Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 23:11, Buzzard napisał:

> > Heh jakby te języki się OGROMNIE różniły .... :)
>
> to nie chodzi o jezyki tylko o gre...amerykansa bedzie inna niz reszta.. ma byc bardziej
uproszczona
> bo amerykanie to dzieci wojny i nie umieja grac jak inni..

masz jakis link gdzie mowia ze amerykanska bedzie uproszczona? bardzo by mnie to info interesowalo
bo ja wlasnie amerykanska wersje bede kupowal


po co?? amerykanska dopiero 20 listopada
nier moge znalesc linka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 23:20, diablolod napisał:

> > > Heh jakby te języki się OGROMNIE różniły .... :)
> >
> > to nie chodzi o jezyki tylko o gre...amerykansa bedzie inna niz reszta.. ma byc bardziej

> uproszczona
> > bo amerykanie to dzieci wojny i nie umieja grac jak inni..
>
> masz jakis link gdzie mowia ze amerykanska bedzie uproszczona? bardzo by mnie to info
interesowalo
> bo ja wlasnie amerykanska wersje bede kupowal

po co?? amerykanska dopiero 20 listopada
nier moge znalesc linka:/


no bo mieszkam w US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 23:59, Buzzard napisał:

no bo mieszkam w US


A w jakim rejonie? Bo aj tez ale i tak bede sobie kupowal Polska bo po angielsku Gothic to nie Ghotic tylko ghotic (do takiego wniosku doszlismy z kolega). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 05:04, roctez napisał:

> no bo mieszkam w US

A w jakim rejonie? Bo aj tez ale i tak bede sobie kupowal Polska bo po angielsku Gothic to
nie Ghotic tylko ghotic (do takiego wniosku doszlismy z kolega). :)

w rejonie nowego jorku. ja jak cokolwiek bede kupowal to raczej Gothic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szczerą nadzieję, iż to, że ktoś powiedział, że dostaniemy maila,w którym będzie można wybrać jaką wersję Gothica chce się kupic jest prawdą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 05:56, Buzzard napisał:

> > no bo mieszkam w US
>
> A w jakim rejonie? Bo aj tez ale i tak bede sobie kupowal Polska bo po angielsku Gothic
to
> nie Ghotic tylko ghotic (do takiego wniosku doszlismy z kolega). :)
w rejonie nowego jorku. ja jak cokolwiek bede kupowal to raczej Gothic ;)


buhehe...to bedziem mieli szybciej niz wy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 10:19, Konrad512 napisał:

> tutaj kilka screenów w niskiej rozdzielczości, część jest robiona na shader model 3, a
cześć
> na shader model 3:
> http://gothicz.net/index.php?lang=en&document=news#2

Bleh! Ale paskudnie wygląda grafa na szejderze 2.0... dobrze że mam karte z modelem 3.0 :P



Coś mi tu nie pasuje - SM 3.0 wygląda ładnie - fakt. Jednakże SM 2.0...na tych screenach wygląda to tak, jakby ktoś powylączał częśc efektów, które ten typ shaderów obsługuje i IMO wybór takiej szaro-burej pogody jeszcze bardziej paskudzi efekt. Sam mam karte z SM 2.0 i po włączeniu Obka w wysokich ustawieniach(klatkowało mocno, fakt) miałem całkiem podobną grafe do tej z SM 3.0(kolega równierz miał Obka i karte z SM 3.0 i z wlączonymi róznymi bajerami typu HDR grafa była jednak dosyc podobna), więc z tmyi screenami jest "something wrong".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 10:28, Pryka napisał:

pewnie że złe są zobacz na ich jakość, strasznie chamskie


Właśnie looknąłem na te screeny jeszcze raz - to wygląda mi na jpg o bardzo niskiej jakości - rownierz nieładne zagranie, które zbyt mocno gloryfikuje nowsze karty z SM 3.0 - przeciez wiadomo, ze te shadery wyglądają lepiej, ale nie trzeba dodatkowo "ubrzydzac" SM 2.0 by to ludziom uświadomic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 10:32, Tomek1990 napisał:

> pewnie że złe są zobacz na ich jakość, strasznie chamskie

Właśnie looknąłem na te screeny jeszcze raz - to wygląda mi na jpg o bardzo niskiej jakości
- rownierz nieładne zagranie, które zbyt mocno gloryfikuje nowsze karty z SM 3.0 - przeciez
wiadomo, ze te shadery wyglądają lepiej, ale nie trzeba dodatkowo "ubrzydzac" SM 2.0 by to
ludziom uświadomic.


a ja mam 1.4 i nie obchodzi mnie jak źle będzie wyglądać, ważne żeby fabuła była Git i żeby się przyjemnie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 10:33, Pryka napisał:

> > pewnie że złe są zobacz na ich jakość, strasznie chamskie
> > > Właśnie looknąłem na te screeny jeszcze raz - to wygląda mi na jpg o bardzo niskiej jakości

> - rownierz nieładne zagranie, które zbyt mocno gloryfikuje nowsze karty z SM 3.0 - przeciez

> wiadomo, ze te shadery wyglądają lepiej, ale nie trzeba dodatkowo "ubrzydzac" SM 2.0 by
to
> ludziom uświadomic.

a ja mam 1.4 i nie obchodzi mnie jak źle będzie wyglądać, ważne żeby fabuła była Git i żeby
się przyjemnie grało.



Fakt - ale ja juz widzialem G3 na najniższych shaderach(1.3 albo 1.4 bodajże) i wcale nie wyglądało źle - wszystko jest w filmiku ukazującym różne ustawienia graficzne.
Tak btw. ciekawe na jakim sprzęcie robione te screeny, bo klatek na sekunde jest tam mało(na SM 3.0 około 10 FPS''ów, a na SM 2.0 od około 20 do 25 - raczej mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 10:39, Tomek1990 napisał:

> > > pewnie że złe są zobacz na ich jakość, strasznie chamskie
> > > > Właśnie looknąłem na te screeny jeszcze raz - to wygląda mi na jpg o
bardzo niskiej jakości
>
> > - rownierz nieładne zagranie, które zbyt mocno gloryfikuje nowsze karty z SM 3.0
- przeciez
>
> > wiadomo, ze te shadery wyglądają lepiej, ale nie trzeba dodatkowo "ubrzydzac" SM
2.0 by
> to
> > ludziom uświadomic.
>



Widziałem ten filmik, gra na najniższych detalach wygląda sporo lepiej niż G2, a zresztą może wyglądać i gorzej i tak będę grał :)

Dnia 06.10.2006 o 10:39, Tomek1990 napisał:

> a ja mam 1.4 i nie obchodzi mnie jak źle będzie wyglądać, ważne żeby fabuła była Git i
żeby
> się przyjemnie grało.


Fakt - ale ja juz widzialem G3 na najniższych shaderach(1.3 albo 1.4 bodajże) i wcale nie wyglądało
źle - wszystko jest w filmiku ukazującym różne ustawienia graficzne.
Tak btw. ciekawe na jakim sprzęcie robione te screeny, bo klatek na sekunde jest tam mało(na
SM 3.0 około 10 FPS''ów, a na SM 2.0 od około 20 do 25 - raczej mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 11:06, Gabryiel napisał:

NO to juz jest wyyyy... bezi w 100% tylko ze nabrał masy ale to bezi


Cóż...niby to Bezi i to nawet trochę widac, ale jakiś taki nijaki ten wygląd ma - przynajmniej na tym screenie z trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie do sklepu... do niektórych gier dodają "bonusy" w postaci smyczy z danej gry ;] Może my też dostaniemy smycz z Gothica :P albo nawet coś lepszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:09, ArekB napisał:

tak sie sklada ze kilka osob z firmy w ktorrej pracuje bedzie wracac ze szkolania z przesiadka
w londynie i mysle ze jak poprosze to mi kupia a ja im kase oddam


Spoko, zapłacisz pewnie tak około 39.90 gbp, czyli drobne 200pln. Masz kasę na spełnianie swoich foch, to tak rób. Większość osób tutaj myśli raczej inaczej i też inaczej liczy pieniądze, więc próby mącenia na niewiele się zdają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej no tak sajnie zapowiadała się ta rocznica gram.pl a tu pśinco niema nic z gothica 3 ani znizek ani info o Edycji kolekcjonerskiej czy wyjdzie przed premierą (w sklepie na zamóienie) czy po. tylko tyle do szcześcia mi trzeba :P:D w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować