Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Assassin`s Creed w czasach rewolucji amerykańskiej?

42 postów w tym temacie

Ja mam nadzieję że będziemy biegać w końcu Desmond''em. Mam już powoli dość bohatera który ratuje świat nie ruszając się z krzesła >< tym bardziej że ma on zapobiec teori końca świata.
Też bym chciał wszystko załatwiać nie ruszając się z przed monitora :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście z propozycji podanych w sondzie najbardziej podobała się feudalna Japonia. Rewolucja w Rosji niezbyt mi odpowiada, bo niby jak: asasyn X latający po Kremlu ze sztucerem? Jakoś tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Noma jest jeszcze gorzej niż myślisz ;) On nic nie załatwia tylko odgrywa to co już się stało. Jeśli zaczniesz robić coś co odbiega od historycznych faktów, to nastąpi desynchronizacja. Czyli na dobrą sprawę Desmond jest nierobem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja mam już dość gry, która ciągnie się w nieskończoność, jak tasiemiec w d****u. Była część pierwsza, część druga. Do niej dodatek, a następnie kolejny dodatek. Ile dodatków przewiduje wydawca do części nazwanej oficjalnie 3.? Według mnie to powinna być już część 5. Gdyby tak numerować wszystkie części od początku to gracze uznaliby, że 5 części to już stanowczo za dużo, a jak wmówimy im, że jeszcze nie ma trzeciej odsłony to się nabiorą i dalej będą kupować. Czy nie widzicie tego, że producent traktuje Was jak głupków? Nie nudzi Was to? Bo mnie już dawno zaczęło to nudzić, a wyraźnie widać, że każda kolejna część po części drugiej jest praktycznie bez pomysłu i na dobrą sprawę o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 11:23, Ekonochrist napisał:

Już mi się rzygać chce tymi Asasynami.
Druga dojna krowa po COD się znalazła.


To nie kupuj, ja nie kupuje CODA i jakoś żyję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja Amerykańska O_O ?
Dziwny wybór. Moim zdaniem daleko wybiegający klimatem poza ramy tej serii. Zwłaszcza że to czasy gdy walka wręcz ustąpiła miejsca walce na odległość.
I niby co mielibyśmy robić ? Polować na angielskich oficerów ? To się nieco kupy nie trzyma, Anglicy przegrali nie z braku kiepskich dowódców, lecz nieznajomości terenu, wyczerpaniu zapasów, i faktu że Kościuszko pobudował Hamburgerom dobre fortyfikacje.

No i nie widzę tu za bardzo pola do manewrów dla Assasyna. Oni to wtedy specjalnych metropolii raczej nie mieli. Co mielibyśmy niby zwiedzać ? Chyba lepieji wybrać Rosję, bądź Anglię. A może Egipt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 11:23, Ekonochrist napisał:

Już mi się rzygać chce tymi Asasynami.
Druga dojna krowa po COD się znalazła.


obie serie są bardzo dobrymi grami.. call of duty daje ci jeden z najlepszych mutliplayerów wsród fpsów.. assassyn daje ci jedną z najlepszych fabuł wśród gier. osobiście żadna fabuła oprócz warcrafta nie ujęła mnie tak bardzo jak AC

co do umijescowienia: można było tego oczekiwać, zapewne będziemy kierować poczynaniami pra pra... dziadka Desmonda.. szkoda że będę się musiał pożegnać z językiem włoskim który wiernie służy i nadawał klimat przez 3 częsci AC2 [brakowało mi tylko arabskiego w revelations :) ] na rzecz angielskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze USA od przeniesienia do bolszewickiej rosji. Polowanie na oficerów, pojedynki na szable oraz dużo innych możliwości może być całkiem ciekawe. Co prawda Japonia czy Chiny były by trochę lepsze ale i tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśpię, z to będzie strzał w dziesiątkę. Ale pozostaje jeszcze kwestia bohatera, fajnie by było gdyby tak twórcy przypomnieli sobie Altaira, bo to na jego podstawie powinni stworzyć nowego. Za to w kolejnych odsłonach serii zapewne przyjdzie nam zwiedzać Anglię i ratować królową, bądź po prostu dostaniemy karabin i wstąpmy w szeregi buntowników ;). Gdyby tak jeszcze templariusze przypominali Azraela z Batmana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem tegoroczny Asasyn nie ma mieć w tytule "3"?
Końcówka Revelations

Spoiler

jak byk wskazuje że nadeszło 5 minut dla Desmonda i szukania świątyń

a oni chcą znowu to odwlekać?! Mało im jeszcze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah ja z góry wiedziałem, (żartowałem na ten temat) że dla AC zostaje duże pole do popisu, przecież tyle jest różnych ciekawych dat w historii... czekam na AC w czasas narodzenia Chrystusa (wiadomo o co chodzi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować