Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Wielokrotnie powtarzałem już: pełne informacje podamy jak tylko wszystko potwierdzimy wewnętrznie z JoWooDem. Chcemy uniknąć sytuacji, w której opublikujemy naszą wizję EK, a wydawca pokaże nam figę i każe coś zmieniać. Proszę o wyrozumiałość. Tym bardziej nie możemy ujawnić ceny za coś, co nie zostało sfinalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:57, Jay Z napisał:

Wielokrotnie powtarzałem już: pełne informacje podamy jak tylko wszystko potwierdzimy wewnętrznie
z JoWooDem. Chcemy uniknąć sytuacji, w której opublikujemy naszą wizję EK, a wydawca pokaże
nam figę i każe coś zmieniać. Proszę o wyrozumiałość. Tym bardziej nie możemy ujawnić ceny
za coś, co nie zostało sfinalizowane.


Rozumiemy tylko wiesz... nie możemy wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:57, Jay Z napisał:

Wielokrotnie powtarzałem już: pełne informacje podamy jak tylko wszystko potwierdzimy wewnętrznie
z JoWooDem. Chcemy uniknąć sytuacji, w której opublikujemy naszą wizję EK, a wydawca pokaże
nam figę i każe coś zmieniać. Proszę o wyrozumiałość. Tym bardziej nie możemy ujawnić ceny
za coś, co nie zostało sfinalizowane.


nie no jasne, ale chociaż jakieś NIEOFICJALNE, szacunkowe dane... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:57, Jay Z napisał:

Wielokrotnie powtarzałem już: pełne informacje podamy jak tylko wszystko potwierdzimy wewnętrznie
z JoWooDem. Chcemy uniknąć sytuacji, w której opublikujemy naszą wizję EK, a wydawca pokaże
nam figę i każe coś zmieniać. Proszę o wyrozumiałość. Tym bardziej nie możemy ujawnić ceny
za coś, co nie zostało sfinalizowane. Ale projekt EK został już zgłoszony? W takim razie możesz nam przybliżyć cały ten proces oczekiwania? Tzn. zgłaszacie swój projekt i co potem... Jakie jeszcze muszą odbyć się procesy, aby zatwierdzić polską wersje G3?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, sory za powtórke, ale sie źle napisało :(

Jay Z
Ale projekt EK został już zgłoszony? W takim razie możesz nam przybliżyć cały ten proces oczekiwania? Tzn. zgłaszacie swój projekt i co potem... Jakie jeszcze muszą odbyć się procesy, aby zatwierdzić polską wersje G3? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:16, marlin15 napisał:

A ile trwa taki proces aplikacyjny tak około ...i czy mósi byc on przed zakonczeniem poprzedzony
TESTAMI???


To chyba dobrze, chcesz ok polonizacje czy jakies szjastwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:25, marlin15 napisał:

ja pytam... bo moga juz miec gotowa lista i tylko podpinac.. nie sadzisz??? polacy juz zrobili
swoje.. zostało im jeszcze nam tylko to sprzedac:D


Tak, ale zawsze czeba sprawdzic spolszczenie w grze czy cos nie jest za pozno i nie w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:28, marlin15 napisał:

wiem jak sie spalszcza.. ciekawe czy G3 w niemczech ukaze sie wczesiej niz przed ustalona premiera???


Ja niewiem bo nie widzałem i ty pewnie tez:) Ale tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:57, Jay Z napisał:

Wielokrotnie powtarzałem już: pełne informacje podamy jak tylko wszystko potwierdzimy wewnętrznie
z JoWooDem. Chcemy uniknąć sytuacji, w której opublikujemy naszą wizję EK, a wydawca pokaże
nam figę i każe coś zmieniać. Proszę o wyrozumiałość. Tym bardziej nie możemy ujawnić ceny
za coś, co nie zostało sfinalizowane.


Wiec co sobie myslicie? Z tego co pan napisal to wnioskuje, ze narazie polska EK to wstepny projekt na linii CDP - JoWooD?! Przypominam tylko, ze do premiery juz niecaly miesiac. Myslicie, ze gracze zdaza z zamowieniem przed premiera jesli chcieliby miec gre w domu przed nia?

Aha, tutaj nie chodzi o ciekawosc tylko o sprawy czysto ekonomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 17:00, Wap napisał:

sorry za podwójny post, ale jeszcze raz: wywiad z Blaine Christine w wersji ANGILESKIEJ pod
tym linkiem:
http://gothic3.aspyr.com/default/news/7


jakbyś czytał uważniej ten temat to byś wiedział, że link do tego wywiadu już był dawany kilka godzin temu, nawet wcześniej niż to było pisane na gothic.phx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:57, Jay Z napisał:

Wielokrotnie powtarzałem już: pełne informacje podamy jak tylko wszystko potwierdzimy wewnętrznie
z JoWooDem. Chcemy uniknąć sytuacji, w której opublikujemy naszą wizję EK, a wydawca pokaże
nam figę i każe coś zmieniać. Proszę o wyrozumiałość. Tym bardziej nie możemy ujawnić ceny
za coś, co nie zostało sfinalizowane.

Ja mam jednak inne pytanie, czy Gothic 3 wyjdzie rzeczywiście w październiku i bynajmniej nie chodzi mi o EK, czy bedzie to tak jak było z Nocą Kruka JoWood pokazało figę i nie zgodziło sie przez rok na polska premierę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:21, Bosper napisał:

czy bedzie to tak jak było z Nocą Kruka JoWood pokazało figę i nie zgodziło
sie przez rok na polska premierę??


nie będzie tak jak z Nocą Kruka ;) z NK problemy stwarzało Atari które chciało aby NK wyszła równocześnie w USA oraz w innych krajach, przez to Atari blokowało wydanie NK w wielu krajach między innymi i w Polsce mimo, że dodatek był już spolszczony, teraz jak wiadomo współpraca z Atari nalezy do przeszłości (aktualnie miejsce Atari zajęło bodajże KochMedia), więc nie ma co się obawiać o takie opóźnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:26, cinus` napisał:

> czy bedzie to tak jak było z Nocą Kruka JoWood pokazało figę i nie zgodziło
> sie przez rok na polska premierę??

nie będzie tak jak z Nocą Kruka ;) z NK problemy stwarzało Atari które chciało aby NK wyszła
równocześnie w USA oraz w innych krajach, przez to Atari blokowało wydanie NK w wielu krajach
między innymi i w Polsce mimo, że dodatek był już spolszczony, teraz jak wiadomo współpraca
z Atari nalezy do przeszłości (aktualnie miejsce Atari zajęło bodajże KochMedia), więc nie
ma co się obawiać o takie opóźnienia ;)


Dzieki za info i mam jednak nadzieje, że polska wersja gry wyjdzie w tym samym dniu co niemiecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:26, cinus` napisał:

(aktualnie miejsce Atari zajęło bodajże KochMedia), więc nie
ma co się obawiać o takie opóźnienia ;)


Aspyr Media (niegdyś było to nieszczęsne Atari) zajmuje się lokalizacją i dystrybucją na teren Ameryki Północnej (Stanów), Koch Media to firma, która kilka miesięcy temu wykupiła sporą ilość akcji JoWooD i tym samym uratowała tę firmę od bankructwa...:]

Do Wszystkich fanów G 3 - w y l u z u j c i e! Nie męczcie już tak CDP, bo oni i tak nic nie mogą już przyspieszyć, zrobili w dobrym tempie lokalizację, reszta nie zależy od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować