Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

@Kodi127: W kazdym razie np. wszyscy Slazacy, ktorych znam, mowia po niemiecku, a wcale nie wszyscy mowia po angielsku. Tylko ze to faktycznie raczej poludniowy zachod... U znajomych z Poznania czy ze Szczecina tez o wiele lepiej stoi niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:56, Remember_The_Name napisał:

A czemu o polski dubbing? Ten z dotychczasowych dwóch Gothiców był na najwyższym poziomie,
klasa światowa powiedziałbym. Nie widzę powodów, by się czymś martwić :]

Popieram. Polski dubbing będzie napewno jeśli ktoś o to się martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niemniej jednak martwił bym się bardziej o polski dubbing, niż wresje dwujęzyczną.
A czym się tu martwić?? Gdyby Cenega robiła dubbing to bym się martwił ale to CDP robi dubbing a to są profesionaliści i wiedzą co robią więc nie ma się o co martwić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:56, Remember_The_Name napisał:

> Niemniej jednak martwił bym się bardziej o polski dubbing, niż wresje dwujęzyczną.
A czemu o polski dubbing? Ten z dotychczasowych dwóch Gothiców był na najwyższym poziomie,
klasa światowa powiedziałbym. Nie widzę powodów, by się czymś martwić :]

Tak to nie podlega wątpliwości, ale mnie chodzi o dubbing w G3. Tzn aby nie zmieniono aktorów, no i o to żeby wogóle był ten dubbing, a o reszre myśle że niema się co martwić :) Tak na marginesie to się ciesze że w G3 spotkamy Rhobara II i będziemy w stanie mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:59, verbum napisał:

Z drugiej strony zupełnie nie rozumiem waszego problemu, czy może raczej zachcianek - każdy
kto będzie chciał niemiecką wersję może sobie taką kupić w wielu miejscach (najłatwiej przez
Internet np. zamawiając na stronie Gothica) nie widzę tu żadnego problemu.

Widzisz, ale ja chcialbym miec OBIE wersje placac RAZ, tak jak w przypadku Obliviona, Cywilizacji IV, Arcanum, Lionhearta, Dreamfalla... juz sie widocznie rozpuscilem :-)
Ale oczywiscie z pelnej polskiej lokalizacji, jesli gra bedzie ladnie przetlumaczona, a glosy dobrze podlozone, tez bede zadowolony :-) Tylko to po prostu strata okazji zeby, choc troche dydaktycznie to brzmi, nauczyc sie czegos z wielka przyjemnoscia, jaka na pewno bedzie gra w trzecia czesc Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:59, verbum napisał:

Z drugiej strony zupełnie nie rozumiem waszego problemu, czy może raczej zachcianek - każdy
kto będzie chciał niemiecką wersję może sobie taką kupić w wielu miejscach (najłatwiej przez
Internet np. zamawiając na stronie Gothica) nie widzę tu żadnego problemu.

Dokładnie to samo myśle. Jak ktoś chce po niemiecku to niech kupi sobie i będzie miał jeszcze kilka tygodni wcześniej od Polskiej :P. Pozatym wersja dwujęzyczna mogłaby opoźnić premierę samej Polskiej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 20:02, Elwro napisał:

Widzisz, ale ja chcialbym miec OBIE wersje placac RAZ, tak jak w przypadku Obliviona, Cywilizacji
IV, Arcanum, Lionhearta, Dreamfalla... juz sie widocznie rozpuscilem :-)
Ale oczywiscie z pelnej polskiej lokalizacji, jesli gra bedzie ladnie przetlumaczona, a glosy
dobrze podlozone, tez bede zadowolony :-) Tylko to po prostu strata okazji zeby, choc troche
dydaktycznie to brzmi, nauczyc sie czegos z wielka przyjemnoscia, jaka na pewno bedzie gra
w trzecia czesc Gothica.

Gwoli ścisłości to o ile mnie moje pudełko na półce nie zmyla, to Oblivion jest po polsku tylko w wersji kinowej, a GIII ma być w całości spolszczony, więc podwójna wersja jest mało prawdopodobna ( w resztę z tych gier nie grałem więc się nie wypowiadam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 20:02, Elwro napisał:

> Internet np. zamawiając na stronie Gothica) nie widzę tu żadnego problemu.
Widzisz, ale ja chcialbym miec OBIE wersje placac RAZ, tak jak w przypadku Obliviona, Cywilizacji
IV, Arcanum, Lionhearta, Dreamfalla... juz sie widocznie rozpuscilem :-)

No widzisz... właśnie o to mi chodzi... każdy kto chce zagrać w oryginalną wersje,może sobie po prostu zamówić w internecie...

Natomiast gdyby CDP wydał obie wersje w jednym pudełku, poniósł by dodatkowe koszty... więc wątpie by tak zrobili... a jeżeli by zrobili,to coś czuje,że cena gry by trochę podskoczyła... a ja nie mam zamiaru płacić za niepotrzebną mi niemiecką wersje.
Co najwyżej będzie można na gram.pl zamówić oryginalną wersje językową,tak jak to było w przypadku Heroes5. Ale obie wersje w jednym pudełku? Zapomnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 21:05, Darkstar181 napisał:

> Jakby kogoś to jeszcze interesowało
Znajdź mi w tym temacie osobę,której by to NIE interesowało:)


Myślałem, że mało ludzi to już obchodzi :). W końcu takich filmików w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo! Do tego wszystkie pokazują niemal dokładnie to samo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 11:26, Jay Z napisał:

> [...]

Jay Z, wiem, że to nie ten topic, ale może ty mi powiesz dlaczego po rejestracji Gothica II z eXtra gry nie dostałem linka do Nocy Kruka za 20 zł? Kilka miechów temu napisałem w tej sprawie 2 maile do CDP, ale odpowiedzi nie dostałem żadnej. Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 21:10, Mr Black napisał:

Myślałem, że mało ludzi to już obchodzi :). W końcu takich filmików w ostatnim czasie pojawiło
się mnóstwo! Do tego wszystkie pokazują niemal dokładnie to samo :P.

To zależy,czy ten filmik jest z prezentacji,czy po prostu ktoś nagrał jak grał w demo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam newsa z Gothic Site:
"Wywiad, tym razem zapisany w postaci tekstu, a nie filmu, opublikował francuski serwis JeuxVideo. Michael Paeck zapytany o czas potrzebny na załadowanie się poziomu (świat gry oczywiście nie będzie podzielony na kolejno doładowywujące się partie) wyjaśnił, że aktualnie gra wczytuje się półtora minuty, ale po optymalizacji zajmie to już samą minutę. Teleportacji do zupełnie innej lokacji towarzyszyć będzie specjalny efekt, dzięki czemu nie wczytywanie będzie się odbywało w tle bez żadnych "pasków". Kiedy postać się przemieści obiekty, które wcześniej widzieliśmy nie będą zalegały w pamięci, silnik obliczy potrzebne elementy. Dlatego pamięć nie jest przeładowana, a informacje pobierane są tylko dla obiektów, z którymi wchodzimy w interakcję. Istnieje także specjalny bufor, dzięki czemu po odwróceniu głowy widzimy określone elementy. Dodatkowy skrypt sprawia, że przesyłanych jest mniej szczegółów, dlatego wszystko odbywa się płynniej. Dalej jednak widzimy odległe nawet o kilkaset metrów budynki.
Producent wyjaśnił też mechanikę skalowania postaci. Dla przykładu podał "kopaczy", których poziom waha się od 20 do 25. Jeżeli spotkamy takowego, podczas gdy nasz poziom będzie oscylował poniżej granicy 20, wówczas NPC będzie na 20 poziomie. Jeżeli jesteśmy na poziomie wyższym niż 20, to skala kopacza zależeć będzie od nas, ale nie przekroczy 25. To nie dopuści do kuriozalnych sytuacji, jakie spotykane są w Oblivionie, kiedy szczur stanowi zagrożenie na 50 poziomie. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 21:05, Darkstar181 napisał:

> Jakby kogoś to jeszcze interesowało
Znajdź mi w tym temacie osobę,której by to NIE interesowało:)



Mówisz i masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 22:11, Isar napisał:

. To nie dopuści do kuriozalnych
sytuacji, jakie spotykane są w Oblivionie, kiedy szczur stanowi zagrożenie na 50 poziomie.

Nie ma takich sytuacji w obku... Szczur nie stanowi zagrożenia na żadnym levelu... Jedyna gra ze scalingiem, w której spotkałem się z niebezpiecznymi szczurami to Wizardry 8

Problem z Oblivionem jest taki, że zamiast jednego szczura, występuje 10 Trolli... Nie tym jednak się martwię... Kłopot w tym, że The Elder Scrolls IV jest, mimo tego efektu, grą bardzo łatwą... chodzi raczej o brak wyzwań... W pewnym momencie potwory się kończą... są te najsilniejsze, ale nawet one nie są niebezpieczne...


Ufam, że przykładowy "Pan NPC" będzie na 20 poziomie zarówno kiedy my będziemy tak samo zaawansowani, jak i wtedy, kiedy bezimienny będzie na poziomie 15, 10, czy nawet 1...

Chcę znowu mieć elementy "survival horror" w Gothicowych lasach.... Amen! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio z tymi poziomami :/ Czemu zmieniaja to co było dobre widac było dzieki temu ze postac robi sie silniejsza na poczatku nie umiałem go pokonac teraz juz umiem :) A 5 poziomów to nie jest mało szczególnie w wyższych stanach.
Ale i tak duzo lepiej niz w Oblivionie. I znowu bede uciekał przed cieniostworem.
btw Dopiero teraz obejrzałem filmik z Lee, i co przywódca Nowego Obozu i Najemników stoi sobie skromnie w kaciku i ostrzy mieczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, jak to będzie :) G3 ma być łatwy do modowania ( w końcu na silniku Morka ) , to i pewnie sporo modów będzie. Coś się nie spodoba- zmoduje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować