Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 13:50, Lestat1555 napisał:

Mam pytanie poda mi ktos dzien lub date wystawienia informacji o EK ??


Niestety jeszcze nic nie wiadomo, ale wszystko zostanie wyjawione w poniedziałek (mówił tak ktoś z CDP), dzisiaj za to ma się pojawić info o normalnej edycji... No właśnie CPD, wiem, że Gram.pl ma urodzinki i w ogóle, ale moglibyście już zamieścić tego obiecywanego newsa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga:
Oryginalna nazwa trzeciej części Gothica, to Gothic 3, a nie Gothic III. O ile tutaj w nazwie tematu nie ma to jakiegoś znaczenia, to w sklepie gram.pl wypadałoby, żeby był oryginalny tytuł (z cyfrą arabską), zwłaszcza że wszędzie indziej jest już poprawnie.
To tylko taka sugestia dla pracowników CDProjekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ile razy będziecie się pytać. 129,99zł to cena za zwykłego G3, tzw. edycję premierową.
EK będzie droższe napewno, ale żadnej oficjalnej informacji narazie jeszcze nie ma.
Jednakże można się domyślic, że po użyciu Wpln, EK będzie mniejwięcej kosztowało 120~150 max,
tak jak w przypadku HoMM5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:19, Aleks12 napisał:

Oficjalene info GIII trzeciego listopada!!!!!!!!!!!morzna przeczytać o tym w sklepie gram.pl

o tym ze Gothic 3 wyjdzie 3 listopada wiadomo od wczoraj..nie mysl ze my tak niepoinformowani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:36, Lestat1555 napisał:

Ciekawe kiedy podadza sklad zwyklego g3 nie ek mieli dzisiaj ;]


dzien jeszcze sie nie skonczyl...ale mogli by sie pospieszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:39, diablolod napisał:

> Ciekawe kiedy podadza sklad zwyklego g3 nie ek mieli dzisiaj ;]

dzien jeszcze sie nie skonczyl...ale mogli by sie pospieszyc :P


zwykły G3 kosztuje 120zł ;] bo ten włsnie jest w sklepie a włsnie nie ma EK w sklepie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do któregoś z pracowników CDP, a mianowicie, rozumeim, że premiera będzie 3 listopada, a preorder dojdzie szybciej, lecz o ile szybciej ? Dajecie gwarancję dostawy przed premierą, ale ile dni przed premierą ? Mike napisął, że 31 pażdziernika gra zacznie się już pojawiać w domach, ale czy w całej Polsce ?, ponieważ wydaje mi się, że termin 31 jest zarezerwowany głównie dla mieszkańców Warszawy. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gry spodziewam się dwa dni przed premierą ponieważ tak dostałem Heroesa V (którego też zamowiłem pre-orderem i kurierem) a mieszkam we Wrocławiu więc 1 listopada będe trzymał już Gothic 3 w ręku :P mam nadzieje jak nie będzie żadnych opóźnień już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie w EK :) Jeżeli mapa będzie na lepszym materiale, a pudełko oprawione w jakiś super materiał, to świetnie :) Szkoda, że Gothic nie pomoże mi w spowiedzi, do której zaraz idę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 17:36, kuko7 napisał:

Kiedy będzie wiadomo co zawiera Edycja Kolekcjonerska Gothic 3?????

W przyszłym tygodniu.
Trochę nie rozumiem takich pytań. Kiedy będzie, to będzie. Prośby o informację o dacie pojawienia się newsa wcale go nie przyspieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieważne jaką zawartość będzie miał gothic to i tak to jest taka gra, że dla mnie to mogli by ją pakować w papier toaletowy, byle mi płynnie chodziło,achh to będzie się działo, aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować