Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2012 o 18:14, Mange napisał:

> Jakie są korzyści z grania na Hellu?
Lepszy drop. Księgi które pozwolą rozwinąć złotnika i kowala. Większa satysfakcja z przejścia
gry na tym poziomie niż na niższych :)


No właśne, bo wcześniej za nic nie mogłem znaleźć tych ksiąg.

BTW. Dziś odpaliłem grę publiczną i 4 akt na nightmare. Razem z dwójką randomowych gości pokonaliśmy Diablo w chyba niecałą minutę. Jakiś DH musiał mieć masakryczny Damage bo kosił wszystkich jak chciał. O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loguję się dziś do gry, a tu moja postać oraz skrzynka czyściutka :)
Konto zhackowane.
Można cokolwiek z tym coś zrobić? Gdzie mogę to w ogóle zgłosić?

Chyba po prostu sprzedam swoje Diablo 3 razem z kontem Blizza (i tak mam tylko Diablo), bo miarka się przebrała. Nie dość że bubel pod tyloma względami, to dalej zdarzają się hacki, a nikomu nigdy nie podawałem swojego hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 18:25, Kopiec napisał:

Loguję się dziś do gry, a tu moja postać oraz skrzynka czyściutka :)
Konto zhackowane.
Można cokolwiek z tym coś zrobić? Gdzie mogę to w ogóle zgłosić?

Chyba po prostu sprzedam swoje Diablo 3 razem z kontem Blizza (i tak mam tylko Diablo),
bo miarka się przebrała. Nie dość że bubel pod tyloma względami, to dalej zdarzają się
hacki, a nikomu nigdy nie podawałem swojego hasła.

Nie musiałeś, crackerzy sami sobie wzieli np keyloggerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 17:59, Selv napisał:

Ja takie rzeczy rozwalam na matsy :P
Kto będzie biegał na 60 z bronią która ma 380 skoo za nie wiem, 200k można kupić 900?
;P



Chyba jakiś międzyklasowy syf tudzież bezużyteczny 2h [przynajmniej w przypadku wizza]
Porządny wand/dagger z 600-900dpsu stoi średnio po 800k do 2-3 baniek [taki co ma najmniej 100 vit/int i socket + opcjonalnie jakieś staty typu + do min/max dmg, life steal, life per hit/kill]







=============================

Z innej beczki.
Dziś dałem sobie siana z Inferno [jednocześnie dziś dopiero owe inferno odblokowując].
Nie mam czasu na farmienie golda 24/7 a z moim 46k hp i 14k dpsu przy 5.7k armora i resistach na poziomie +/- 200 dalej jak za akt 1 nie wyjdę.
Zostaje na razie radośnie farmić butchera, albo wracać i klepac hell w co-opie.
Co jak co ale z mojej perspektywy inferno jest trybem dla ludzi mających naprawdę dużo wolnego czasu [małolaty, uczniaki, sporadyczne nerdy i no-lifey, właściciele własnych firm, prezesi banków XD], ja przy swoim ograniczonym do grania w weekendy nie mam chwilowo szans ani zdropić ani zakupić odpowiedniego gearu.
Btw ciekaw jestem jak mocno real money ah zabije granie takim ludziom jak ja - którzy pracują i grają tylko weekendowo [zakładam, że większość lepszego lootu powędruje tam, kompletnie zamykając drogę do wbicia się na inferno nawet mając sporo wyfarmionej waluty]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz sto razy większy boost jak ubierzesz broń z 900dps bez statów niż 700 z super statami.
480 to ja na piekle miałem ;P
Tak to już Blizz wykombinował.
Na 60 najlepiej kupić nawet crapowatą broń za 200k bez statów/2h i facerolować akt1 na inferno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 18:35, Atreides napisał:

Nie musiałeś, crackerzy sami sobie wzieli np keyloggerem.

Oczywiście wielka afera o włamaniach na konta Diablo 3 wzięła się stąd, że każdy ma keyloggery na dysku? Jaaasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 18:49, Selv napisał:

Dostaniesz sto razy większy boost jak ubierzesz broń z 900dps bez statów niż 700 z super
statami.


1szy akt mogę farmić nawet z moim badziewnym dagiem 500 dps [który oprócz tego ma te 100int/vit i life steal + socket], szkoda kasy lądować w szrot xD [już wolę zbierać tego balona na jakiś porządny wand z podobnym dpsem i statami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 18:52, Pietro87 napisał:

1szy akt mogę farmić nawet z moim badziewnym dagiem 500 dps [który oprócz tego ma te
100int/vit i life steal + socket], szkoda kasy lądować w szrot xD [już wolę zbierać tego
balona na jakiś porządny wand z podobnym dpsem i statami]


Ty myślisz że za milion znajdziesz "porządny wand"? Pomnóż tą kwotę przez 5-10 i wtedy to rzeczywiście XD W praktyce za cenę jednej dobrej żółtej broni na poziomie inferno to można kupić cały gear dla postaci dający z 1900 głównego stata, nieco attack speeda i z 700-900 vitality XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 18:43, Pietro87 napisał:

Btw ciekaw jestem jak mocno real money ah zabije granie takim ludziom jak ja


Nie tylko takim, jak Ty...

Mam naprawdę bardzo poważne obawy co do RMAH. Dlatego mam zamiar dobić moją DH do 60 (obecnie 58), wykupić z AH co się da, a potem albo zacząć nową postać (zapewne Monka, bo będzie mógł korzystać ze sprzętu +Dex po swojej "starszej siostrze"), albo farmić Hell Hunterzycą, licząc na jakieś dropy.

Prawdopodobnie, gdy dobiję do 60, skończy się na wykupieniu najpotężniejszej broni, jaką znajdę, a reszta sprzętu będzie ustawiona pod +Magic Find. A potem... zobaczymy. Może uda mi się trochę ciekawych rzeczy znaleźć, to będę je sprzedawał za grosze (żeby być konkurencyjnym) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć jaką klasą grasz? :)

Barb+Monk jeśli chcą farmić to resistty ~900 a range dps powyżej 50k, inaczej to męczarnia a nie farma :)
Powodzenia z daggerem 500dps ;)

Niestety, lepiej kupić "szrot" za grosze (bo nie ma co się oszukiwać, 200k zbiera się w godzine na koszmarze jak się wie gdzie) bo to się po prostu zwraca. Ceń swój czas, po co się użerać z mobami 4x tyle skoro można szybciej a szybciej = lepsza farma=wiecej golda.

Na swojego DH wydałem wczoraj 2mln aby go ubrać (wczoraj wbiłem) a dzisiaj już nim doczłapałem pod Beliala i teraz ubija butchera w 20s ;)
Czy 2mln to dużo? Wg mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 18:58, Selv napisał:

Barb+Monk jeśli chcą farmić to resistty ~900 a range dps powyżej 50k, inaczej to męczarnia
a nie farma :)


Nie no, nie przesadzajmy. Ja mam 40k i w zasadzie skończony III akt Inferno... z kolei pierwszy akt mogłem farmić mając z 25k damage. Fakt że tylko broń mnie ogranicza, inaczej 60k obrażeń w tej chwili byłoby całkiem prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kończyć a farmić to dwie różne rzeczy.
Nie ma co się oszukiwać, skończyć jest łatwiej niż go farmić (tzn, tłuc spokojnie wszystkie elity).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość, porzucam Diablo do momentu, aż wprowadzą tryb offline, nie mam zamiaru dalej się męczyć, pół godziny gry, a potem zaczynają się cyrki (screny)

20120603190429

20120603190513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 19:04, Selv napisał:

Wiesz, kończyć a farmić to dwie różne rzeczy.

A to prawda ^_^

Dnia 03.06.2012 o 19:04, Selv napisał:

Nie ma co się oszukiwać, skończyć jest łatwiej niż go farmić (tzn, tłuc spokojnie wszystkie
elity).


A to się nie da niezależnie od siły ognia. Zawsze może ci się trafić jailer vortex waller invulnerable minions i próbuj szczęścia. Nawet mając i z 60k dps-u combo Hydra + Blizzard tutaj zrani elitę za 20-30% a ty już będziesz martwy. W praktyce istnieje realna szansa że zanim zresztą do nich znowu dojdziesz po śmierci to już się zregenerują na maxa ^^

W praktyce idzie utłuc z 80% elit na jakie się natrafi bo te absurdalne kombinacje na widok których jedyne co pozostaje to ucieczka jednak istnieją.

@ darkwind21
Ale oni tego trybu nigdy nie wprowadzą XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 19:08, ziptofaf napisał:

@ darkwind21
Ale oni tego trybu nigdy nie wprowadzą XD


Ten "tryb" właśnie jest aktywny... no chyba że to tylko ja nie mogę się połączyć ani z serwerem WoW ani D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 19:07, darkwind21 napisał:

Mam dość, porzucam Diablo do momentu, aż wprowadzą tryb offline, nie mam zamiaru dalej
się męczyć, pół godziny gry, a potem zaczynają się cyrki (screny)



to juz nigdy nie zagrasz w d3 :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie ma co się skupiać na jakiś wyjątkowo pokćkanych combo (pająki albo spaczeni z dodatkowym zdrowiem+spalanie+łańcuchy+szybkość 3m od wejścia do jaskini, ledwo mi się ekran załadował) :)

Gear jednak trzeba mieć i imo, 14k dps jak na ragne to jest mało, ja tyle miałem na piekle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 19:16, Malevyn napisał:

to juz nigdy nie zagrasz w d3 :<


Trudno, 180zł poszło się ... ale nie mam zamiaru się więcej denerwować przez ten niby DRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z trochę innej beczki: rozwala mnie momentami poczucie humoru twórców. Idę sobie dziś grzecznie przez pustynię (Akt II), a tu nagle przede mną zwłoki opisane jako "Stilgar''s Corpse". Kliknąłem, licząc na jakiś ciekawy loot i zostałem zaatakowany przez hordę (gdzieś z 10-12 sztuk) Sandworms :D Szkoda tylko, że nie poszli o krok dalej i nie dodali Legendarnego sztyletu o nazwie "Crysknife", wypadającego ze zwłok Stilgara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytane trochę taktyk i buildów = na spokojnie zaliczone 75 % aktu drugiego na inferno. Non stop latałem z 5 stackami, ale dalej sam crap... Nawet złote nie padały. Z Mahdy wszystko do vendora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się