Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 14:39, Darkstar181 napisał:

Chrzanić wymagania... ja robię tak jak Verbum... upgrade kompa będe mieć,ale na pewno nie przed
premiera... mam to gdzieś,czekałem na grę parę tyle czasu,to i pare miesięcy od premiery wytrzymam.


He, he...jest jednak jeden problem, nie kazdego stac na upgrade nawet pare miesiecy po premierze i to jest juz tylko w lasce dobrej woli producenta czy tacy ludzie beda mogli dziekowac mu czy nie za to jak przygotowal gre na dzialanie na slabszym sprzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:36, Monastor napisał:

Chłopie, w Gothic 1 grałem pierwszy raz na niskich detalach, a wywarł na mnie większe wrażenie
niż jak potem ustawiłem na maksymalne :)
To nie o grafikę w tych grach chodzi :P


Ale to było wszystko na innym silniku graficznym - obawiam się, że przy Gothic 3 jak ograniczysz detale, to już wszystko nie będzie wyglądać, tak jak w poprzednich częściach przy obniżonych detalach, tylko o wiele gorzej.
W Gothicu grafika nie jest zbytnio istotna, to prawda - ale czy grafika nie odgrywa roli w budowaniu klimatu gry i nie pomaga w zanurzeniu w świat gry? Oj, niestety jakość grafiki jest bardzo istotna przy tym...a skoro tyle czekałem na ostatnią cześć gry, która jest zwieńczeniem całej historii, to na pewno nie bedę grał przy pikselozie...hehe - z szacunku dla tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:40, LordJuve napisał:

> bo zeby w 1280x1024 to terzeba miec niezły kombajn...

A ty pewnie masz megamaszyne i sie nie martwisz?

ja mam niezłego kompa ale kombajna nie mam.. ale mysle ze na moim 7800 gyt i amd athlon 4400+ 2 gb ram to moze pojdzie... sami wiecie jak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:43, marlin15 napisał:

> > bo zeby w 1280x1024 to terzeba miec niezły kombajn...
>
ja mam niezłego kompa ale kombajna nie mam.. ale mysle ze na moim 7800 gyt i amd athlon 4400+
2 gb ram to moze pojdzie... sami wiecie jak jest....

Cóż,osobiście to taki komp nazwałbym kombajnem...chociaż karta do najnowszych już nie należy,ale z takim sprzętem jeszcze długo pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:45, Darkstar181 napisał:

> > > bo zeby w 1280x1024 to terzeba miec niezły kombajn...
> >
> ja mam niezłego kompa ale kombajna nie mam.. ale mysle ze na moim 7800 gyt i amd athlon
4400+
> 2 gb ram to moze pojdzie... sami wiecie jak jest....
Cóż,osobiście to taki komp nazwałbym kombajnem...chociaż karta do najnowszych już nie należy,ale
z takim sprzętem jeszcze długo pograsz.

tak wiem... oblivion mi zajebiscie działa.... a czy gothic na max pojdzie przekonamy sie... przydało by sie demo... i juz by było wiadomo co sie swieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:46, marlin15 napisał:

tak wiem... oblivion mi zajebiscie działa.... a czy gothic na max pojdzie przekonamy sie...
przydało by sie demo... i juz by było wiadomo co sie swieci...

Spełniasz max wymagania, więc powinno być OK
Niezły kombajn :P

PS
Ostrożnie ze słownictwem, wątki mają uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:47, Lil' Kev napisał:

A jakie ma wymagania ?
Ja mam Geforce 7900GT
Asusa P5WD2 Premium
2 Giga ramu
Pentium Dual Core 3,0Ghz
dobrz bedzie chodzic ?

tak.. w wymaganich podaja ze na 7800GT lub na X1800XT pograsz na fula w 1024x768.... przy 1,5 gb ram i 3.ghz pocu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:47, Lil' Kev napisał:

A jakie ma wymagania ?
Ja mam Geforce 7900GT
Asusa P5WD2 Premium
2 Giga ramu
Pentium Dual Core 3,0Ghz
dobrz bedzie chodzic ?

Tego nikt nie wie... zapewne tak,ale wiele zależy od kodu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marlin15 prosze nie osmieszaj sie, bo albo jestes lamerek komputerowym do potegi enter, albo poprostu jestes tak chamski. Twoje ironiczne wypowiedzi tylko przekonuja mnie w twierdzeniu, ze im komus da sie lepszy komputer tym bardziej staje sie on egoistyczny, milcz wasci wstydu oszczedz.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:50, LordJuve napisał:

marlin15 prosze nie osmieszaj sie, bo albo jestes lamerek komputerowym do potegi enter, albo
poprostu jestes tak chamski. Twoje ironiczne wypowiedzi tylko przekonuja mnie w twierdzeniu,
ze im komus da sie lepszy komputer tym bardziej staje sie on egoistyczny, milcz wasci wstydu
oszczedz.:/

moze i masz racje ale nie rob offtopa... jak chcesz mi to powiedzic to numer gg masz na dole....
sorki za offtop... ale zdazaja sie tacy ludzi.. ale respect dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, przesuniecie premiery? Ale dlaczego? Przeciez Niemcy maja juz prawie swoja wersje jezykowa na ukonczeniu, do premiery jest jeszcze prawie 2 miesiace, dwa miesiace pracy nad bugami i kodem, nawet dla 19 osob jest to multum czasu. Jak dla mnie informacja porazka, ale moze sie jeszcze to zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do premieray zostało ponad 40 dni... to nie jest dwa miesiace... a multum czassu nie zanczy ze mozna te problemy roziwazac... bo moga powstawac nowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 15:02, Arclight napisał:

Problemy z optymalizacją? Hmm, dziwnie mi się to z Oblivionem kojarzy. Jego też uszczuplili
o parę funkcji graficznych.

co masz na mysli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:59, marlin15 napisał:

do premieray zostało ponad 40 dni... to nie jest dwa miesiace... a multum czassu nie zanczy
ze mozna te problemy roziwazac... bo moga powstawac nowe....



Zapewniam cie, ze mozna, jesli sie ma wystaraczajaco dobry sklad. Do tej pory jednak PB pokazalo, ze jest raczej z tym srednio, nadzieja jednak czasem jest zludna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować