Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2012 o 09:46, Chlorofil napisał:

A jaką klasą polecacie przejść grę po raz pierwszy ? I w jakiej kolejności wybierać następne klasy ?

Graj taką jaka Ci pasuje :)
Każdy ma inne preferencje i to co komuś może pasować Tobie może nie odpowiadać. Graj więc taką postacią, wybierz taką płeć i sposób grania (dystans to Czarodzej lub Łowca Demonów, zwarcie - Barb lub Mnich, przywołańce, klątwy itp. to Szaman) jaką sam uważasz za stosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2012 o 07:56, ziptofaf napisał:


Uwaga - podejrzewam że każdy z legendarnych przeze mnie itemów idzie za 10 mln golda
i więcej obecnie ;) Ale tyle kosztuje najlepszy sprzęt w tej grze xD


Spojrzałem na to wszystko co powiedziałeś i z tego wynika jedno... Musiałbym albo mieć z pół miliarda golda na koncie, albo z 2 tysiące euro za zbyciu aby załatwić sprzęt o którym mówisz. Weźmy przykładowo spodnie - takie o których napisałeś - mające bazowo 200 int+miejsce na diamenty - 250 euro albo - najtańsze - 50 milionów golda.
Napierśnik - 220 int+100 wit - najtańszy 990 tys. Tak prawie przy wszystkim.
Wszystko fajnie gdyby tylko był sposób na szybkie wyfarmienie złota. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 11:22, Arande napisał:

Info o dwóch nadchodzących w tym tygodniu patchach: http://www.diablofans.com/

Naprawią drop rate i szamanowe misie. ;)


"Patch 1.0.3b to Address Act 3/4 Loot Issue and More"

To bardziej interesujące ;>

@JackXPPL

Żeby nie biegać za apgrejdami w milionowych kosztach polecałbym (w tej kolejności):
1. Wymiana tarczy na source''a (dps skoczy aż miło)
2. Wymiana chest armoru (te 150-180 int powinieneś dostać za grosze, bez vit co prawda, ale co tam ;p)
3. Buty na coś ze 120+ int i ~ +12% movement speed (faktycznie bardzie ratuje życie niż hp czy resy)
4. Nadgarstki +100 int
5. Naramienniki +100 int
6. Pierścionek z crit chance (ten więź mściciela wymień), albo as (nie wiem czy się opłaca te 6 czy 7%, ale na pewno da więcej niż brak porządnego drugiego bonusu oprócz int).
7. Spodnie - olałbym te 200 vita i szukał czegoś ze 150-180 int.

Powinieneś móc zrobić stosunkowo tanio te zmiany (oczywiście trzeba będzie poszukać na ah "okazji"), ale wynik powinien być zadowalający. No a później możesz kombinować nad gearem za grube miliony, czy szukać kolejnych ulepszeń (takich jak właśnie amulet/rękawiczki/hełm itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 12:36, zawcia napisał:

"Patch 1.0.3b to Address Act 3/4 Loot Issue and More"

To bardziej interesujące ;>


Yep, nie mogę się doczekać. Farmienie a3 jest frustrujące, bo loot jest zupełnie nieadekwatny do poziomu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 12:24, JackXPPL napisał:

Spojrzałem na to wszystko co powiedziałeś i z tego wynika jedno... Musiałbym albo mieć
z pół miliarda golda na koncie, albo z 2 tysiące euro za zbyciu aby załatwić sprzęt o
którym mówisz.

Pół miliarda? Nieeeee, aż tak po premierze RMAH jeszcze ceny nie wzrosły. Co najwyżej z 300 mln. No ale to jest Inferno w końcu i najlepszy dostępny gear. Który można traktować jako skalę porównawczą - nic rzeczywiście lepszego już nie znajdziesz. I teraz tylko stopniowo schodzisz z wymaganiami żeby pojawiały się przedmioty w twojej skali cenowej (choć i tak uprzedzę - po 3-10 mln za 1 item który był w sam raz na 3-4 akt to i przed premierą RMAH nie było niczym niezwykłym, teraz jest zaś znacząco drożej). W praktyce proponowałbym wystawiać wszystko jak leci za Euro a potem sobie gear kupić za uzyskaną kasę bo po prostu $$ stały się zamiennikiem złota. Zwłaszcza że teraz cały dobry sprzęt znajdziesz tylko tam... a ceny są losowe, często fajne ity już za 2-3 euro idzie wyłapać. A za 10 to już end game z 4 aktu inferno ^_^

Dnia 26.06.2012 o 12:24, JackXPPL napisał:

Weźmy przykładowo spodnie - takie o których napisałeś - mające bazowo
200 int+miejsce na diamenty - 250 euro albo - najtańsze - 50 milionów golda.
Napierśnik - 220 int+100 wit - najtańszy 990 tys. Tak prawie przy wszystkim.

Tylko 990k? No to kupuj bo to tyle co nic na gear z Inferno... Samemu nie jestem pewny czy przed premierą RMAH (gdy ceny były dużo niższe) to miałem więcej niż 2-3 przedmioty za mniej niż milion, spora ich część za to kosztowała po 5-10 mln. I NIE był to gear do one shotowania mobów a taki w sam raz żebym się nie irytował podczas rozgrywki i mógł wbijać stacki nephalem buffa.

Dnia 26.06.2012 o 12:24, JackXPPL napisał:

Wszystko fajnie gdyby tylko był sposób na szybkie wyfarmienie złota. :)

Warden i Butcher runy 10x dziennie... albo full gold find i lecimy na nightmare, można robić po 500-600k golda na godzinę. Teoretycznie niezłym źródłem zarobkowania jest Ishkatu bo można go zabijać 2 razy na minutę, do tego zawsze wydropi 2 niebieskie ity, często będzie to ilvl 63 a czasem nawet się trafi jakaś broń z fajnymi affixami... teoretycznie dało się na nim robić po 600k na godzinę PLUS ewentualnie coś ciekawego mogło wydropić, wtedy na AH a nie do vendora. Ale niestety żeby go farmić i mordować w czasie poniżej 20 sekund to musisz mieć 50k bazowego dps-u (bez wliczania w to Magic Weapon i Familiara).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad zakupem Diablo 3 jednak słyszaełem że gra jest (o zgrozo!) dość nudna po dojściu do Inferno, a poziom trudności jest wyraźnie przesadzony. Nie jestem zainteresowany farmieniem przez 2 miesiące żeby sobie coś tam zdobyć. Chcę frajdy i przyjemności przejścia kampanii, oraz zabijania mobów ze znajomymi jak to było w Diablo 2 które naprawdę dobrze zapadło mi w pamięć (czyli nie zanudzając sięginąc po raz 1000) . Co myślicie o D3? Czy warto wydawać te 2 stówy?
Nie mam jakiegoś ciśnienia na D3 i pozostane przy SC2 czy innych nadchodzących produkcjach jak trzeba będzie ;)


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto, warto - myślę że właśnie wspólne przechodzenie ze znajomymi samo w sobie dostarczy ci mnówstwo zabawy, a wspólne pokonywanie przeszkód na pewno zapewni wam sporo emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 14:03, Czternasty napisał:

Nie mam jakiegoś ciśnienia na D3

Ja miałem ciśnienie dość spore, kupiłem w dniu premiery. Już od jakiegoś tygodnia nie gram, bo gra mnie znudziła. Więc jak bardzo nie musisz, to na razie gry nie kupuj, poczekaj, aż Blizz upora sie z większąścią problemów, "popaczy" wszystko jak trzeba i kup gdzieś za pół roku.

Ja obecnie pykam w Wiedźmina 2 na Mrocznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 26.06.2012 o 12:36, zawcia napisał:

Powinieneś móc zrobić stosunkowo tanio te zmiany (oczywiście trzeba będzie poszukać na
ah "okazji"), ale wynik powinien być zadowalający. No a później możesz kombinować nad
gearem za grube miliony, czy szukać kolejnych ulepszeń (takich jak właśnie amulet/rękawiczki/hełm
itd.)



Za jakieś 100-200k udało mi się zrobić te "poprawki" i tak... Mam teraz z `zaklętą bronią` ponad 27k DPSu, ale za to tylko 14k witalności, więc zyskałem jakieś 12 k do obrażeń ale straciłem 10k do życia. Mhm... albo się znajdzie item z int albo z wit, jeżeli chcę obydwa współczynniki mieć >100 to zaczynają się ceny w setki tysięcy golda najmniej. Jakbym miał z 40k żywotności+27k wit, to bym jeszcze coś zdziała, a tak to mogę zginąć od jednoego ciosu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na odzew postu JackXPPL''a, mógłbym prosić o coś podobnego dla mnie? Odbiłem się trochę od gry, bo byłem za cieńki, jak również z braku motywacji, ale może wyznaczenie sobie prostych celów ( np. uciułać kasę na nowe spodnie ) znów zachęci mnie do gry. :)
Więc jeśli ktoś ma chęć pomocy bliźniemu w potrzebie, to jeśli mógłby wyznaczyć jakieś najsłabsze ogniwo w moim "gearze" ( który jest zlepkiem jakiś randomowych itemów, większość nawet nie jest z 60 lvl :x ) byłbym dozgonnie wdzięczny. :D

20120626160842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z supportu na stronie battlenet''u? Zablokowało mi się konto, a zmienić hasła również nie mogę. Jedynym wyjściem jest kontakt z pomocą techniczną, ale coś mi mówi,że niekoniecznie muszą odpowiedzieć. Kolejny idiotyzm, kupiłem oryginalną grę i konto zostało zawieszone tylko dlatego, iż chciałem zmienić serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 16:55, Essau napisał:

Korzystał ktoś z supportu na stronie battlenet''u? Zablokowało mi się konto, a zmienić
hasła również nie mogę. Jedynym wyjściem jest kontakt z pomocą techniczną, ale coś mi
mówi,że niekoniecznie muszą odpowiedzieć. Kolejny idiotyzm, kupiłem oryginalną grę i
konto zostało zawieszone tylko dlatego, iż chciałem zmienić serwer.

Spokojnie dzwoń, jest nawet opcja przeprowadzenia rozmowy w naszym po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 16:37, DarkWolf_PL napisał:

Dobra eksperci za ile wystawić ten kołczan?
Wydaje się być całkiem niezły, na AH widziałem podobny za parę milionów, choć to pewnie
przesada.

W tym tygodniu udało mi się wyrwać podobny kołczan. 120 Dex, 80 Vit, 5% HP, 14% AS, 5 Disc, 7% Crit, Socket za 1,5 Miliona.

Dyscyplina jest bardzo ważna, większość DH preferuje mieć go zarówno na kołczanie, jak i klacie. Bez niego kołczany nie są tyle warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram sam DH na inferno ale wielu znajomych [z tych którzy ta klasę ogarniają jak należy] zawsze chwaliło pasywki : Zemsta, Nocny łowca, łucznictwo, Skupienie.
Jeden z lepiej ogarniających sytuacje DH w mojej liście używa kombinacji Skupienie, Zemsta, Nocny Łowca [łowca wymiennie ze Strzelcem Wyborowym i Łucznictwem]

Ale to już jakiś bardziej doświadczony w graniu DH osobnik musiał by się tu wypowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwszy raz zalogowałem się do Startera to zablokowali mi konto. Wystarczyło podać początek klucza którejś z zarejestrowanych na to konto gier (w moim wypadku Starcraft2) i dało się zmienić hasło. Gdy pisałem do supportu z pytaniem dlaczego konto mi zablokowali to dostałem w odpowiedzi dokładnie ten sam tekst, który był na battle.necie przy próbie zalogowania, więc chyba nie musze komentować jakości supportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się