Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2012 o 19:24, darkwind21 napisał:

Trudno, 180zł poszło się ... ale nie mam zamiaru się więcej denerwować przez ten niby
DRM.


Nie żebym jakoś się narzucał, ale znam pewną osobe która może zaopiekować się twoim kontem do czasu minięcia twej frustracji :)

A tak z innej beczki, z dnia na dzień opada mój zapał na kupno diablo III, wacham sie od premiery ale chyba sobie odpuszczę, z tego co widze to szczeny nie urywa a 180zł piechotą nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 20:05, Nightdew napisał:

Przeczytane trochę taktyk i buildów = na spokojnie zaliczone 75 % aktu drugiego na inferno.
Non stop latałem z 5 stackami, ale dalej sam crap... Nawet złote nie padały. Z Mahdy
wszystko do vendora.


To teraz ty i

Spoiler

Belial

zmierzycie się w 1v1! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 19:27, Ring5 napisał:

A tak z trochę innej beczki: rozwala mnie momentami poczucie humoru twórców. Idę sobie
dziś grzecznie przez pustynię (Akt II), a tu nagle przede mną zwłoki opisane jako "Stilgar''s
Corpse". Kliknąłem, licząc na jakiś ciekawy loot i zostałem zaatakowany przez hordę (gdzieś
z 10-12 sztuk) Sandworms :D Szkoda tylko, że nie poszli o krok dalej i nie dodali Legendarnego
sztyletu o nazwie "Crysknife", wypadającego ze zwłok Stilgara :)

Spoiler

Sheitana tez mozna spotkac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 20:19, ziptofaf napisał:

To teraz ty i

Spoiler

Belial

zmierzycie się w 1v1! :D


Ja wprawdzie nadal siedzę na Hell, ale tuż przed nim udało mi się wbić 58 poziom. Od razu wycieczka do AH, kupno nowej broni. Skok z 401 dps na 494 dps sprawił, że moje obrażenia zwiększyły się z 6,6k do 9,5k. Całkiem nieźle. Żeby nie ryzykować, na samą walkę dołączyłem do Public Game z Barbem na 57 poziomie i drugim DH, też na 57 poziomie. Muszę przyznać, że jestem w szoku... Mój DH zadawał znacznie więcej obrażeń

Spoiler

Belialowi

, na dodatek ani razu nie spadłem poniżej 1/3hp, natomiast zarówno Barba, jak i DHa musiałem resować w trakcie walki.

Różnice między poziomami doświadczenia pod koniec gry są ogromne... Dziś już pewnie za długo sobie nie pogram (niedługo czas na wieczorną "spowiedź" z żoną na skype ;) ), ale i tak dwa poziomy dziś wpadły. Mam nadzieję, że do końca tygodnia uda się dobić do 60, a wtedy czas na zakupki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 18:56, Ring5 napisał:

Nie tylko takim, jak Ty...

Mam naprawdę bardzo poważne obawy co do RMAH.

Mam to samo.... =/ RMAH zbije wręcz roz****li tą grę. Wielu pewnie będzie widziało w tym zarobki/dorobki na boku.
Więc nie będą grac dla rozrywki tylko farmić ile się da aby coś pogonić nawet za +/- 5 euro...
Już widzę pierwsze boty i inne bzdury. Kasa, kasa, kasa. Blizzard pracodawca. Firma ? - "Diablo III Corporation"
Pracownicy ?... ludzie: Gracze. Gaża ? tyle ile zapracyjesz / nafarmisz tyle zarobisz... a sam Blizz od każdej transakcji 15% i 15% i 15%..... Przecież to mistrzostwo jest. Blizzard dał ludziom opcje do dorobku jednak mówi:
"Nie ma nic za darmo" ]:->
Czy pozostaje nam czekać na GW II ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 20:57, gitarka napisał:

Czy złoto jest wspólne dla wszystkich postaci?


Tak, oprócz postaci Hardkorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 19:27, Ring5 napisał:

A tak z trochę innej beczki: rozwala mnie momentami poczucie humoru twórców. Idę sobie
dziś grzecznie przez pustynię (Akt II), a tu nagle przede mną zwłoki opisane jako "Stilgar''s
Corpse". Kliknąłem, licząc na jakiś ciekawy loot i zostałem zaatakowany przez hordę (gdzieś
z 10-12 sztuk) Sandworms :D Szkoda tylko, że nie poszli o krok dalej i nie dodali Legendarnego
sztyletu o nazwie "Crysknife", wypadającego ze zwłok Stilgara :)


Hehe, to teraz uważaj bo spotkasz elitarnego stworka: Paula "Muad''Dib" Atrydę z obstawą Fedaykin''ów. Pewnie miałyby niezłe statsy i wypadałaby z niego "woda życia" :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 20:57, Braveheart napisał:

Mam to samo.... =/ RMAH zbije wręcz roz****li tą grę.


Dokładnie tak. W tej chwili bez AH nie da się grać, bo loot jest tak mizerny, że trzeba mieć wyjątkowe szczęście, by cokolwiek znaleźć. Czyli wyposażenie każdej z klas w dobry sprzęt z lootu jest nierealne. Dopóki jest GAH, można farmić złoto i kupować sprzęt dla altów, ale co potem? 99% osób przeniesie się do RMAH (nie tylko dla kasy, ale również dlatego, że tam nie ma głupiego limitu 10 aukcji). A ja nie mam zamiaru wydawać kasy na wirtualne przedmioty w grze, której egzystencja zależy od "widzimisię" Blizzarda.

Czyli, w tej chwili, sytuacja wygląda tak, że udało mi się prawie dobić do lvl cap DHem, będę musiał zebrać dla niej jeszcze trochę kasy na jakąś w miarę ok broń (bo na coś z wyższej półki zwyczajnie mnie nie stać), a potem pofarmić przez 3-4 dni, zastanowić się dobrze, jaką klasą jeszcze chcę grać i kupić trochę sprzętu właśnie dla tej klasy. Po 13.06 raczej się już nic nie da zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 21:16, maniekk napisał:

Hehe, to teraz uważaj bo spotkasz elitarnego stworka: Paula "Muad''Dib" Atrydę z obstawą Fedaykin''ów.


Nie obraziłbym się, natomiast zastanawia mnie tylko, czy umieszczenie "zwłok Stilgara" w Diablo nie jest przypadkiem naruszeniem praw autorskich. Ok, rozumiem, że to easter egg i tak dalej, ale podejrzewam, że "Stilgar" jest nazwą zastrzeżoną...

Tak czy siak, pomysł świetny. Teraz brakuje mi tylko Golluma gdzieś w trakcie wędrówki przez

Spoiler

zalane lawą resztki Araratu

:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 19:07, darkwind21 napisał:

Mam dość, porzucam Diablo do momentu, aż wprowadzą tryb offline, nie mam zamiaru dalej
się męczyć, pół godziny gry, a potem zaczynają się cyrki (screny)



Ile razy ja tak padłem, poza tym dzisiaj strasznie laguje mniej niż w zeszłą niedzielę gdzie grać nie mogłem bo co chwilę mnie cofało, ale laguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jasne, że kiedy pojawi się RMAH, to gra stanie się Farm-festem i przy grze zostaną tylko fanatycy. Diablo został sprowadzony do roli maszynki do pieniędzy dla Blizzarda, a gracze do roli farmerów i jeleni kupujących rzeczy za prawdziwą kasę.

Dziwne, że w innych grach jak ktoś kupuje przedmioty to jest nazywany noobem itp. a tutaj będzie pro-playerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 19:07, darkwind21 napisał:

Mam dość, porzucam Diablo do momentu, aż wprowadzą tryb offline, nie mam zamiaru dalej
się męczyć, pół godziny gry, a potem zaczynają się cyrki (screny)

Tak nigdy nie będzie, bo musieliby całkiem grę przerobić. Diablo 3 działa na zasadzie MMO. Zbyt wielu rzeczy zwyczajnie nie ma w plikach gry. Nie ma szans na tryb offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 22:14, Ring5 napisał:

Nie obraziłbym się, natomiast zastanawia mnie tylko, czy umieszczenie "zwłok Stilgara"
w Diablo nie jest przypadkiem naruszeniem praw autorskich. Ok, rozumiem, że to easter
egg i tak dalej, ale podejrzewam, że "Stilgar" jest nazwą zastrzeżoną...

Tak czy siak, pomysł świetny. Teraz brakuje mi tylko Golluma gdzieś w trakcie wędrówki
przez

Spoiler

zalane lawą resztki Araratu

:)


Kto wie ;) Blizzard ma takie zajawki eater eggowe ;) jak " Harris Pilton" w WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 22:26, maniekk napisał:

to gra stanie się Farm-festem i przy grze zostaną tylko fanatycy.

Hm, brzmi dokładnie jak opis Diablo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 18:58, Selv napisał:

Mogę wiedzieć jaką klasą grasz? :)


Wizzem.
Pierwszy akt idzie całkiem znośnie, mimo dosyć marnych na inferno statów [hell mogę farmić bez problemu i tam się ograniczam - sam napisałeś, cenię swój czas].
Dostałem dziś od kumpla jego wand z niecałym 700 dps [co prawda bez inta ale za to 220 vita], na postaci mam niecałe 16k teraz [48k hp, 5.7k armora, resisty w okolicach 200 - ot taka normalna, przeciętna end-gameowa postać, nie mam niestety czasu grać w tygodniu, mogę sobie szarpnąć kilka godzin w weekend].
Jeśli się uda obkupić w gear przed wejściem real money ah - spoko, jak nie, trudno - płakać nie będę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, od myszki jednak wiele zależy ...
od soboty mam Razer Abyssus i gra się okropnie ... przede wszystkim, myszka jest zbyt mała i mam kłopot z trafianiem w PPM, do tego jest zbyt lekka i mało precyzyjna ... ech, tęsknię za moim A4TECHem, który się zepsół w piątek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 22:26, maniekk napisał:

Dziwne, że w innych grach jak ktoś kupuje przedmioty to jest nazywany noobem itp. a tutaj
będzie pro-playerem.

TRAFIŁEŚ W SAMO SEDNO!! =.=, i gdzie tu logika ? :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 22:26, maniekk napisał:

Diablo został sprowadzony do roli maszynki do pieniędzy dla Blizzarda,
a gracze do roli farmerów i jeleni kupujących rzeczy za prawdziwą kasę.


Mnie najbardziej rozwala fakt, że mamy do czynienia chyba z pierwszą grą segmentu AAA, która jest jednocześnie Pay2Win :D Pomijając już wszystko inne, trzeba chylić czoła przed geniuszem Blizzarda. Gra jest tak "zbalansowana", że bez Auction House ani rusz. W związku z tym, przez kilka tygodni po premierze, przyzwyczajano graczy do tego, że co chwilę odwiedzają AH i robią zakupy dla swoich postaci. Ba, wręcz ich od tego uzależniono. A gdy gracze już połknęli haczyk, wprowadza się AH za prawdziwą kasę...

Jeśli ktoś chce mnie przekonać, że w Diablo nie ma abonamentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się