Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 12:51, WorldWar3PL napisał:

Dostałem newsletter, w którym jest napisane :
"ZAMÓW GOTHICA 3 PRZED PÓŁNOCĄ 29 PAŹDZIERNIKA, OTRZYMASZ JĄ JAKO JEDEN Z PIERWSZYCH GRACZY
W POLSCE" - a to oznacza 1,2 dni przed premierą.


Oby! Tylko teraz zeby kurier nie spiepszyl roboty! Bo słyszałem ze masterlink jest cieniutki! wkoncu z gw spieprzyl sprawe a co dopiero jak gothic 3 bedzie! tyle egzemplarzy pojdzie w polske...

donaan-> podobno gawlinski odpada sadze ze ziom co podklada glos pod bezimiennego

PS. Ciekawi mnie czy wjasni sie sprawa imienia w 3 czesci:) Pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie znowu będzie... nazywam się..''a tutaj bum i normalnie smok atakuje i bedzie trzeba ratować ludność ;p , hmm to może będziemy mieli podpis Xardasa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:56, donaan napisał:

pewnie znowu będzie... nazywam się..''a tutaj bum i normalnie smok atakuje i bedzie trzeba
ratować ludność ;p , hmm to może będziemy mieli podpis Xardasa ;p


Heh tak albo " Rhobar - orginalny podpis"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale też na samym początku też było napisane:
"Już 3 listopada będziesz mógł ponownie zagłebić się w magiczny swiat Myrtany!
Czyli nastawiamy się na 3 listopada, taki offtop a czy 3 idzie się do szkoly ? Piątek wtedy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:58, olki77 napisał:

Ale też na samym początku też było napisane:
"Już 3 listopada będziesz mógł ponownie zagłebić się w magiczny swiat Myrtany!
Czyli nastawiamy się na 3 listopada, taki offtop a czy 3 idzie się do szkoly ? Piątek wtedy
jest.


Do jest info dla tych ktorzy nie zamowili pre-ordera !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:01, Mistic napisał:

Nie idzie się. O ile oczywiście studiujesz, bo w normalnych szkołach lekcje się odbywają ^^

Czyli idę :( Jak ja bym chciał być studentem , tak myśle żeby mi tylko kurier przyjechał a nikogo w domu by nie było , to już bym waje miał . Koniec offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sobie coś porządnie zwichnąć, zeby nie było że przed kompem możesz siedzieć a w szkole nie ^^, proponuje spróbować extremalnej jazdy na rowerze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zadzwonić przed szkołą, żeby paczki kurier nie brał i można samemu odebrać w oddziale jak blisko masz.

Na pocieszenie powiem ci, że ze studiami fajna sprawa bo mam 1 wykład w poniedziałek, 1 we wtorek i do końca tygodnia wolne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:09, Mistic napisał:

Zawsze możesz zadzwonić przed szkołą, żeby paczki kurier nie brał i można samemu odebrać w
oddziale jak blisko masz.

Na pocieszenie powiem ci, że ze studiami fajna sprawa bo mam 1 wykład w poniedziałek, 1 we
wtorek i do końca tygodnia wolne ^^


Daj sobie spokoj . U mnie paczka bedzie 31 lub 2 listopada. Totalny bezsens ! 3 listopada w sklepach bedzie - wez to pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , gdyż mieszkam na takim ... poprostu małe miasto , i a najbliższy odział pewnie w Wrocławiu.
Czyli jakieś 2 godziny drogi jazdy.
Ale jak bym nie zdążył , to w jaki sposób bym dostał tą paczke ? Firma kurierska by wysyała mi pocztą polską tą paczke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem akcje, że nikt paczki nie odebrał i zostawili zawieszke na klamce z numerem telefonu pod który trzeba zadzwonić i umówić się na następny termin dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:11, Darko82 napisał:

Daj sobie spokoj . U mnie paczka bedzie 31 lub 2 listopada. Totalny bezsens ! 3 listopada w
sklepach bedzie - wez to pod uwage.


Wyjaśnij posta to bo jego treść jest niezrozumiała dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:11, Darko82 napisał:

Daj sobie spokoj . U mnie paczka bedzie 31 lub 2 listopada. Totalny bezsens ! 3 listopada w
sklepach bedzie - wez to pod uwage.

Jaki bezsens? Na gram.pl wychodzi taniej, a jeśli to EK, to w ogóle nigfdzie takiego wydania nie uświadczysz.
Gdyby przyszło znacznie po premierze... to byłoby bezsensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze toczy sie tutaj dyskusja w zwiazku z wysylka i dostarczeniem G3.
To Ja z tego co wiem wysylka ma byc 31(nic nowego) a firma kurierska w statusie swoim ma napisane ze paczka po nadaniu trafi do nadawcy w nastepny dzien roboczy czyli jesli wysle CDP 31.10.2006 to powinni wszyscy dostac na 02.11.2006 (bo 01.11.2006 to swieto). A kurierz z tego co wiem przywoza paczki po poludni i najczesciej to od 16 (chyba ze maja inaczej napisane na paczce) wiec wystarczy 02.11.2006 od 16 siedziec w domu i czekac na kuriera ,odebrac i grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:51, WorldWar3PL napisał:

Dostałem newsletter, w którym jest napisane :
"ZAMÓW GOTHICA 3 PRZED PÓŁNOCĄ 29 PAŹDZIERNIKA, OTRZYMASZ JĄ JAKO JEDEN Z PIERWSZYCH GRACZY
W POLSCE" - a to oznacza 1,2 dni przed premierą.


jeżeli dobrze dedukuję, to mają zamiar wysłać 30, bo jeśli do 29 do północy zbierają zamówienia pre-order, to 30 rano mogą wysłać, więc powinno dojść 31, no najpóźniej 2... Mnie to trochę uspokoiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie studiów,to niekturzy maja po 47-48 zajęć w tygodniu...
No odnośnie premiery to nic juz niezmienią(chyba,że jakiś wielki kataklizm)
Odnośnie wysyłki,może nikt się tym nieprzejmuje,ale oficjalna inf jest na stronie sklepu i tam stoi jak byk 31 października.
Odnośnie gry jako takiej,to pewnie będziemy mieli patcha przygotowanego przez CD-Projekt w zastępstwie tego kiepskiego z neta.
Ostatnia sprawa,czemu pirahnie mieliby o nas niedbać??Ich nieinteresuje polityka,tylko zysk,a ponoć masz rynek jest 5 pod względem wielkość(Francja, W.Brytania, Niemcy, USA,Polska). Więc powinni o nas zadbać,szczegulnie biorąc pod uwage ilość sprzedanych egzemplaży i ilość dstronek o grze..

Pozd 4 all!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować