wziął ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 14:57, Mohair napisał:

Jeśli chcesz szczegółów, to zacznij od 299-300 strony tematu, większość rzeczy już została
tam powiedziana :)

Nie sugeruj ludziom liczby stron bo mogą zgłupieć :P
Ilość stron zależy od ustawień ile się ma postów na stronę. Ty zapewne masz standard czyli 20 :P.
Ja ustawione mam na 50 postów per strona bo ewentualne wertowanie wstecz mnie zawsze irytowało [bo było tego za dużo]
Aktualnie mam 124 stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 15:01, vegost napisał:

A więc to tylko teoria tak ? :P W ogóle już nie pamiętam całej tej fabuły z D2. Na pewno

>. Więc.. skąd on się znów wziął ?

Dnia 30.04.2012 o 15:01, vegost napisał:

:D

I znowu brak czytania się kłania :P
Łap:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=6019
Teoria bardzo prawdopodobna!

Dnia 30.04.2012 o 15:01, vegost napisał:

wiem, że ubiłem rogacza a potem w dodatku jego braci

Jego brata jak już a nie braci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2012 o 15:01, vegost napisał:


A więc to tylko teoria tak ? :P W ogóle już nie pamiętam całej tej fabuły z D2. Na pewno
wiem, że ubiłem rogacza a potem w dodatku jego braci. Więc.. skąd on się znów wziął ?


To będzie chyba rozwiązane w ten sposób, że

Spoiler

Diablo wróci do Sanctuarium przez ciało Leah. Wszystko sprowadza się do wielu możliwych powodów, ale i tak z bety można sporo wywnioskować.
Wiemy na przykład już, że Leah to córka Adrii i Wojownika (czyli tego, kto pokonał Diablo w ''jedynce'' i który później wbił sobie w ciało Soul Stone''a). Urodziła się ona już po ''infekcji'' Wojownika tym kamieniem, więc jest wielce prawdopodobne, że w jej ciele istnieje jakaś cząstka duszy Diablo, która czeka na uaktywnienie.
To odbędzie się prawdopodobnie przez dotknięcie Black Soul Stone''a albo przez jakiś akt wywołany przez Adrię (dowolnie interpretowana zdrada na przykład), która - jak już wiadomo wg przecieków - będzie miała dość dużą rolę w fabule.
W ten sposób Diablo powróci na nowo, tym razem w ciele kobiety. Stąd też zmiana w jego morfologii ;)



Braveheart - faktycznie, zapomniałem o tym. W takim razie nasza teoria spiskowa zaczęła się gdzieś w okolicach posta nr 6000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../ Ciach spoiler!
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to już było mówione, pisane a ludziom się nie chce czytać i trzeba się powtarzać :P =.=

Dnia 30.04.2012 o 15:11, Mohair napisał:

Braveheart - faktycznie, zapomniałem o tym. W takim razie nasza teoria spiskowa
zaczęła się gdzieś w okolicach posta nr 6000 :D

Taaaa raczej. Spiskowanie czasem fajne jest :P
A jak już o spiskowaniu mowa...
W becie Leah mówi że Adria była jej matką ale zbytnio nic o niej nie wiedziała. Dodaje również, że "Umarła kiedy byłam bardzo młoda" i była wychowywana przez "Wujka" Decarda.
Jednak czy rzeczywiście umarła. Czy jej tak powiedziano ? :>.
Coś czuję, że wiedźma z Tristram żyje i odegra rolę w powrocie Pana Terroru. Tudzież wspomniana

Spoiler

zdrada

o której sam wcześniej pisałem. Black Soul Stone jest kluczem zbytnio nie wiadomo czy aktualnie coś w nim się znajduje czy po prostu emanuje energią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Diablo 1 jest bardziej humanoidalny, chodzi tylko na dwóch łapach. W Diablo 2 zrobił się z niego "Dino Diablo" ponieważ się ze zwierzęcił, czyli dostał ogon i załączął biegać na czterech łapach. O ile Wygląda podobnie to jednak wygląd ma inny. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2012 o 15:20, Braveheart napisał:

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to już było mówione, pisane a ludziom się nie chce
czytać i trzeba się powtarzać :P =.=


Tak jest chyba zawsze ;) Przychodzą newbies i najzwyczajniej im się nie chce przeglądać wątku - czemu zresztą ciężko byłoby się dziwić, bo trochę tutaj naspamowaliśmy ostatnio.

Anyway, dopiero zauważyłem wrzucony przez Ciebie

Spoiler

img ze wszystkimi bossami. Choćby po samym opisie tych monstrów zapowiada się piekielnie dobra rzeź, a akt III i IV prawdopodobnie będą miodne. Szczególnie The Library of Fate i Battle for the High Heavans oddziałowują niesamowicie na moją wyobraźnię ;)



Ta gra powinna mieść pod względem lore o wiele bardziej, niż jej poprzedniczka. Przez to tym bardziej nie mogę się doczekać premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak radzicie: gdzie najlepiej zamowic Diablo 3? czy jezeli zamowie na empic.com to bede mogl odebrac gre osobiscie w dniu premiery? czy zaufalibyscie i kupili diablo na allegro?
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 16:05, elfmag napisał:

Jak radzicie: gdzie najlepiej zamowic Diablo 3? czy jezeli zamowie na empic.com to bede
mogl odebrac gre osobiscie w dniu premiery?

A dlaczego miałbyś nie odebrać tego u nich w sklepie ? :>
Jeszcze chyba 0 pln się tam płaci za taką opcje z tego co pamiętam :)
W tym przypadku olej Allegro!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

ja bym chciał zauważyć, że nie mamy pojęcia kogo Adria miałaby zdradzić. może niekoniecznie tę dobrą stronę. może wcześniej ukuła przymierze z Diablo, a później, jak to kobieta, zmieniła zdanie i jednak nam pomoże? jak na razie odmawiam przyjęcia do wiadomości najprostszego rozwiązania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 16:09, Braveheart napisał:

> Jak radzicie: gdzie najlepiej zamowic Diablo 3? czy jezeli zamowie na empic.com

chciabym dostac DIABLO w swoje rece jak najszybciej i zastanawiam sie, czy nie bedzie klopotow z odbiorem osobistym w dniu premiery (ale pewnie przesadzam:)
a allegro nie ufam, bo kilka razy kupilem pirata - ktory byl sprzedawany jako oryginal - poza tym cena jest tylko 15 zl nizsza (za wersje BOX)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2012 o 14:45, vegost napisał:


P.S: Ktoś może mi wyjaśnić jak to możliwe, że Diablo w trzeciej części jest płci żeńskiej
? Czy ja coś przeoczyłem grając kiedyś w D2 ? XD

Jest to wynikiem światowego protest żon , dziewczyn , kochanek graczy grających jeszcze w D2 a znikających na wiele miesięcy w świecie sanktuarium:-) i Blizz zdecydował się na ukłon w stronę graczy że zabijając diablo masz możliwość oczami wyobraźni ubić swoją połówkę która akurat każe ci kończyć grę i iść ja wiem ...na zakupy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu obrazka podesłanego przez Bravehearta uważam, że

Spoiler

Adria została zmuszona do pomocy przy powrocie Diablo (jaka jej rola, nie wiem). Odbijemy ją (Adria''s Prison), ona w zamian wyjawi nam jak zniszczyć Diablo i "odzyskać" Leah.

Koniec teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 14:45, vegost napisał:

I można powiedzieć, jak gry wpływają negatywnie na umysł :) Żeby kupować coś dodatkowego
dla jednej gry ?! Isildur zaskoczyłeś mnie !

I tak miałem zamiar zwiększyć prędkość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się