Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 13:11, Darko82 napisał:

Daj sobie spokoj . U mnie paczka bedzie 31 lub 2 listopada. Totalny bezsens ! 3 listopada w
sklepach bedzie - wez to pod uwage.


A ty co bys chciał?? Zeby ci przysłali tydzien przed premierą?? Mam tylko nadzieje ze gre otrzymamy 31 bo jak 2 to by sie nie opłacało wydawac specjalnie kase na kuriera tylko dlatego zeby miec gre jeden dzien przed premierą i zapewne popołudniu. Jak pisali ze gre otrzyma sie 2 dni przed premiera to dwa dni. Wiele osób zamawiało przez kuriera tylko z tego powodu(np ja tak robiłem) ale mam nadzieje ze CDP nas nie zawiedzie i otrzynmamy gre na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A kurierz z tego co wiem

Dnia 28.10.2006 o 13:33, matma3 napisał:

przywoza paczki po poludni i najczesciej to od 16 (chyba ze maja inaczej napisane na paczce)
wiec wystarczy 02.11.2006 od 16 siedziec w domu i czekac na kuriera ,odebrac i grac :)


To o której przyślą zależy od mniejscowości w jakiej mieszkasz i kilku innych czynników... U mnie na ten przykład przywożą od 10 do 12... Nawet niedawno, jakieś 2 tygodnie temu, kurier przyniósł grę do szkoły, bo nie mógł zajechać później (zadzwonił do mojego kumpla na komórkę)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 00:03, Mike napisał:

M.
PS Dzis jedna osoba w firmie miala ciekawe zadanie. Otoz miala 2h na podpisanie 2.000 kart
do edycji kolekcjonerskiej gry. Udalo sie, pozostal bol reki, oraz wypisany dlugopis:)


hehe a ja chyba wiem która miej więcej to osoba jeden z Panów załozycielów CDP :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje z ta miejscowoscia , ze jednak to wplywa ale zawsze mozna sobei zazyczyc zeby zaznaczyli na twojej paczce zeby dostarczyc ja po jakiejsc godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:54, Konrades napisał:

Jak jest zależność dostarczenia gry od miejscowości to powinni pisać że w odległośći do 100
km paczka idzie 1 dzień do 500 w 2 itd.


Tu chodzi o zależność rzędu kilku godzin, a nie dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:55, Kodi127 napisał:

Tu chodzi o zależność rzędu kilku godzin, a nie dni...

No nie zawsze. Było (tylko nie pamiętam przy jakiej gierce) ci co mieszkają koło Warszawy mieli np w Poniedziałek a ja mieszkający w Szczecinie miałem dnia następnego i to wieczorem. No już jest różnica.
Mam nadzieje że przy Gothicu nie będzie opóźnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:59, Konrades napisał:

> Tu chodzi o zależność rzędu kilku godzin, a nie dni...
No nie zawsze. Było (tylko nie pamiętam przy jakiej gierce) ci co mieszkają koło Warszawy mieli
np w Poniedziałek a ja mieszkający w Szczecinie miałem dnia następnego i to wieczorem. No już
jest różnica.
Mam nadzieje że przy Gothicu nie będzie opóźnień


Pradde mówiac nie ma sie co dziwic tej róznycy jednego dnia. Wkońcu Szczecin to kraniec Polski. Najpierw muszą gre rozwiesc po oddziałach w całej Polsce a dopiero potem rozprowadzac. wiec dojazd z Wawy do Szczecina zajmuje troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 14:04, qbba88 napisał:

Wkońcu Szczecin to kraniec Polski.

A gdzie jest początek :))) Nawet jak jest daleko to nigdzie nie piszą że jak do Szczecina to paczka kurierska idzie jeden dzień dłużej. Ogólnie jest napisane że przesyłki (w rejonach Polski) kurierskie idą 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 14:08, Konrades napisał:

A gdzie jest początek :))) Nawet jak jest daleko to nigdzie nie piszą że jak do Szczecina to
paczka kurierska idzie jeden dzień dłużej. Ogólnie jest napisane że przesyłki (w rejonach Polski)
kurierskie idą 1 dzień.


Gra dostaraczana jest od 24-48 godzin. Pierwszy dzien to prawdopodobnie rozprowadzenie po Polsce a drugi po miastach. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:36, Mike napisał:

Nie mogę zdradzić niespodzianki, sorry. Poprawione jest wszystko z pierwszego patcha plus więcej,
więc można dedukować. Dokładne info, będzie oficjalnie na początku tyg.

M.
PS. Sorry za nierzeczową odpowiedź.


Czyli można powiedzieć, że już się wygadałeś, bo wiemy, że jakaś niespodzianka będzie :), a polegając na mojej umiejętności dedukcji, to tą niespodzianką będzie drugi patch i kilka poprawionych błędów, a w tym lepsza optymalizacja gry.

Jeśli trafiłem to bardzo dziękuję CDP :), nie będę już musiał grzebać w pliku .ini :)

P.S: Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że pre-ordery wyślą 30, ponieważ zamówienia można składać do północy 29. A tak się składa że mieszkam w Warszawoe, więc mam nadzieję, że tak samo jak w przypadku AoE3 EK i HoMM V EK, tak i G3 EK dojdą tego dnia, którego wysłali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, to jak to jest ja płace masterlinkowi za przesyłke w 1 dzień, co z tego ze nie dadza rady tego rozwieźć jak zapłaciłem to musi dotrzeć w 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować