Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

heh widzę, że wśród forumowiczów zapanowało na dobre powszechne ''zbrojenie'' kompa na potyczkę z Gothicem 3. coraz więcej osób jest gotowych na wielkie granie ;) z tym, że Panowie jeszcze pół roku :( czekać musimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 21:51, cinus` napisał:

heh widzę, że wśród forumowiczów zapanowało na dobre powszechne ''zbrojenie'' kompa na potyczkę
z Gothicem 3. coraz więcej osób jest gotowych na wielkie granie ;) z tym, że Panowie jeszcze
pół roku :( czekać musimy...

heh optymista jesteś :D. Ja mam nadzieje, że w święta za rok zagram :D. Jednak twórcy gier lubią Nas rozpieszczać informacjami typu "premiera troszke sie obsunie bo.... " :D.
--------------------------------------------------------------------------
Przy okazji : zapowiedź w CDA jeszcze bardziej mnie "podkręciła" na trójka (ilez mozna meczyc Gothica 1 i 2 :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, zbrojenie trwa. Ja tez mam pewne plany co do mutacji mojego kompa w te wakacje.:)

Ale po co teraz robić modernizacje skoro faktycznie premiera w samych niemczech dopiero we wrześniu. Jak będzie dobrze to w Polsce będzie w pażdzierniku,lub listopadzie. Ja się tam jednak spodziewam że wgrudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no na zbrojenie trzeba bedzie troche kasy nazbierac. mam nadzieje, ze uzbieram, bo z tym sprzetem co mam obecnie to moze pogram na minimalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2006 o 21:50, Monastor napisał:

Sprawdzałeś Obliviona?

Niestety nie czekam nawersje PL ale masz racje to bedzie dobry tester :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 21:53, Bajuj napisał:

Jednak twórcy gier lubią Nas rozpieszczać informacjami typu "premiera troszke sie obsunie bo.... " :D.

Przeważnie tego "bo" i dalszej części nawet nie ma... Chyba, że piszą " no bo tak" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie, czy pójdzie wam oblivion. jest to na stronie www.nzone.com :> Ja sprawdziłem, i mam powyżej minimum :> A Gothic 3 ma mieć mniejsze wymagania niż oblivion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ta stronka pokazuje ze pociagnie mi na fuul detalach itd... chodz w grze nie moge powiedziec ze na full pojdzie plynnie bo przycina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś myśli o zmianie sprzętu dla Gothic 3, to radzę poczekać aż gra się ukaże - wtedy znać będziemy prawdziwe wymagania a i ceny sprzętu znacznie spadną, a więc same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 11:23, BlackBomb napisał:

Mi też wyszło full, tak samo w grze mam full, a zacięcia to rzadkość, mega rzadkość.

a jaki masz sprzet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 11:33, verbum napisał:

Jeśli ktoś myśli o zmianie sprzętu dla Gothic 3, to radzę poczekać aż gra się ukaże - wtedy
znać będziemy prawdziwe wymagania a i ceny sprzętu znacznie spadną, a więc same plusy.


Święta racja. Mógłbym już teraz za jakieś 1000zł kupić GF 7800GT, ale wolę poczekać do września, bo wtedy za tę samą kasę dostanę kartę ZNACZNIE lepszą. A na razie nie ma żadnej takiej gry, dla której chciałbym ulepszać sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 11:35, Milteen napisał:

> Mi też wyszło full, tak samo w grze mam full, a zacięcia to rzadkość, mega rzadkość.
a jaki masz sprzet ?


Radeon X850Xt 256
2GB RAM
3000 athlon 64
winda 64-bitowa(same gry mam na niej, a na windzie pro mam all)
ASUS K8V SE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup X1900 - tańszy i lepszy : P

Po za tym, słyszeliście ile kosztuje i czego wymaga nowy 7900 GTX ? 2200 zł, i podobno wymaga 500 W zasilacza !Ale w Gothica 3 się pogra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś kiedy pojawią się na rynku karty z 1GB na pokładzie (najlepiej radeon)(jeszcze lepiej model). Dawno kompa nie odnawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja uwazam ze wymagania(zawsze) podane przed autorow były wymagane na chwile obecna, a zazywczaj tak jest ze po premierze sie okazuje ze wymaganai sa o wiele nizsze niz przewidywali autorzy(producenci gry) więc ja sadze ze na moim komputerze bendę mógł pograc na maxymalnych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 17:01, SD4HJ napisał:

Witam, ja uwazam ze wymagania(zawsze) podane przed autorow były wymagane na chwile obecna,
a zazywczaj tak jest ze po premierze sie okazuje ze wymaganai sa o wiele nizsze niz przewidywali
autorzy(producenci gry) więc ja sadze ze na moim komputerze bendę mógł pograc na maxymalnych
detalach.

Mój kolega też miał taką nadzieje kupując Obliviona :)
Ale niestety chodzi mu kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 18:15, Tar The Dark napisał:

>


No oblivion no to juz ma max duze wymagania, ale sadze ze na moim kompie Gothic 3 bedzie dzialac na najwyzszych detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Gothic III będzie miał mniejsze wymagania od Obliviona nie ustępując nic z grafiki. BTW: taka grafa w Gothicu buduje klimat itp. Szkoda że ja jednak będę musiał kupić nowego kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 18:21, szerszeń45 napisał:

Myślę, że tak. Gothic III będzie miał mniejsze wymagania od Obliviona nie ustępując nic z grafiki.
BTW: taka grafa w Gothicu buduje klimat itp. Szkoda że ja jednak będę musiał kupić nowego kompa
:D


No dokladnie, chociaz powiem ci szczerze ze grafa mi "wisi" w takich grach, najwazniejszy jest klimat a rownie wazna muzyka co w serii Gothic jest profesjonalnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować