Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2006 o 18:26, SD4HJ napisał:

No dokladnie, chociaz powiem ci szczerze ze grafa mi "wisi" w takich grach, najwazniejszy jest
klimat a rownie wazna muzyka co w serii Gothic jest profesjonalnie wykonane.

Mi tak samo. Grafika to po prostu fajna rzecz, ale jest to tylko "polewa". To co w środku jest najważniejsze (klimat, grywalność, fabuła, interakcja). A oprawa audio-wideo to tylko coś co ma przyciągnąć gracza i wcale nie bronię tego, bo fajnie jest grać w coś co ładnie wygląda, ale jakby zabrakło tego co wymieniłem gra byłaby "crapem" a Gothic nigdy "crapem" nie był. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobię to tak:
Grafika:
a)zalety:
-bardziej realistyczne (oczywiste)
-lepszy klimat
b)wady:
-im lepsza tym mocniejszy musi być komp
c)inne:
-grafika nie jest ważna ale fabuła głosy itd.

PS:Jak będe miał lepszego kompa to niech podmienią grafikę z G3 do poprzedniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:38, Mr Black napisał:

(...) A na razie nie ma żadnej takiej gry,
dla której chciałbym ulepszać sprzęt.


- hehe - to dokładnie tak jak ja - myślałem, że mnie Oblivion zmusi do wymiany grafiki, ale okazał się kiepski, a poza tym nie ma żadnej ciekawej gry na razie, cisza do jesieni... wtedy powinienem spokojnie kupić 7900GT za ok 1000-1100zł...(już teraz są za 1200), tzn. będzie niedługo niezła gierka w którą bym sobie zagrał (Spellforce 2), ale dla niej jednej nie będę zmieniał grafiki, mam inne ważniejsze wydatki. Ale jesienią damy czadu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 18:31, szerszeń45 napisał:

> No dokladnie, chociaz powiem ci szczerze ze grafa mi "wisi" w takich grach, najwazniejszy
jest
> klimat a rownie wazna muzyka co w serii Gothic jest profesjonalnie wykonane.

zgadzam sie z toba. moj lokega zawsze mowil, po co gram w Fallouta, bo to gra z 1069, jaja se robi z gry, bo cienka jest grafa, a ja mu mowie, ze to nie najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem w akcji Obliviona. :) Razem z kumplem. Ten do mnie z tekstem: "To kiedy ma premierę ten nowy Gothic?" Ja wrażenia miałęm podobne. TES4 to dobra gra, ale widać wyraźnie, żę "Gothic to to nie jest"... i bardzo dobrze. Choć szkoda że aż tak zawodzi bo fabuła fajna i questy też. Jednak po to zabijać sprzęt? A na słabszych ustawieniach też nie jest za dobrze. Jak już będę mieć G3 zaliczonego i nowego kompa kupionego to może do TES4 wrócę choć wątpię. Pewnie wygra z nim (i tu uwaga nie spadnijcie z foteli :)) Tibia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 09:12, szerszeń45 napisał:

(...)Tibia :D

tfuuu :P


moim zdaniem grafika przyciąga tylko na moment, trochę się nią popodniecamy a potem już nikt nie będzie zwracał na nią uwagi...nie będzie z 2miesiące po wyjściu gothica textów typu "ale zarąbiście wygląda ten wodospad" tylko "wiecie że za tamtym wodospadem jest rozwiązanie questu od palladynów" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, Tibia to kupa:( Przynajmniej dla mnie ale skoro ci sie podoba no to tego nie kwestionuje i zycze milej gry:) Gothic is the best, For ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 20:58, verbum napisał:

- hehe - to dokładnie tak jak ja - myślałem, że mnie Oblivion zmusi do wymiany grafiki, ale
okazał się kiepski, a poza tym nie ma żadnej ciekawej gry na razie, cisza do jesieni...


No i tu muszę to popierać.. Mam Obliviona i.. Na początku zachwyt wyglądem:) (bo mam mocny sprzęcik) .. I muzyka:) Ale im dłużej grałem tym bardziej zniechęcony byłem.. Tak to nie gothic.. Po pewnym czasie (zbyt szybko) czułem się jakbym grał a morowinda który też skutecznie mnie odrzucał i nie przekonał.. Tak i tego Oblivion nie zrobił.. Grafika to nie wszystko:)

A do wymagań Gothica 3 się nie boje:) Będzie dobrze:) No i oczywiście liczę że Gothic 3 będzie co najmniej równie dobry jak poprzeniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 12:28, SD4HJ napisał:

Nie no bez przesady, Tibia to kupa:( Przynajmniej dla mnie ale skoro ci sie podoba no to tego
nie kwestionuje i zycze milej gry:) Gothic is the best, For ever!

Ja mówie, że Tibia wygrywa u mnie póki co z TES4, a nie z Gothiciem. Zresztą z Gothiciem nic się nie może równać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 13:23, szerszeń45 napisał:

> Nie no bez przesady, Tibia to kupa:( Przynajmniej dla mnie ale skoro ci sie podoba no
to tego
> nie kwestionuje i zycze milej gry:) Gothic is the best, For ever!
Ja mówie, że Tibia wygrywa u mnie póki co z TES4, a nie z Gothiciem. Zresztą z Gothiciem nic
się nie może równać :)


niewiem co ty w tej tibi widzisz... z gothicem nnic sie nie moze rownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy gothica III mogli by zabłysnąć i zrobić jakby dwie wersje gothica. Jedna o dużych wymaganiach czyli taką grę jaką obecnie ma byc gothic III - był by przeznaczony dla maniaków pięknej grafy i szybkich kompów, a druga wersja mogłaby być poprostu o zmniejszonych wymaganiach - dla osoób o słabszych kompach, coś z pokroju wymagań gothica II, owa wersja stawiała by przedewszystkim na wydajność a nie na grafikę. Wtedy z pewnością wszyscy maniacy o słabszych kompach - w tym też ja byli by zadowoleni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:21, Seqiu napisał:

Twórcy gothica III mogli by zabłysnąć i zrobić jakby dwie wersje gothica. Jedna o dużych wymaganiach
czyli taką grę jaką obecnie ma byc gothic III - był by przeznaczony dla maniaków pięknej grafy
i szybkich kompów, a druga wersja mogłaby być poprostu o zmniejszonych wymaganiach - dla osoób
o słabszych kompach, coś z pokroju wymagań gothica II, owa wersja stawiała by przedewszystkim
na wydajność a nie na grafikę. Wtedy z pewnością wszyscy maniacy o słabszych kompach - w tym
też ja byli by zadowoleni. ;)


Kilka godzin temu też o tym myślałem :) Niegłupi pomysł z tymi dwiema wersjami Gothica3. W końcu większość (tak myślę) fanów Gothica ma słabsze kompy i nie mogą sobie pozwolić na nowsze gry w tym G3... Fajnie byłoby, gdyby wyszły takie dwa rodzaje Gothica 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2006 o 15:03, Igor FCBayern napisał:

Kilka godzin temu też o tym myślałem :) Niegłupi pomysł z tymi dwiema wersjami Gothica3. W
końcu większość (tak myślę) fanów Gothica ma słabsze kompy i nie mogą sobie pozwolić na nowsze
gry w tym G3... Fajnie byłoby, gdyby wyszły takie dwa rodzaje Gothica 3


Oj jak dawno mnie nie było na tym forum... Dobra wracam do tematu, raczej dwóch wersji G3 nie wydadzą, gdyż musieliby zmienieć cały kod gry a na to maja bardzo mało czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:21, Seqiu napisał:

Twórcy gothica III mogli by zabłysnąć i zrobić jakby dwie wersje gothica. Jedna o dużych wymaganiach
czyli taką grę jaką obecnie ma byc gothic III - był by przeznaczony dla maniaków pięknej grafy
i szybkich kompów, a druga wersja mogłaby być poprostu o zmniejszonych wymaganiach - dla osoób
o słabszych kompach, coś z pokroju wymagań gothica II, owa wersja stawiała by przedewszystkim
na wydajność a nie na grafikę. Wtedy z pewnością wszyscy maniacy o słabszych kompach - w tym
też ja byli by zadowoleni. ;)

Ja już też o tym myślałem, bo na razie nie mam dobrego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2006 o 15:07, Niclas napisał:

Ja już też o tym myślałem, bo na razie nie mam dobrego kompa.


A ja mam takiego "na styk" tzn. minimalne wymagania do G3 są moimi maksymalnymi, że tak powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej gildii się przyłączycie ?
Ja zwarzywszy na poprzednie części będę grał jakimś kolesiem bardziej złym niż dobrym, ale nadal będę po stronie ludzi i bronił świata. Coś jak najemnik. Okradasz wszystkich, bijesz, wymuszasz kase, jesteś zły, ale nie chcesz doprowadzić do zagłady ludzi.
Jeśli gildie które wymienione zostały w Temacie numeru z nowego CDA są prawdziwe to dołączę do
Łowców Orków z Nordmaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo. Pierwszy raz chcę przejść grę jako Łowca Orków z Nordmaru, zaś za drugium podejściem jako Królewski Rebeliant. Dalkej się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie na mój pierwszy wybór wpłynie też kim będą moi kumple tzn. Lee, Lares itd.
Ale na 85% zostanę najpierw Łowcą Orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynce lubiałem byc w Nowym Obozie, w dwojce przyłączałem się do Najemników, wiec teraz przyłącze sie tam gdzie będzie Lee, Gorn, Lares i reszta kumpli :) Nie czytałem tego artykuły o G3 w CDA wiec nie wiem jakie beda gildie ale bede w takim odpowiedniku Nowego obozu i Najemnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować