Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 21:40, Elwro napisał:

> /.../. Zazwyczaj
wszyscy przeciwnicy (ludzie, potwory, zwierzeta) walcza nieustraszenie do ostatniej kropli
krwi - mimo, ze powinni w pewnym momencie zorientowac sie, ze z przypakowana postacia gracza
nie maja zadnych szans i po prostu wziac nogi za pas :-)

To Ty nie wiesz, że za linią frontu były "oddziały zaporowe" NKWD, które od razu kosiły uciekinierów z pola walki? Na froncie, w walce z nieprzyjacielem, mieli jakąś szansę przeżyć kolejny dzień, jak wpadli na NKWD, to koniec...
Coś z tych doświadczeń frontowych widać zostało w podświadomości - walczą do końca. Zresztą może Orkowie mają swoje NKWD? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko z nieco innej beczki : Czy jeżeli anuluję moje zamówienie ( G III oczywiście : ) ) to wrócą i WPLn i Żetony na bezpłatną dostawę , które w nim ( zamówieniu ) wykożystałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:40, Elwro napisał:

Wlasnie, tez to zauwazylem, jakos dziwnie to wyglada... na niektorych filmikach strasznie pasywnie
sie zachowuja.
Swoja droga, tyle sie slyszy o rewolucyjnej AI w roznych RPGach, a niezmiernie rzadko widuje
dobrze zaimplementowany tak prosty element, jak ucieczka wroga ratujacego swoje zycie. Zazwyczaj
wszyscy przeciwnicy (ludzie, potwory, zwierzeta) walcza nieustraszenie do ostatniej kropli
krwi - mimo, ze powinni w pewnym momencie zorientowac sie, ze z przypakowana postacia gracza
nie maja zadnych szans i po prostu wziac nogi za pas :-)


no. to nawet w diablo 2 AI jest leprze ;) jak upadły dostanie w ciry to ucieka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:16, Mike napisał:


Czy możesz nie mijać się z prawdą? Data premiery Gothic nie była podawana ani razu w ciągu
ostanich czterech dni. Dziś została podana oficjalnie i jest ona potwierdzona. Więc bardzo
proszę albo przeproś, albo wytłumacz się jakoś inaczej, bo przecież nie chciałbyś aby odbierano
Cię jako osobę niewiarygodną?


Data premiery Gothica 3 była podawana przez Jay Z na tym forum dwukrotnie. Za pierwszym razem twierdził, że odbędzie się ona 19 października http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&pid=12393 a za potem, że 26.10 http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&pid=12412 Co prawda, nie były to oficjalne daty, ale mimo wszystko zostały podane przez jednego z pracowników CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:06, szwarek89 napisał:

A ja chciałbym wiedzieć kiedy jest ANGIELSKA Premiera gothic 3 czy 13 pażdziernika rownoczesnie
z niemiecka??


20 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:07, szycha666 napisał:

> A ja chciałbym wiedzieć kiedy jest ANGIELSKA Premiera gothic 3 czy 13 pażdziernika rownoczesnie

> z niemiecka??

20 listopad


w listopadzie bedzie wersja amerykanska..wielka brytania bedzie miala 13 pazdziernika czyli na swiatowa premiere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze kilka osob z firmy w ktorrej pracuje bedzie wracac ze szkolania z przesiadka w londynie i mysle ze jak poprosze to mi kupia a ja im kase oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:10, Daniel DazZy napisał:

Heh jakby te języki się OGROMNIE różniły .... :)


to nie chodzi o jezyki tylko o gre...amerykansa bedzie inna niz reszta.. ma byc bardziej uproszczona bo amerykanie to dzieci wojny i nie umieja grac jak inni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:10, Daniel DazZy napisał:

Heh jakby te języki się OGROMNIE różniły .... :)

Jest tak ponieważ dla ameryki PB przygotuje specialną zamerykanizowaną wersja czyli łatwiejszą ;P Więc muszą se poczekać, wkońcu to ameryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok Nie offtopujmy ale odpowiedcie mi na pytanie ( było wyżej ale może kto nie zauważy : ) ) : Czy jeżeli anuluję moje zamówienie ( G III oczywiście : ) ) to wrócą i WPLn i Żetony na bezpłatną dostawę , które w nim ( zamówieniu ) wykożystałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:09, ArekB napisał:

tak sie sklada ze kilka osob z firmy w ktorrej pracuje bedzie wracac ze szkolania z przesiadka
w londynie i mysle ze jak poprosze to mi kupia a ja im kase oddam

Aha, to swietny pomysl, moze nawet na Heathrow jest sklep...

(jesli oczywiscie leca przez Heathrow :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:08, diablolod napisał:

> > A ja chciałbym wiedzieć kiedy jest ANGIELSKA Premiera gothic 3 czy 13 pażdziernika
rownoczesnie
>
> > z niemiecka??
>
> 20 listopad

w listopadzie bedzie wersja amerykanska..wielka brytania bedzie miala 13 pazdziernika czyli
na swiatowa premiere



dzioeki bardzo mnie pocieszyles to dobrze bardzo sie ciesze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:16, Daniel DazZy napisał:

ok Nie offtopujmy ale odpowiedcie mi na pytanie ( było wyżej ale może kto nie zauważy : ) )
: Czy jeżeli anuluję moje zamówienie ( G III oczywiście : ) ) to wrócą i WPLn i Żetony na bezpłatną
dostawę , które w nim ( zamówieniu ) wykożystałem ?

Wrócą, bynajmniej z tego co słyszałem, swoją drogą ciekawe ile będzie kosztować EK? Mam nadzieje że dowiemy się tego jutro. Ale znając życie będzie to jakieś 200 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:16, Daniel DazZy napisał:

: Czy jeżeli anuluję moje zamówienie ( G III oczywiście : ) ) to wrócą i WPLn i Żetony na bezpłatną
dostawę , które w nim ( zamówieniu ) wykożystałem ?


Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że przesunięta premiera jest. Jak się oglądało filmiki na gamestar.de, gdzie przeciwnicy byli ogłupiali i ślepi jak kret w pełnym słońcu, walka irytowała, a do tego wspomniane problemy z questami, to naprawdę taka decyzja cieszy :D W tym czasie zapewne powstanie nowy patch ( ten z 13 ponoć do nowego golda dodany został), który zniweluje kolejne błędy, a my będziemy mieli go już zintegrowanego :)

Bardzo rozsądne posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:11, diablolod napisał:

> Heh jakby te języki się OGROMNIE różniły .... :)

to nie chodzi o jezyki tylko o gre...amerykansa bedzie inna niz reszta.. ma byc bardziej uproszczona
bo amerykanie to dzieci wojny i nie umieja grac jak inni..


masz jakis link gdzie mowia ze amerykanska bedzie uproszczona? bardzo by mnie to info interesowalo bo ja wlasnie amerykanska wersje bede kupowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:09, ArekB napisał:

tak sie sklada ze kilka osob z firmy w ktorrej pracuje bedzie wracac ze szkolania z przesiadka
w londynie i mysle ze jak poprosze to mi kupia a ja im kase oddam

Czytam twoje posty i szczerze ci powiem zalewa mnie krew , naprawde nikogo nie obchodzi twój bełkot ,jak chcesz wersje UK twoja brocha ale widze ze "w twojej firmie" pracuje przynajmniej jeden przewartościowany z duza postawą roszczeniową i pretensjami do całego swiata koles
Ps dobra i szczera rada poszukaj sobie dziewczyny lub chłopca według gustu, bo naprawde zaczynasz przypominać starego tetryka czesc{ i nie odpowiadaj na mój post bo naprawdę nie interesuje mnie twoje zdanie w tei i w kwesti gothica zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować