Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 21:22, Monastor napisał:

> 30 cm Uriziela...mmm...niestety to tylko marzenia :(
Co byś z taką zabawką robił?
Uriziel powinien mieć z 1,5 metra przynajmniej :)
:P :P :P

30 cm to mogą dać Wilczy Kieł, albo Język Topielca... względnie Nóż na wilki
:)

Powiesił bym sobie ten Urizielowy sztylet na ścianie :D Nawet gdyby dawali takiego Uriziela, to chyba go nie dadzą w 1,5 metrowym pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 21:24, plada napisał:

Powiesił bym sobie ten Urizielowy sztylet na ścianie :D Nawet gdyby dawali takiego Uriziela,
to chyba go nie dadzą w 1,5 metrowym pudełku?

Oczywiście, że nie... poza tym za takiego uriziela zapłaciłbyś parę tysięcy złotych.... a za 30-centymetrowego może z 300-600 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 21:27, Misiekolxp001 napisał:

No wiesz może dadzą 15 cm uriziel i tyle ale niewiem jak by go złapał w ręce dwie. Ciekawe

Nie dadzą żadnej broni, bo:
1. To jest niebezpieczne... nie wolno chyba tak po prostu rozdawać noży w pudełkach od gier :P W każdym razie rodzicom nie podobałoby się kupowanie takich gier przez ich dzieci... a to by wpłynęło na sprzedaż
2. Takie rzeczy są DROGIE... zdecydowanie za drogie, żeby włączać je do jakiejkolwiej edycji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 21:27, Misiekolxp001 napisał:

No wiesz może dadzą 15 cm uriziel i tyle ale niewiem jak by go złapał w ręce dwie. Ciekawe

15 cm :D To byłaby chyba szczoteczka do zebów a nie Uriziel :P Takiej rzeczy to raczej dać sie nie da, albo kosztowałoby to sporo pieniedzy ;) Ale co innego taki Xardas plastikowy no nie mówcie przecież super by wygladał na monitorze. Byłby wielki tak na 5 cm w Szacie Mrocznych Sztuk :p A tak na poważnie tyle filmików, że juz nie nadażam sciagac widac zbliza sie premiera. Tylko coś JoWood sie ociąga z tą akceptacją polskiej wersji EK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 21:32, Misiekolxp001 napisał:

Ale napis od 16 coś muwi chyba tak sądze, a gumowy albo plastikowy chyba możliwe (troche ale
wątpie )

Daj spokój... jakaś plastikowa tandeta :/
Może jeszcze klejnot/runa z błyszczącej folii brokatowej :P
Przypomina mi to te lakierowane mieczyki z supermarketu...
Fuj :P

Daliby coś stylowego... Amulet na rzemyku jest spoko... kubek wyglądający jak drewniany, z logo Gothic też byłby niezły... ostatecznie posążek Innosa, ale żeby się nie świecił zbytnio

Z resztą... to jest już pewnie uzgodnione, teraz CDP czeka tylko aż PB, czy może JoWood wyda ostateczną zgodę i zatwierdzi skład edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czego wy oczekujecie od EK? Chcecie placic 200 zl za EK? Bo ja nie. Wystarczy gra na 1 DVD, 1 DVD z materialami, czyli materialy z tworzenia gry od PB, jakies obrazy, filmy, materialy z tworzenia polskiej wersji od CDP(opcjonalnie) i do tego OBOWIAZKOWO kilka kawalkow z soundtracka! Do tego mapa, duza zrobiona na czyms dobrym, zapakowana(opcjonalnie) do jakiejs kartonowej tuby. Do tego jeszcze ten wisiorek schowany w jakiejs malej sakiewce z byle czego. Oczywiscie zeby bylo co poczytac do ta ksiazka po PL "Art of Gothic", w ktorej powinna sie tez znajdowac instrukcja(zmiejszenie kosztow). Wszystko zapakowane w ladne, srebrne pudelko z czego to juz nie interesuje mnie za bardzo. To wszystko...159 zł to mysle dobra cena, napewno przy tym co jest w EK np takich Heroes V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny by był sztylet, jakikolwiek, z metalu... koszty bardzo duże, ale jaka radość :)
Co do szczoteczki - Uriziel pasuje do takiego Oral B

Oral B Cross Action Uriziel Edition - runicznie wybiela zęby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 21:38, WorldWar3PL napisał:

Fajny by był sztylet, jakikolwiek, z metalu... koszty bardzo duże, ale jaka radość :)
Co do szczoteczki - Uriziel pasuje do takiego Oral B

Oral B Cross Action Uriziel Edition - runicznie wybiela zęby ;-)

Wybiela...albo od razu całkowicie usuwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do EK ja tam nie kupie bo jeszcze na karte graficzną zbieram.
Ale wy wszyscy chcecie jakiś rzemyczków czy posągów Inossa.
Dla mnie najważniejsza jest gra (1DVD) i instrukcja.
Ale jak bym kupil EK to nawet bym się cieszył jak by dali mi patyka.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 21:46, olki77 napisał:

Co do EK ja tam nie kupie bo jeszcze na karte graficzną zbieram.
Ale wy wszyscy chcecie jakiś rzemyczków czy posągów Inossa.
Dla mnie najważniejsza jest gra (1DVD) i instrukcja.
Ale jak bym kupil EK to nawet bym się cieszył jak by dali mi patyka.:P


Za 100 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patyk za 100 zł - niezły pomysł.
Wspaniały pozłacany patyk, wyjęty prosto z monitora podczas gry w Gothica 3 ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 22:05, LordJuve napisał:

Do wydania Gothic 3 pozostalo jeszcze 28 dni - 2 godziny - 54 minuty! Kurcze a gdzie
ta nasza EK.


A gdzie sekundy? niedokładny jesteś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juve nie sztresuj się tak :P co ma być to będzie :) EK nie będzie wcześniej czy później ale wtedy kiedy będzie chciała :P

btw.
znalazłem coś (jakieś screeny :P) a że nie byłem w temacie od paru dni to nie jestem na czasie :P dlatego też wrzucam... nie znalazłem na ostanich stronach :P
http://www.crpg.ru/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&pid=8413
http://www.crpg.ru/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&gid=273&pid=8415
http://www.crpg.ru/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&gid=273&pid=8402
na jednym jest smok xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ek powinna wygladac tak jak w wersju EU przeciez to logiczne! Polacy nie benda robic innej! Skoro Pb wymyslila taka dla calej europy to taka bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować